Jump to content

'17 Superb Style 2.0 TSI 220 DSG


75NOR

Postare recomandată

Sa o stapaniti sanatosi! 

Drumuri bune, benzina de calitate si lipsa de griji zic sa aveti!

Link către comentariu

Sa va purtați sănătoși unul pe altul! Jantele...motorul asta, is exact ceea ce are nevoie caroseria asta.

Link către comentariu

sa te bucuri de ea ! 

Foarte frumos configurata !

Link către comentariu

Sa o stapanesti sanatos! O configuratie superba si foarte rara, mai ales pentru tara noastra. Presupun ca urmatoarele zile nu prea o sa auzim de la tine :)) 

Link către comentariu
lambda_dryver

Foarte, foarte faina! A intrat pe maini bune! Sa o stapanesti sanatos si multi km fara probleme :).

Link către comentariu

La noapte trebuie verificata iluminarea interioara....cum bat farurile....:)

Link către comentariu

E geniala! Sa o stapaensti sanatos! :) 

Modificat de EmilianPop
Link către comentariu

Felicitari, sa o stapaniti sanatosi si fara evenimente! N-ai mai avut rabdare sa faci o poza cat de cat, ai pus-o la profil asa cu protectiile de transport pe ea :) .

Link către comentariu

Sa te bucuri de ea! In sfarsit ai ridicat-o. Dar daca tot ai ridicat-o, vrem poze cu ea fara folii! Imi plac foarte mult jantele :D

Link către comentariu

Si uite ce avem noi aici, sincere felicitari, astept cu drag pareri dupa primul plin cu "rodajul bifat" :D

Sa va poarte sanatosi, drumuri bune si zambete pana la urechi cat mai dese ;)

+1 @photo....unde is? Oricum la noapte nu dormi, fa si tu un powerpoint ceva :))

 

Modificat de ToniM
Link către comentariu
1 hour ago, 75NOR said:

Ultima poza e "pe picioarele" ei :wub: pentru prima oara.

E pe picioarele ei din parcarea din fabrica si de cand au urcat-o in tren sau in tir :P .
Faina scula, am fost cu una la munca si e chiar buna masina. Pare din exterior mai mica ca fostul Superb insa la interior ai loc sa joci tenis in ea. Sa o folosesti sanatos.

1 hour ago, sebip said:

Sa înțeleg ca urmează înfolierea ?

Eu zic ca prima oara urmeaza dezfolierea :)) .

Link către comentariu

@DOL; @EmilianPop; @Catta83; @sln: mersi frumos de urari. :)

@vdragos: din cate ma stii, probabil ti-ai dat seama ca nu sunt genul: "basculanta mea e cea mai smechera" :P 

Pana la urma e un Superb de 220 de cai, nu un RS6 si nici nu am pretentia asta.

@ToniM: da, da, vin si pozele, dar la timpul lor. I already said I have OCD, remember ? :) 

@Aerofan: era pe picioarele ei, dar avea orteze, sau atele, depinde cum privesti... :biggrin: Acum, am scos atelele, poate sa flexeze linistita. mersi de urari.

@RzzV: in sfarsit, corect.... Dau buzna la rodaj, cat e cald afara, de vineri e Mordor iarasi :(  In ceea ce priveste jantele, da, 906Eur bine cheltuiti...

Azi am constatat si eu pe viu ca sunt Polished, nu vopsite. O sa fiu cu ochii pe ele, ca pe butelie...:banghead:

Phoenix-urile de 19'' sunt doar vopsite, de asta sunt mai ieftine. M-am uitat cu atentie azi, le-am avut una langa alta.

Eram obisnuit cu Trinity 18'', care, la aceeasi forma, erau doar vopsite, nu polished.

Modificat de 75NOR
Link către comentariu

Foarte frumoasa !

Sa te bucuri de ea si sa nu ai nici o problema ! 

Verifica bine tot ce se poate, fiindca multi se plang ca le vin masinile noi cu diverse bube sau chestii "sarite" la quality control.. 

Hai cu niste poze cu interiorul :D

Link către comentariu

@bubu182: mersi. Am citit si eu, cel putin pe forumul de UK e jale la capitolul asta. De la blocatoare de transport nescoase (WTF, doar sunt ROZ/MAGENTA, in plus ai si un reminder sa le scoti agatat de oglinda interioara), pana la bare pocnite, praguri lovite, trimuri zgariate :( 

Am verificat-o obsesiv si compulsiv, :)  inclusiv pe rampa si pare a fi in ordine.

O sa-mi incep maine ziua, cu o cafea si facand flotari pe langa masina, ca sa vad inca o data what's what :) 

Link către comentariu
  • Rave a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!