Jump to content

Vw Golf Mkiv 1.9tdi


Ice_2k

Postare recomandată

Ar mai fi varianta sa te duci la o vopsitorie sau chiar spalatorie si sa le zici sa-ti dea ei cu un polish pentru ca se si pricep cat de cat...nu poate sa-ti ia mult.

Modificat de ZCH
Link către comentariu
  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ice_2k

    108

  • Bogdan_wrc

    19

  • Marian

    11

  • claus_golf4

    8

Top Posters In This Topic

am vorbit cu cei de la casco si se pare ca daca incerc vreo metoda de genul asta si nu iese cum trebuie si n-o sa fiu multumit or sa fie probleme cu despagubirea daca se vede ca a avut loc o tentativa de reparatie... deci se pare c-o s-o fac direct pe asigurare... alt timp pierdut, alta distractie...

Link către comentariu

Masina a trecut azi printr-o mini-revizie, am schimbat bucsele de la bara stabilizatoare si cele de la bascula. S-a restaurat linistea in masina mea :( (aparusera niste zgomote suspecte la gropi)

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

azi ti-am descoperit topicul,intamplator.arata beton cu angel-eyes si gri,destul de ingrijita. bravo tie :blink: sa o conduci cu placere

ps sper sa nu mai parte de surprize si bafta la modificari

Modificat de tibi22
Link către comentariu

Mersi, mersi :icon_cool: Cu modificarile cred ca ma opresc, va mai veni poate doar un eleron, in rest am facut-o cum am vrut, nu mai am de modificat ;)

Link către comentariu

la 120cp? :lol: neaaaah, daca erau de la 180 in sus poate :) Plus ca nu folosesc masina la curse, liniute sau alte d-astea asa ca n-ar avea rost...

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Fiti pe faza la urmatorul numar din Autoshow :(

Link către comentariu

Tare ICE, dar eu recomand volan 3 spite, piele...:banghead:

Link către comentariu
Tare ICE, dar eu recomand volan 3 spite, piele...:banghead:

Nu mai are rost, in curand o voi scoate la vanzare... time to move on :banghead:

cate diferente..wow!

Da, mai ales la interior, ce urat era inainte :banghead:

Link către comentariu

Daca o scoti la vanzare.. nu pot sa-ti urez decat "bafta" si sper sa iei pe ea cat vrei tu... What's next? ARL? ;););)

Link către comentariu

Mersi ;) Deocamdata negociez pt un sportback 2.0TDI... vedem daca ne intelegem ;)

Link către comentariu

Am vazut AUTOSHOW-ul. A iesit bine articolul... si pozele , si tu :)

Link către comentariu

Am luat revista pt ce era pe coperta(GOLFzilla).aseara m-am intalnit cu bogdan_wrc si printre discutii i-am aratat si lui coperta.A scoso-o din tipla si mi-a zis ca e cineva de pe forum in sectiunea "autoportret".Mirat si curios am vrut sa vad despre cine e vorba.Respectele mele pt vedete(masina&proprietar) :)

Link către comentariu

Felicitari pt. sedinta foto si acum o sa-ti vina si mai greu sa o vinzi :offtopic:

PS....cat si unde ai schimbat bucsele de la bara stabilizatoare si flansele de la amortizoare?

Merci,

Modificat de 91WRC
Link către comentariu

Thanks :P Momentan am renuntat la vanzare :P

@91WRC Bucsele le-am schimbat la un service din Dristor, nr este 0722.509.348 - Tavi.

Link către comentariu

Masinuta a schimbat proprietarul azi... :huh: Nici nu pot spune cat de rau imi pare de ea......

Link către comentariu

Sa speram ca noul proprietar va avea grija de ea la fel de bine :huh: Deja ma gandesc la cat de greu o sa-mi fie si mie sa ma despart de a mea :)

Modificat de Cata_B
Link către comentariu

Parea grijuliu... Asta e acum... oricum, e o senzatie tare naspa, cel putin pentru mine care am investit o groaza in masina asta (nu neaparat dpdv financiar)

Link către comentariu

haha..in acceeasi zi s-a terminat si la mine povestea :) in acelasi fel.

o sa le simtim lipsa :P

Link către comentariu

Momentul in care vezi noul proprietar plecand cu ea e cel mai dureros. Dar asta e, daca e sa o schimbi pentru ceva mai bun nu ai decat motive de bucurie. :)

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!