Jump to content

Vw Golf 6 HL


prunaionutz

Postare recomandată

Citez de pe ebay: Item location: European Union, Bulgaria

Si nu e chiar asa ieftin la aproape 800lei +vopsit si montat.

Link către comentariu
  • Replies 1,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • prunaionutz

    618

  • The_Ego

    148

  • Rave

    78

  • mike.

    75

Top Posters In This Topic

Posted Images

Si la mine siroieste pe luneta. Sunt scurgeri. Foloseste stergatorul cu incredere, it's a hatchback :)

Link către comentariu

Nu stiu cat de normal e sa imi siroiasca apa pe luneta dupa ce spal masina.

Este absolut normal. Altfel ar face apa balta la spoiler din cauza buzei.

spoiler.jpg

Link către comentariu

Unul original ca cel pe care il are The Ego e 1300 ron plus vopsit si montat.. Si pe ala cred ca il iau :) doar ca nu acum, mi se pare prea frig afara pt lipit cu adeziv :)

Link către comentariu

Ala original are gauri sau lufturi din fabrica pe motive de aerodinamica si scurgere a apei, dar scurgerile de luneta sunt din cauza duzei de la stropitoare nu din cauza eleronului...

Modificat de kadettro
Link către comentariu

Cred ca se refera ca dupa ce spala masina, mai ramane apa pe plafon si in canalele de scurgere ale eleronului.

Apa care in mers isi face loc prin... scurgeri, asa cum trebuie! Fix asta e rolul lor. :D

Link către comentariu

Atunci e totul ok, oricum e o modificare care merita :D.

@Ionutz, am citit pe alte siteuri ca led-urile de la semnalizare sunt cam slabe. Tu esti multumit de ele?

Sunt cele de la bold sport?

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Led-urile sunt mai slabe decat becurile, singura mea consolare e ca se aprind exact in acelasi timp cu cele de pe oglinzi. Ziua nu prea se vad bine dar noaptea sunt ok, se aprinde toata 'dunga'.

Le-am luat de pe bold sport, a durat o luna pana au venit. Acum astept led-uri pt oglinzi si ornamente de praguri.

Numa' bine!

Link către comentariu

Au venit led-urile pt oglinzi si ornamentele de praguri si UN ornament pt manerul care regleaza inaltimea scaunului. Atentie mare cand comandati de pe bold sport, se vand separat stanga de dreapta :)

Link către comentariu

Ce efect deosebit ii confera pragurile interiorului, merita toti banii. Le-am trecut si eu in lista de prioritati. :)

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

O iei de acolo? Vezi ca e GTD-look, de aceea vine si cu grila direct.

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Si sa fii atent sa fie si proiectoarele incluse, asa, fara ele, o gasesti aproape la acelasi pret si la Gamamag

Link către comentariu

E cu tot cu proiectoare, ieri am dat comanda.

Stiu ca e GTD look, asa si vroiam, si nu are emblema GTD asa ca o sa ii pun TSI in grila.

Link către comentariu

Cu tot cu transport si tva a fost 11 mil si ceva

L.E. 1114 RON

Modificat de prunaionutz
Link către comentariu

Yep, ma intorceam de la sibiu. Nu stiu cat de bine arata masinuta, era dirty as fuck :))

Link către comentariu

De sarbatori, am zis sa nu-mi neglijez masinuta si i-am comandat si eu un eleron de GTI :))

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!