Jump to content

Bolf IV - RUD


rudiRUD

Postare recomandată

doar capatul, nu cred ca e ca piesa de schimb.

ti-am zis sa repari de atunci...cu cat trece timpul cu atat vei avea mai mult de reparat.

Link către comentariu

Da stiu...ideea e ca haionul oricum il schimb...dar nu vreau sa schimb si motorasul  :sly:

Link către comentariu

atunci pune-te pe reparat pana nu se arde motorasul de descuiat.

exista kit de reparatie la reprezentanta, ai garnituri, tija, duza din varf, vaselina. si pune si un furtun calumea, nu ala din 3 bucati care e acum

Link către comentariu

Spuneti-mi ce parere aveti. Sa schimb schimbatorul actual, care am impresia ca are si nuca cu piele, dar cam deteriorata cu cel de mai jos?

38C2128D-9923-408F-9C9E-8BE4D7C55868-138

8D47861E-EB8E-4CE8-BEE1-B33F939FFC32-138

8BD3BEC5-963E-4A2D-81D2-55C6ACB69B75-138

AF687420-675C-4835-A9C7-99381982CACE-138

Link către comentariu

Reconditionezi pe asta. Ai gri pe el, se asorteaza cu restul.

Sent from Sexy Nexy 4 using Tapatalk

Link către comentariu

Sincer, asa m-am gandit initial. Deaia v-am si intrebat, fiind indecis. Nu stiu cum si cat de bine se poate reconditiona, sa arate la fel...sau la cine sa ma duc..

Link către comentariu

Pai cel din ultima poza e ala pe care as putea sa il pun..e doar 100 de ron..restul pozelor sunt cu al meu.

Link către comentariu

Eu stiu ce sa zic..muale are si el dreptate..sincer nu prea am vazut schimbatoare model ca al meu..si imi cam place ideea de raritate..dar imi place si ideea de nou :)) of.. oricum dupa ce termin cu farurile e frana. Ma apuc sa strang piese (aripi fata, capota, haion, bara fata r32, fusta spate), si daca n-o fi vopseala de craciun, sigur e la primavara.

Link către comentariu

15 lei Vopel (vopsea pt piele) sau 50 lei imbracat in alta piele noua.

Sent from Sexy Nexy 4 using Tapatalk

Link către comentariu

Eh...oricum a fost o idee de moment. Va urma probabil pe viitor, una dintre solutii..nu-mi mai bat capul acum ca nu are rost. Am zis ce urmeaza :D

Link către comentariu

Cum nu ai ce-i face...revopsesti cu argintiu...

vezi ca sunt piese diferite....deci poti da la o parte pastila cu treptele si sa vopsesti doar cercul acela...

Link către comentariu

Doua poze de la drumul de weekend facut cu Tiguanul lu' tata, Bucuresti-Pucioasa(jud Dambovita)-Bucuresti.

17571F39-947B-4443-AA56-43A88628C434-199

174365B6-5D40-4C8C-BD66-B6C42F52D4C3-199

Link către comentariu

Eh si tu acum :)) am postat sa ma laud si eu un pic .. dupa ce ai zis cat costa rns510 :d :))

Link către comentariu

cat costa unul nou , in magazin.

dar sunt sigur ca nu cumpara nimeni, poate doar 2-3 pe an despagubite de casco cand le fura.

in rest se vand numai cu masina sub ele.

 

cand te apuci de faruri?

Modificat de Muale
Link către comentariu

Imi imaginez ca nu cumpara..tre sa te deranjeze banii in buzunar si creierul lipsa ca sa cumperi..in fine. Oricum se aude demential in masina aia.

De faruri..sper la sfarsitul saptamanii. Azi astept sticla dreapta, si ma duc sa iau vopsea.

Link către comentariu

Spuneti-mi va rog. Este ok daca dau 10 milioane pe capota, haion si aripi fata? Dezmembrari, no AM.

Link către comentariu

e o suma orientativa. hayon complet, bineinteles dar nu le iau la culoare pentru ca odata ce le montez pe toate o si bag la vopsit, deci nu are rost.

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!