Jump to content

Golfuletzu meu Mk. 4


~LauR~

Postare recomandată

In postul #561, in pozele cu consumul, pare ceva stricat p'acolo:)).

Ps: doina e crema minune!

Link către comentariu

Numa daca ma uit pe factura ca o mai am, sa nu zic vreo prostie.

 

Pret ok,avand in vedere ca in dezmembrari cer baietii 350-400 pe cele oem (negre) in cazul meu.

 

Crema minune nu am incercat-o sincer...tot ii vad "reclama" maine poimaine aud ca iese si cu bere :))

Modificat de cxr2test
Link către comentariu

Da, a fost un pret ok.

Poate imi dau si mie astia ceva daca tot i-am facut " reclama " :)))

Observ ca iti place sa " tragi la masea " :))

Cristi pai si ia zi, intru un " clubul " vostru, sau trebuie sa imi pun halogene ? :))

Link către comentariu

Da,pt ce poate e ok,sigur mai erau si alte variante,optiuni dar eu personal sunt multumit de alegere.

 

Cate reclame facem noi pe forum si nu ne baga nimeni in seama....vezi sa nu :P

 

Maselele sunt ok,ms!:)) o bere ocazional sau seara dupa servici e bine meritata ;)

Link către comentariu
  • 4 weeks later...

Le ador !  :wub:

Aspirate, spalate si montate :)

post-69411-0-34165400-1448025391_thumb.jpost-69411-0-67369600-1448025391_thumb.jpost-69411-0-15766000-1448025392_thumb.jpost-69411-0-56311600-1448025392_thumb.jpost-69411-0-83582000-1448025392_thumb.j

 

 

Cele vechi sunt de vanzare si se prezinta foarte bine, fara rupturi sau bureti lasati.

Link către comentariu

Se prezintă într-un mare fel astea noi!

Au fost pe combi de anglia? Dreapta față pare puțin lăsat la exterior+are yală la banchetă.

Link către comentariu

Ms !

Au fost pe o bora de anglia ( am pastrat tetierele vechi ) nu e lasat, este foarte putin uzat.

 

Ms Muale !

Link către comentariu

Multumesc baieti !

400 lei interioru + 100 lei drumu pana la CT

Ambele scaune fata au reglaje pe inaltime si lobar.

Da Laule abea astept sa o scot la o tura la munte :))

Link către comentariu

Următorul weekend e prelungit, poate profităm toți de ocazie :)

Nu știam de încuietoare la bora, me wants one!

Link către comentariu

Ai o bafta..prinzi cele mai bune oferte..cu stopurile, acum cu scaunele.La mine in zona Botosanului ajung aceleasi scaune, dar cu incalzire, 700 ron.

Modificat de hanesti
Link către comentariu

Guppster ar fi fost ceva dar lucrez in ture iar anu asta am picat naspa...

Hanesti ma crezi ca de 3 luni ma uitam aproape in fiecare zi pe net dupa modelu asta ? Am gasit la tot felu de preturi dar nu aratau ca astea :) Intr-adevar uni cer prea mult...

Link către comentariu

Frumoasa masina, felicitari pentru scaune. Am acelasi model tot de pe o masina de Anglia si sunt foarte multumit de ele.

Link către comentariu
  • 2 weeks later...
Adrian Marius88

Acum ştiu care va fi următorul upgrade la Golf. Vreau scaune ca ale tale, măcar! Sunt superbe!

Link către comentariu

Ms !

Vezi ca din cate stiu eu tie iti trebuie scaune de caravan, cele de hatchback merg puse la tine doar scaunele fata, pt bancheta din spate trebuie facuta o modificare la prindere. Cauta pe net/forum ca sigur ai sa gasesti, eu nu imi mai aduc aminte unde am citit.

Link către comentariu

Se poate adapta usor scaunele de la hatch la variant , invers e puţin mai greu dar se reuşeşte si invers !!!:)

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!