Jump to content

Tuning SKODA


BogMW
 Share

Postare recomandată

mi se pare mie sau aruncati cu banii in sus?Spoilere praguri, grile, etc... foarte scumpe ce ziceti voi acolo.Este Alex Musat, baiatul care a creeat zenomotorsport si a plecat de acolo! Ieftine si bune...el le face.Supermisto. Pt cunoscatori era o laguna b-56-FIG. Aia de el e facuta. La fel a fost prima oara si calibra lu`nick de la n&D. Concluzie: Te duci cu desenu` sau poza, si-ti face sub jumatate din pretul de catalog.....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • adrianciocalau

    14

  • BogMW

    13

  • gabriel

    11

  • Vially

    10

Top Posters In This Topic

Posted Images

mi se pare mie sau aruncati cu banii in sus?Spoilere praguri, grile, etc... este omul care a facut la zenomotorsport si a plecat de acolo! Ieftine si bune...

mister godoroja, nu se intelege nimic din ce ai scris aici - te rog editeaza post-ul!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...
mi se pare mie sau aruncati cu banii in sus?Spoilere praguri, grile, etc...
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Dap, exista, cine este interesat, Mesaj Privat si va pun in legatura cu el!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Administrator
mi se pare mie sau aruncati cu banii in sus?Spoilere praguri, grile, etc...
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 7 months later...

:lol: :D :P

Buna...la toata lumea!!!

Se parte ca voi inca nu ati auzit de www.skodatuning.ro !!!!! Suntem o firma specializata in tuning pentru marca Skoda. La ora actuala suntem unic importator si distribuitor pe Romania pentru Autostyl Janko - Cehia. Avem pe stoc suficienta marfa de la Autostyl si Milotec. Comenzile extra stoc, se onoreaza in termen de maxim 2-3 saptamani. De asemenea importam si jante SMC-Germania.

Va asteptam cu comenzi la super preturi!!!

keep in touch

Dan P. B) B) B)

DXX Blue Line

0744/783547

Au catalog MILOTEC in magazin ? Sau cum se procedeaza ?

<{POST_SNAPBACK}>

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:lol: :D :P

Buna...la toata lumea!!!

Se parte ca voi inca nu ati auzit de www.skodatuning.ro !!!!! Suntem o firma specializata in tuning pentru marca Skoda. La ora actuala suntem unic importator si distribuitor pe Romania pentru Autostyl Janko - Cehia. Avem pe stoc suficienta marfa de la Autostyl si Milotec. Comenzile extra stoc, se onoreaza in termen de maxim 2-3 saptamani. De asemenea importam si jante SMC-Germania.

Va asteptam cu comenzi la super preturi!!!

keep in touch

Dan P. B) B) B)

DXX Blue Line

0744/783547

Au catalog MILOTEC in magazin ? Sau cum se procedeaza ?

<{POST_SNAPBACK}>

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

danutp, ultimul post era din "Jul 23 2004" :lol:

Oricum, la ce pret aveti stopuri clare IN-Pro pentru Octavia (berlina,2002) ?

Si dati si pe probate, pentru cei care nu-s hotarati care se potrivesc mai bine pe masina lor, cele chrome sau cele pe negru?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

danutp are preturi foarte bune... eu mi-am luat eleron de la el.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Buna

DXX Blue Line din Cluj va ofera marfa Autostyl Janko si Milotec pentru orice model Skoda. Preturile sunt foarte bune si exista marfa pe stoc. Pentru informatii accesati www.skodatuning.ro, sau lasati un meja la info@skodatuning.ro.

Dan P.

DXX Blue Line

0744/783547

Au catalog MILOTEC in magazin ? Sau cum se procedeaza ?

<{POST_SNAPBACK}>

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

adrianciocalau

Si pe site-ul www.skodatuning.ro vad aceeasi problema prezenta pe TOATE site-urile romanesti de tuning: LIPSA PRETURILOR. Mai fratilor, daca tot faceti site, bagati si preturile sa vada omu ce si cum, altfel e degeaba, dau search pe google si ma holbez la elemente de tuning de toate felurile...

Sau macar aici pe forum, un excel ceva cu codurile de produs si preturile aferente... e stresant sa trimiti mail-uri de fiecare data cand vrei sa stii cat costa ceva.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

Daca stie cineva unde pot sa gasesc pragurile din pozele de mai jos mi-ar fi de mare ajutor ;) .Eu am cautat de mi-au iesit ochii din cap ;) si nici de jante nu mi-am dat seama ce sunt ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca stie cineva unde pot sa gasesc  pragurile din pozele de mai jos mi-ar fi de mare ajutor ;) .Eu am cautat de mi-au iesit ochii din cap ;) si nici de jante nu mi-am dat seama ce sunt  ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Tot ce pot sa-ti spun este ca bara din fatza este "Agressor". Posibil ca cei care fac bara sa faca si praguri. Oricum la RS-ul tau daca-i pui pragurile alea doar nu va iesi bine, sunt mult prea mari pt spoilerele actuale.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Tot ce pot sa-ti spun este ca bara din fatza este "Agressor". Posibil ca cei care fac bara sa faca si praguri. Oricum la RS-ul tau daca-i pui pragurile alea doar nu va iesi bine, sunt mult prea mari pt spoilerele actuale.

