Jump to content

Vw Golf Mkiv 1.9tdi


Ice_2k

Postare recomandată

Ca o curiozitate. La ce pret ai vandut-o ? Asta daca nu cumva e secret. Ar fi de inteles. Multumesc :)

Link către comentariu
  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ice_2k

    108

  • Bogdan_wrc

    19

  • Marian

    11

  • claus_golf4

    8

Top Posters In This Topic

@ice si bogdan -> O sa va treaca dorul de ele cand or aparea noile achizitzii (CERCARILOR ca sa zic asa ) :icon_thumright:

Link către comentariu
  • Administrator

:salut:

Ce oameni frate , nu le-a ajuns un cerc acum vor 4 !

Asta da inaintare in ... cerc ! ;) :( ;)

Modificat de aryes13
Link către comentariu

am stat astazi si am citit intreaga evolutie a masinii. intradevar minunata masina. cred ca ai investit foarte mult din punct de vedere sentimental.. oricum o schimbare e bine-venita sa speram ca este o schimbare nu buna ci foarte buna(ma refer la noua masina).

daca este secret, sa postezi aici, lasa-mi te rog un pm cu pretul total al investitiilor facute de tine :).

succes in continuare :)

Modificat de RedFighter
Link către comentariu
Ca o curiozitate. La ce pret ai vandut-o ? Asta daca nu cumva e secret. Ar fi de inteles. Multumesc ;)

La 9800, nu e nici un secret, am scris si la Anunturi :icon_thumright:

daca este secret, sa postezi aici, lasa-mi te rog un pm cu pretul total al investitiilor facute de tine :rolleyes:.

Undeva la 1800-2000... aprox :D

Acum am ajuns acasa, dupa o zi criminala... o sa bag maine ceva poze cu noul YCE :D

Link către comentariu

chris, deja nu mai simt lipsa :blink:

Bv ice, sa o stap sanatos.

Link către comentariu

Hai lasa vorbaria ICE, da-ne pozele, sa ne minunam :)

Bogdan, si tu ai gura mare, dar topicul ala cu multe cercuelete inca nu l-am vazut la "Masina Mea"

Link către comentariu

Felicitari ICE! Quattro :D hai arata-ne macar 1-2 poze cu noua iubita ;)

Link către comentariu

Buna treaba. Noua masina este intr-adevar de quattro ori mai faina :D S-o stapanesti sanatos!

Link către comentariu

Ok, ok :) Da' doar una, o sa incerc zilele astea sa o spal si sa-i fac niste poze ca lumea :)

dsc02464nonumberbb1.th.jpg

Link către comentariu

Frumoasa negresa......cred ca o sa fie mai greu cu trecerea la culoarea neagra . Sa o stapanesti sanatos :blink:

Link către comentariu

am avzut-o live aseara. f frumoasa. chiar merita banii, si styiu ca noul proprietar va avea grija de ea. bafta:)

Link către comentariu

Thanks all :D O sa fac un topic separat pt ea cand apuc sa fac niste poze, momentan alerg in toate partile cu adm. financiara, politie, rar, asigurari, etc...

Link către comentariu

Haide, Yce, ca dam in fierbere :) Eu unul sunt foarte curios sa vad masina si mai ales sa ne dai primele impresii...Si eu ma pregatesc usor usor sa schimb golful si asta pe care ai ales-o tu e una din variante. Asa ca da-ne poze si impresii cu si despre noua achizitie :(

Modificat de Cata_B
Link către comentariu
  • 5 months later...

Ice, intreb de curiozitate, daca persoana care a cumparat masina s-ar inscrie pe forum si si-ar prezenta masina cum ai reactiona? Ma refer daca ti-ar parea rau :lol: Am vazut si stiu ca ai pus mult suflet la ea. Oricum iti doresc numai bine. App si eu te-am sunat cand aveai anuntul pe autovit........daca imi ziceai atunci 9500 o luam eu.:Driver: Numai bine si sa ai grija si de A4 la fel ca de Golf.. Numai bine

Link către comentariu

Nu cred ca mi-ar parea rau, chiar mi-ar fi placut s-o mai vad prin poze din cand in cand :icon_cheesygrin:

Pai si daca m-ai sunat de ce n-ai luat-o? Ca 9500 am cerut pe ea :lol:

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!