Jump to content

Poze cu Ibizele noastre...


LiviuLoto
 Share

Postare recomandată

....dar arata excelent si acum! :beerchug:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 421
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Cristian

    50

  • Toma Aurelian

    49

  • o3_cep

    33

  • X-Ecutor

    30

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pai trebuie sa-l iei usurel ;) cu discursuri apologetice la adresa Ibizei si deopotriva defaimatoare pentru cele din DE. Cum ar fi: daca sa ia masina din DE este foarte posibil (am citit pe internet...) sa fie cu probleme ascunse masina si sa coste intr-un final cat nu merita... Seat face parte din grupul VW si este o masina excelenta... & co. Succese nebanuite :))

pai prima data a mers (cu octi 2). sa vedem acum ce zice ca oricum pe octi am acaparat-o total atat la bz cat si la buc :)) :P

ps: tata voia peugeot 307 sw. asta pana am reusit sa il conving sa faca drive test cu octi 2 :)) (de la peugeot regret doar geamu' ala mare de pe plafon... da atat).

sunt cu ochii dupa toate ibizele din oras (mai ales ale cu "fata noua" :D). sa le stapaniti sanatosi ca arata bine tare.

si chiar... cum de are lemn acolo? asa a fost standard?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ce cauta "lemnul" ala acolo?

Asa a fost din fabricatie... si sincer imi place f mult. Nu am pretentia sa para mai mult de ceea ce este. Deocamdata asta mi-am permis si sunt f multumit de ea.

Aici intervine si treaba cu gusturile... :))

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

....dar arata excelent si acum! :lol:

Multumesc, - Poate ma invartosez si iar vin cu ea la intilnirea de toamna - deja e o traditie sa ramina fratorul mai mare acasa! (in cazul de fata leonul - dar a ramas si bora la timpul ei...)

De data asta - Indiferent pe care o las acasa tot in familia Seat ramin.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

bine v-am gasit. asta e mica mea ibiza, cumparata saptamana trecuta. e din 2001 si are doar 1000 cc, dar asta nu m-a impiedicat sa ii "dau" 150km/h sambata :) am o gramada de facut la ea, dar din pacate mi-am terminat toate resursele financiare in momentul in care am spus DA :) . eee doar n-au intrat zilele in sac...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Inca o poza cu Ibiza si una cu o admiratoare a brand-ului ;)

Modificat de SORAN
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

admiratoarea vrem sa o vedem si in alte ipostaze...spre de exemplu...cum spala IBIZA cu spuma vara :blink:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

spuent-mi va rog unde gasesc si io niste jante de seat second hand.Isi vinde careva jantele>Intreb si io caci e cam mult sa dau atatia bani sa le iau noi.Imi place mult de tot jantele de aliaj si tare bine i-ar sta si Ibizei mele cu unele.Succese

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:offtopic: Daca iti iei jante de aliaj,m-ar interesa pe mine sa cumpar jantele de tabla,daca le vei vinde...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Scuze pentru dezacord.Am scris pe fast forward si de aceea.Nu sariti.Vroiam sa spun ca imi plac tare mult jantele de aliaj de seat.LOOOL.Si sa stii ca daca gasesc de aliaj le voi vinde pe cele de tabla cu siguranta.Succese

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ciobi...eu intentionez sa schimb jantele ....cu care am rulat 1300 km:) ..... eu vreau sa pun altele care sa aibe si negru.....vezi ca sunt poze postate de mine chiar pe acest topic.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sorane ce ti-ai pus KM??? Ai luat-o razna...? Stai sa imi vina farurile sa vin sa le punem si sa vezi ce iti scoti tu jantele!! :hainoroc:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cordoba mea :hainoroc:

:rolleyes:

noaptea :hainoroc:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cordoba mea :hainoroc:

:rolleyes:

noaptea :hainoroc:

sfat prietenesc: renuntati la odorizantele lichide ca se pot intampla nenorociri cu bordul masinii. Nu sunt putin cazurile cand din cauza caldurii s-a scurs parfumul dinauntru si a topit zdravan plasticul de pe bord. You have been warned!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Folosesc de ani de zile si niciodata nu mi sa intamplat asa ceva :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!