<{POST_SNAPBACK}>

Merci Akebono. Oricum sunt cele mai frumoase praguri care le-am vazut pt Fabia. Cat despre ce praguri s-ar potrivi cu spoilarele mele .........nu prea am multe solutii , poate unele simple ca cele de mai jos.......

Modificat de yan
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Merci Akebono. Oricum sunt cele mai frumoase praguri care le-am vazut pt Fabia. Cat despre ce praguri s-ar potrivi cu spoilarele mele .........nu
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ai dreptate cu pragurile ...dar parca ar mai merge anumite chesti la ea .. cum ar fi in poza de mai jos...simpatica foc .Banuiesc ca e capota schimbata?!sau modificata?!

Referitor la garda la sol ...pot sa o las mai jos doar din arcuri fara sa schimb si amortizoarele? :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Dupa mai multe peripetii cu Delcar-ul in BV ( pe care o sa le povestesc cand o sa am timpul necesar ) m-am pricopsit cu o grila de la MS Design de care sunt foarte incantat. Spre bucuria marelului public atasez niste poze. O sa revin la primavara cu noi poze in care masina are si niste roti k-lumea, acum a venit iarna asa ca siguranta inaintea frumusetii :)

pict0036mic0wz.jpg

pict0038mic5xm.jpg

pict0062mic3xa.jpg

pict0059mic3vg.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Yep. In nov. am terminat leasing-ul. Sunt nevoit sa o vand pentru a trece la ceva mai mare ca spatiu... familie mai numeroasa din octombrie :offtopic: ... carucior, bagaje, etc...

http://vwforum.ro/index.php?showtopic=9535

Modificat de adrianciocalau
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

SAL stie cineva.....cine aduce diferite accesorii din cehia nu autostyl........altceva..adica vreau cineva sa aduca ceva am gasit niste chestii pt felicia care nu le are si nici nu cred ca o sa le aduca prea curand autostyl cat despre ...autostyl sincer parerea mea ...sunt buni la bricolat sa zic asa....spoilere de la ei nu prea sunt cine stie ce.......mie unu nu imi plac....so daca stiti pe cineva care sa faca cehia dati si mie un pm ceva pls ce caut eu are adresa asta Nad Panenskou 10 169 00 Praha 6...sau daca stiti alti producatori sau importatori...ma intereseaza pt inceput faruri cu clear glass pt Felicia am vazut si stiu ca exista....stopuri lexus am vazut si stiu ca exista spoilere ....ce sa zic........au preturi pt BARA nu spoiler sau fusta de la 121 euro BARA COMPLETA........decat la noi 200 fusta...ce sa zic.....salut si astept si eu ceva stiri

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pune si tu un liink ceva sa vedem despre ce e vorba, ca la adresa respectiva nu gasesc nimik auto .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pune si tu un liink ceva sa vedem despre ce e vorba, ca la adresa respectiva nu gasesc nimik auto .

[url="http://www.fun-tuning.cz/index.php?page=catalogue&category=8&parent=1&car=

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

SAL stie cineva.....cine aduce diferite accesorii din cehia nu autostyl........altceva..adica vreau cineva sa aduca ceva am gasit niste chestii pt felicia care nu le are si nici nu cred ca o sa le aduca prea curand autostyl cat despre ...autostyl sincer parerea mea ...sunt buni la bricolat sa zic asa....spoilere de la ei nu prea sunt cine stie ce.......mie unu nu imi plac....so daca stiti pe cineva care sa faca cehia dati si mie un pm ceva pls ce caut eu are adresa asta Nad Panenskou 10 169 00 Praha 6...sau daca stiti alti producatori sau importatori...ma intereseaza pt inceput faruri cu clear glass pt Felicia am vazut si stiu ca exista....stopuri lexus am vazut si stiu ca exista spoilere ....ce sa zic........au preturi pt BARA nu spoiler sau fusta de la 121 euro BARA COMPLETA........decat la noi 200 fusta...ce sa zic.....salut si astept si eu ceva stiri

Eu mi-am luat eleron de la autostyl si sunt multumit. Preturi foarte bune si calitate la fel.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!