Jump to content

Upgrade to Golf 7 GTD


ShadoWzZ

Postare recomandată

Pentru ca incep sa miros a mos si eu :))))

Am zis ca pot accepta mica duritate care venea odata cu coborarea .. dar nu.

Link către comentariu

Told ya :P. Daca erai pe la Sibiu sau Brasov poate mergeau, dar la Galati...

Link către comentariu

Yeah ... prim moldavia county ...za roads are creizy.

Link către comentariu

Macar ai scapat de piatra aia la rinichi? Ai apucat sa o...."elimini"? :))

Been there, done that. Totusi eu am rezistat 1 an cu ele pe Golf.

Las' ca e mai bine pe stock. Oricum, esti mai low decat echiparea standard si este de ajuns pentru strazile patriei dragi.

 

 

Link către comentariu
19 hours ago, ShadoWzZ said:

Pentru ca incep sa miros a mos si eu :))))

giphy.gif

Link către comentariu

Pe Leoane cu suspensie d-aia ‘jmechera, nu pe carute ca a mea, ca imediat ce-am vazut anuntul mi-a trecut prin cap gandul ?

Link către comentariu

Foarte frumoasa!

Cand o vad, ma apuca nostalgia dupa Golf.

Link către comentariu
Publicat (modificat)

Multumesc. Pe timpul iernii ma gandesc sa fac jantele negre lucios ( cum defapt erau si de la mama lor ) si etrierii in culoarea caroseriei .. zic sa mearga tema alb/negru.

Sper ca poate anul viitor voi putea trece la masina ce mi-am dorit-o din prima dar care nu mi-am permis-o la momentul respectiv.

Modificat de ShadoWzZ
Link către comentariu
  • 1 month later...

Cu ocazia deschiderii unui dyno local am fost sa numar si eu poneii.

 

haw dyno.png

Link către comentariu

Stau si ele ca fetele la o barfa :)

received_1786328248118511.jpeg

received_1786327474785255.jpeg

Modificat de ShadoWzZ
Link către comentariu

Or fi ele surori, da' cea alba iese in evidenta (desi nu's fan culoare alb la masini)

Link către comentariu

Frumos.  Misto jante....pe masina neagra. :))

Link către comentariu
  • 1 month later...

Frumos arata si eu vreau la Tiguan la fel, dar si tavanul negru, cum l-ai avut. Btw, te mai dai si cu Golful sau numai cu Rapidul  ? .

Link către comentariu

Le-ai vopsit sau le-ai infoliat, ca am uitat sa te intreb? Sa ai cumparat capace negre? Referitor la schimb, sa stii ca si eu eram ''deghizat"  cu Golful, ca in ultima vreme tot m-am ocupat de el, dar acum ma reintorc la Tiguan. Ma pregatesc de marea zugraveala ?.

Link către comentariu
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Iar efectele sunt....?

Din ce am tot vazut/citit, pe mqb nu este o schimbare atat de evidenta a comportamentui pedalei de frana.

Link către comentariu

Pffttt mare ignorant esti .. schimbarea este ca de la cer la pamant .. numai ce m-au sunat si cei de la Ferrari si Porsche ca sa le dau linkul de unde le-am luat ... ?

Adevarul e ca aveam furtunele de fata deja si am zis sa intregesc setul si sa le montez. Pe moment nu pot sa spun ca simt vreo diferenta majora. Poate un lucru (ciudat) pe care il simt este ca franeaza mai liniar masina ... pe cand cu cele stock era initial bite-ul mai violent. Totusi sa le mai las cateva zile ca sa imi fac o parere finala despre ele zic eu.

Modificat de ShadoWzZ
Link către comentariu
  • Aerofan a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!