Jump to content

Upgrade to Golf 7 GTD


ShadoWzZ

Postare recomandată

Dacă reziști cu ele în Galați, înseamnă că ai luat ce trebuie ?

Arata f bine 

Link către comentariu

PaRca nu pRea cRed ca o sa tReci la GTI! DaR nu știu de ce am impResia asta... :))

Link către comentariu

@Rave Subtil ??

@Aerofan Sparco assetto gara dar sunt revopsite. Nu stiu daca pe original vin in aceasta culoare, sau similar.

@TheRipper hai ca sunt ok drumurile acum ?

Modificat de ShadoWzZ
Link către comentariu

Pretul indicat de tine se apropie de cel nou. Si mie imi plac evident,  dar parca tie si mai mult ?

Link către comentariu

Si ultima piesa din puzzle a cazut la locul ei. Cam cu asta inchid capitolul cu acest golf. Asa va ramane pana voi scapa ea el :)

WhatsApp Image 2020-06-14 at 14.47.26.jpeg

Link către comentariu

Ai o vara sa te bucuri de ea...ca mai apoi sa-ti iei, cum se zice pe la mine pe aici, masina de baiat mare :)

 

Link către comentariu

Rusinicaaaa, sa vi asa ziua ca hotii si sa taci malc... :nono:

Modificat de CristiALF
Link către comentariu

Ups ? Eram cam intins la maxim cu timpul si asa ... nu avea sens sa pun lumea pe drumuri degeaba :(

Link către comentariu

Și totuși, niste impresii la cald despre softul nou? :D

Link către comentariu

Masina merge TARE , trage ca trenul. Full disclosure (nu stiu in ce masura a ajutat) am si upgrade la chargepipe inainte de soft.

 

 

WhatsApp Image 2020-06-13 at 21.35.34.jpeg

Link către comentariu

Uimitor ... foarte bine. Cred ca asta este datorita faptului ca am pus discurile de 340 care sunt cu cateva kg (~4kg / buc) bune mai grele decat cele stock si la momentul montarii am simtit ca au ingenuncheat masina plus arcurile care tin botul masinii din a se ridica pana la cer cum probabil ar fi facut pe arcurile stock la cuplul acesta.

Modificat de ShadoWzZ
Link către comentariu

Ai resoftat si cutia? daca da, un feedback te rog :) 

Link către comentariu

Da, cutia este resoftata. Ca si feeling ... este mai smooth, au disparut micile imperfectiuni, ce pot sa zic ... se imprieteneste foarte bine cu softul motor :) 

Link către comentariu

cum ar zice un coleg de forum, michelin pilot sport 4s si aia e

Modificat de moguai
Link către comentariu

Sincer va zic ca eu personal nu cred ca este necesar un cauciuc mai performant in setupul actual al masinii. Cel putin nu pentru linie dreapta :)

Link către comentariu
  • Aerofan a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!