Jump to content

Tuning SKODA


BogMW
 Share

Postare recomandată

Stie cineva cine aduce faruri Fabia1 de pe superskoda.com? Eu am trimis la DXX Blue Line (bebeko, sunt de-ai tai, de la Cluj) un mail si n-au catadicsit sa raspunda.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • adrianciocalau

    14

  • BogMW

    13

  • gabriel

    11

  • Vially

    10

Top Posters In This Topic

Posted Images

Si eu sunt interesat de niste produse de pe superskoda.com si am vazut ca nu livreaza in Romania :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Decat dxx mai bine le comanzi singur dxx sunt varza, preturi super mari marfa pe stoc nema si ca timp de livrare te vrajesc un an sa aduca ceva...

Am in craiova un magazin care aduce asa ceva ...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@BLiTZ-Nu pot sa aduc dupa superskoda.com dar pot unele asemanatoare.

Mai multe detalii pe pm.Numai bine

skodafabia0004np3.th.jpg

20410evk3.th.jpg

skodafabia6y0007kombivq2.th.jpg

skodafabia6y0007kombi1jg3.th.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cristi, merci de info. Din pacate m-am indragostit rau de alea de pe superskoda.com; le stiu de vreun an de zile, le-am vazut la cineva pe fuga (montate) si mi-au placut mult. Am zis sa mai astept totusi sa mai vad la cineva si-am vazut, saptamana trecuta; am avut timp sa le studiez mai bine.

gabriel, ma gandeam eu ca nu e mare lucru de capul lor. Dar nu ma las, fac eu cumva: strang bani de la mai multi sa-mi ramana de drum si ma duc in Cehia dupa ele si-aduc mai multe seturi, pe bune. Astept sa se mai incalzeasca afara ca daca tot ma duc pana acolo sa am si ceva de vizitat si fotografiat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Din cate stiu eu, au fost onorate si comenzi de pe superskoda in Romania ( luati contact cu Robert de pe ... 4.c) Nu sunt acceptate posturi, mesaje sau semnaturi ce promoveaza alte forumuri "concurente" VWForum.ro .Toate acestea (pct. b si c) vor fi sterse neconditionat de catre moderatori si sanctionate cu avertisment verbal. In cazul repetarii vor fi sanctionate cu warning ), problema este ca dureaza foarte mult :icon_thumright:

Modificat de xxnelu
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

S-a redeschis site-ul celor de la Skoda tuning (DXX Blue Line) si acum cica sunt distribuitori unici pt superskoda.com pe Romania. In schimb au niste preturi de te doare capul... :tomato: :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu am pe masina de aproximativ un an farurile din a 2-a poza si pot sa zic ca sunt multumit...Desi cred ca farurile OEM cu lupa sunt superioare dpdv calitativ.

Pretul lor nu il mai retin, dar stiu ca am asteptat cateva luni pana sa vina. Si asta din cauza celor care le exporta in romania, nu a firmei prin care am facut comanda. Sper sa se mai fi schimbat lucrurile

Niste poze sa vedeti cum arata

nsyuciv5qnjrszznlfhh_thumb.jpg

u3mbm997wikqgha31aa_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...
  • 11 months later...

trebuie sa vopsesc si eu niste pleoape si un eleron de luneta lamelar s i unul de tip rs pt portbagaj.....cine stie unde se face treaba cea mai buna si la un pret rezonabil,,,,mai ales in Iasi sau in Bucuresti????

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!