Jump to content

Accesorii si mici modificari


75NOR
 Share

Postare recomandată

eu zic sa stati linistiti.  Chiar azi am montat la un prieten parasolare de pe superskoda, comandate acum vreo 2 saptamani. Deci livreaza baietii. 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Gorillaz_Doktor

au venit (cred ca 5 zile)

presuri cu "superb"scris pe ele - dragute

masti iarna (grila si ventilatie bara) - am schimbat un radiator de clima, de acuma iarna pun mastile

"footrest rs original design - dintr-o eroare am 2. donez una contra montaj (la domiciliul clientului, adica pe iosif albu 74)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ceva poze se poate? Nu-mi dau seama cum arata mastile si la ce folosesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Gorillaz_Doktor

mastile sunt asta si asta

Modificat de Gorillaz_Doktor
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ceva poze cu ele montate? De curiozitate...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Gorillaz_Doktor

Pai...la iarna.. O sa incerc saptamana viitoare un mokup..

Se prind cu niste cleme de structurile existente, in holtzsuruburi ( nu perforeaza masca originala)

Fac poze ca e mai simplu, ma dor mainile de atata explicat.

P.S. Reiterez oferta : cine imi monteaza " footrest rs original design" la locatia iosif albu 74 are un footrest ca rasplata.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pe mine m-a costat 60 lei montaj foot rest la Avia.

 

Later edit: Am verificat factura, a costat 32 lei.

Modificat de crisss7
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Gorillaz_Doktor

poza mokup

Modificat de Gorillaz_Doktor
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Aha! Dar, cu ambele montate, mai are răcire motorul ? Chiar iarna fiind...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ori mi-am comandat eu raritatile vietii ori ... nu stiu.. dar relatia lor cu clientii lasa foarte mult  de dorit... telefonu' ori nu mere ori nu e nimeni acolo niciodata iar la email nici atat. as fi vrut sa-mi spuna ceva,  orice: le-am spart sau ce stiu io ...orice... nici AWB -ul ala amarat nu mi l-au dat desi l-am cerut de vreo 3 ori in diferite formulari. Bun, intrebarea intrebatoare: Ce optiuni am( in afara de a merge acolo) ?   plata am facut-o in 23.05.2014

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mie dupa ce le-am scris vreo 3 mailuri, in care le sugeram ca o sa apelez la pay-pal, mi-au returnat banii.

Modificat de fixpixu
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

opa , no chiar asta nu vroiam sa vad... o explicatie, ceva? am inteles ca se muta , dar se termina  si operatiunea aia la un moment dat, nu?  culmea e ca la alti colegi( de mai sus) le-au livrat marfa... ciudat.. sa nu fie pe stoc??dar si asa intr-un rand imi scria , eu intelegeam si nu-i mai stresam deloc. asa sunt si cu banii dati si si fara stopuri.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Motivul scris la tranzactia de retur in pay-pal era "package lost".

La fel a patit si o cunostinta, tot in perioada asta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ok multumesc de promptitudine. eu mai astept ( ca n-am ce face) si sper ca totusi sa dea un semn de viata sau , si mai bine, sa-mi trimita ce am comandat.

(neste leduri pt drl si stopuri de facelift ) doamne ajuta!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Este mai probabil sa nu aiba marfa (stopurile in special) pe stoc, decat sa-ti traga o teapa. Comunicarea lasa de dorit, dar fii increzator, o sa primesti cele comandate.

Modificat de crisss7
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ok, multumesc de incurajare. mai astept si va tin la curent indiferent de rezultat. dar sunt dezamagit. Radu

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

trimis azi mail.ferm pe pozitii.sa vedem rezultatele.  pana una alta, ceva colegi cu drum prin Cehia gasim? si alt site mai de calitate si mai serios pentru "tuning"   pentru skoda , gasim? Ca de astia mi-e acru ... nu-i recomand la nimeni. si cel mai tare ma enerveaza linistea asta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ok. am primit un raspuns dar numai dupa mail-ul cu "vreau banii inapoi". Cum a intuit si colegul mai sus , stopurile nu sunt pe stock. deci aviz amatorilor...( referitor la Superskoda). treaba romaneasca.. pardon , ceheasca ...doamne fereste sa-mi fi spus "mai crestine  trebuie sa astepti, vrei?)

 

@safari hunter : ms, e si mai bine ca sunt din Brasov. ca practic imi iau cand ma duc acasa.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

sal!

  gata am primit pachetul cu tot ce am comandat. si am mai primit cadou un set de leduri pentru pozitie. Cu toate astea o durat aproape 3 luni livrarea nemaipunand la socoteala lipsa comunicarii.

 

  Radu

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sal!

  gata am primit pachetul cu tot ce am comandat. si am mai primit cadou un set de leduri pentru pozitie. Cu toate astea o durat aproape 3 luni livrarea nemaipunand la socoteala lipsa comunicarii.

 

  Radu

Ca tot esti din BV, as vrea sa vad si eu "live" noile stopuri dupa montaj, caci doar din poze sunt indecis.

Ce zici ? Facem o mini-intalnire de Superb, pe tema "accesorii si mici modificari" ? La schimb, iti arat eleronul montat :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@75 NOR    Cu mare drag, dar eu locuiesc la Cluj. Daca ai nr de telefon , prin 15-17 aug am drum la Brasov si te sun. Binenteles ,cu conditia sa fii in locatie si sa ai si chef. Ca idee parintii mei stau in centrul civic zona Toamnei.  Cam asta e.

 

  Radu

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

Salut. Mi-am dat seama ca mi-ar fi folositor stergator pe luneta. Cand ploua puternic e destul de enervant. A montat cineva stergator pe luneta? Sau stiti daca se poate? Si eventual un cost estimativ.

Mersi

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!