Jump to content

Upgrade to Golf 7 GTD


ShadoWzZ

Postare recomandată

senzorii laterali nu sunt in fluentati de aripioarele alea lipite langa ei?

Link către comentariu

Este o posibilitate, pe langa a il scoate de tot desigur. Cochetez cu ideea asta. Cand am timp o sa "vad ce pot face".

Link către comentariu
  • 3 months later...

@ShadoWzZ Took you long enough! :)) Good choice cu frânele! :beer:. Au venit și cu capace cu sticker sau ?

Care navi, asta? :D Pareri despre băieți?

6A10751C-101D-46A0-A392-9E0DA7C7980E.jpeg

Link către comentariu

Damn...nu esti singurul care a vazut acea postare ?

Franele nu au venit cu nici un fel de capac sau sticker. Doar ce se vede in acea poza.

Baietii sunt ok. Se pricep pentru ca ...doar asta fac. Partea prosta este ca ai nevoie de o anumita mufa VAS si de pc cu win 7 pentru operatiunea remote. In rest....apa paie si bataie :)

Modificat de ShadoWzZ
Link către comentariu

O facusem mai demult, dar abia acum, cu postarea, mi-ai adus aminte :)).

Da, luasem si eu legatura cu ei si mi-au spus de conditii. Ce "mi-a pus frana" a fost pretul pe care mi l-au cerut :)) !

Link către comentariu

Eu am iesit cu totul mai ieftin decat imi cereau la reprezentanta doar pentru activare mirror link !!!

Link către comentariu

In cazul meu, probabil, pretul a fost mai mare, fiind vorba despre ceva custom :scratch:. Totusi, 500+ euro mi se pare exagerat pentru o activare, chiar si pentru una codata cu fabrica! :screwy:.

L.E: Am intrat in OT, asa ca-mi cer scuze! Sa le folosesti cu placere si neaparat pics cu BBK pe masina!

Modificat de lambda_dryver
Link către comentariu
  • 4 weeks later...

Ma gandeam ca nu o sa ai rabdare sa stai cu aid-ul in cutie prea mult timp. Felicitari!

Link către comentariu

Frate nimic nu poti tine cu sighina astia. ?? ok ok OK !! ... masina merge acum cu soft la cutie marca MRC ? pe viitor cine stie...poate si cu soft la motor marca mrc ?

Link către comentariu

Am reusit sa pun si harta pe centru ? + un christmas "easter egg" ... care ar trebui sa fie evident din poza :)

20191105_200501.jpg

Modificat de ShadoWzZ
Link către comentariu

Cel mai evident e faptul ca trebuie sa bagi motorina. 

Ah.. si Discover Pro 2019 w/ gesture control !!! ?

Link către comentariu
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Pentru ca ma plictiseam si am zis sa ma scarpin..... am schimbat becurile, cu unele led. Acum farul este complet led. Nu am apucat sa ies la drum lung cu ele dar ceva imi spune ca va fi ok

20200217_190430.jpg

Link către comentariu

Super upgrade-ul. Poti sa dai mai multe detalii, de unde le-ai luat (cumva de la baietii de la led it up?) sunt de 6000k si mai ales, functioneaza adaptive-ul ok?

Link către comentariu
  • Aerofan a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!