Jump to content

POLO 6R - GTI LOOK


FRE

Postare recomandată

  • Replies 416
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • FRE

    182

  • Dun

    39

  • qwk

    35

  • Circoloco

    17

Top Posters In This Topic

Posted Images

E mai greu cu clusterul atata timp cat masina este inca in garantie - trebuie facuta programare online in reprezentanta,etc. ; daca era " sa ma bag " o faceam atunci cand a luat si colegul.

Link către comentariu

De unde cluster?, ca "campagnolo" ala din Cehia (de pe motor-talk.de si polo6rfreunde.de) a zis ca nu mai aduce.

Inainte parca erau si pe carsystem.pl dar vad ca au disparut de peste tot.

Link către comentariu

Eh, mai bine! Ne-am luat de-o grija cu chestia asta.

....dar au ramas celelalte „griji”  :icon_bounce:

Link către comentariu

Daca tot o sa imi fac de lucru pe la RNS,am zis sa ii pun si cele mai recente harti 2014 versiunea 8049.

post-99600-0-39132400-1396980215_thumb.j

Link către comentariu

Sorine,tu nu ai alta treaba decat sa aduci atingere bugetului nostru ? Iti dai seama ca acum Dun imi va scrie pe PM daca ma bag la o achizitie.

Link către comentariu

Mi scuzi, dar incercam sa va ajut :D In plus, cam am prostul obicei sa va copiez..asa ca..you never know :))

Link către comentariu

:)) Stai ca la mine s-au dus finantele pt masina. Am bagat destul intr-o perioada scurta, asa ca mai asteapta. Deocamdata mai am in plan scaune confortabile si etrieri pe spate (deja am vb cu cineva :D)

Modificat de qwk
Link către comentariu

Parca era 225 Euro, sau retin gresit ? Oricum pe site-ul asta am vazut ca au preturi ok. Farurile cu xenon costa 760 euro, pret foarte bun.

Link către comentariu

Pai hai sa vedem cum facem un group buy atunci si sper sa ne descurcam si cu programarea clusterului la reprezentanta,ce ziceti ?

Link către comentariu

A zis cineva la un moment dat ca astia de la Avia ar face operatiunea.

Link către comentariu

Vineri seara merg la Florin sa imi monteze modulul Bluetooth si ma mai gandesc daca pun si camera ( este mult de desfacut,inclusiv dat jos bara spate,traforat,etc ).Daca nu o montez o voi pune la vanzare si cu asta basta. Vreau sa inlocuiesc si antena GPS din bord daca tot umblu pe acolo,am luat una mai calitativa ( cica ).

Link către comentariu

Ce frumos stau amandoua, nici nu stii pe care sa o adimiri mai mult! Sa le conduci cu placere! :)

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!