Jump to content

Vw Golf Mkiv 1.9tdi


Ice_2k

Postare recomandată

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ice_2k

    108

  • Bogdan_wrc

    19

  • Marian

    11

  • claus_golf4

    8

Thanks :D Am incercat sa tin totul pe cat mai OEM si discret posibil ;)

Link către comentariu

Super !!!

Doar din poza si se vede diferenta la lumini.

Ai schimbat si farurile , in sensul ca ai pus faruri cu lupa ?

Daca nu, cum ti se pare dispersia luminii ? E ok ?

Link către comentariu

nope, n-am schimbat farurile, doar nu renuntam la angel eyes :unsure: Dispersia luminii este f ok, nu deranjeaza pe cei din fata iar lumina pe jos este mai puternica decat la A4 cu xenon stock :Driver:

Link către comentariu

pai nu se vede nimic cu farul stins... e doar un bec cu o forma putin diferita... ridicatoarele de tensiune sunt sub capota..... o sa fac o poza oricum

Link către comentariu
  • Administrator

Sa-ti stapanesti sanatos si sanatoase luminile din faruri ! :D

E p-aproape si la mine ... :blink:

Link către comentariu
  • Administrator

Stiu ! De sambata trecuta am si eu ! :)

Link către comentariu
Salut. Frumoasa masina...m-ai pus pe ganduri cu bandourile laterale.

Nu postezi o foto de apropiere cu bandourile?

Numai bine.

Am facut poza a doua zi si dup-aia am uitat de ea, am dat azi de ea in telefon ;) Mai bine mai tarziu decat niciodata ;)

dsc02047tz5.th.jpg

Link către comentariu
  • Administrator

Ice , ceva schimbari ( plusuri ) la masina ? :rolleyes:

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Dragut, seamana cu al meu :). Cu antena ce ai de gand sa faci ? O sa se loveasca eleronul de ea, cand deschizi portbagajul.

Link către comentariu

nu stiu, nu m-am gandit la asta inca :rolleyes: Poate o sa trec la o antena mica, de Sharan.

Link către comentariu

Naspa, dar,

Ice, vezi ca iese (daca nu este sarita vopseaua) cu pasta abraziva Prevent (10 ron) si polis de luciu :)

Link către comentariu
claus_golf4

imi pare rau! o s-o faci repede perfecta la loc! multa bafta! bine ca nu-i mai rau... :)

Link către comentariu
Naspa, dar,

Ice, vezi ca iese (daca nu este sarita vopseaua) cu pasta abraziva Prevent (10 ron) si polis de luciu :)

Ar fi o chestie, n-am nici un chef sa stau iar la coada la politie, casco, dus in service, mers cu metrou, etc... de unde iau pasta asta? :)

Link către comentariu

Carrefour, Augsburg, Cora.....este un tub ca pasta de dinti, un pic mai mare. La cum vad eu in poze iese 100%.

Succes !!!

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!