Jump to content

Audi S5 B8.5


Ice_2k

Postare recomandată

Momentan e doar o poza de pe un forum din US, incerc sa-mi dau seama daca atarna inspre kitch sau nu :D

Link către comentariu

Daca mai implica si complicatii de montaj, nu prea'si au rostul. Daca locul pentru ele exista in usa si tie'ti plac, de ce nu?

Cu siguranta insa efectul de wow va disparea curand. In cazul in care masina nu are "puddle light" deja, mai util mi s'ar parea o lumina simpla, macar sa nu calci in vreo baltoaca sau vreun "noroc" la drum de seara ... inainte sa intri la o nunta, de ex :)

Link către comentariu

Si totusi sa nu uitam ca exista si alte tiganii...OEM

seatateca015.jpg

In alta ordine de idei, daca nu ai avea nimica, si sunt pe gustul tau, do it :P

Insa daca pe langa alea, mai exista si alte "iluminatii"/puddle lights spre asfalt pe aceasi usa, eu unul, personal, nu le-as pune.

De fapt si forumul tot mediu online este, nu le poti face la toti pe plac :)

Link către comentariu

Pai alea s'ar monta in locul puddle light'urilor, nu ar fi concomitent in functiune. Oricum, e mai ceva ca la concursurile de la TV, ai numai NU, nu mergi mai departe :))

Link către comentariu

Tre' sa-mi mai fac timp de o sesiune foto cu un aparat mai de doamne-ajuta acum ca au mai aparut niste modificari pe masina dar pan-atunci, inca una facuta cu un cartof :))

 

IMG_2976.JPG

Link către comentariu

Less is better in cazul de fata. :))

E suficient ca e "nenorocita" masina, nu trebuie sa atragi atentia prin niste luminite :D.

Link către comentariu
8 hours ago, Ice_2k said:

Tre' sa-mi mai fac timp de o sesiune foto cu un aparat mai de doamne-ajuta acum ca au mai aparut niste modificari pe masina dar pan-atunci, inca una facuta cu un cartof :))

I r in. :)

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!