Jump to content

POLO 6R - GTI LOOK


FRE

Postare recomandată

Colegu' frumusel foc Polo(micul), azi dau si eu avansul pentru unul :D

Link către comentariu
  • Replies 416
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • FRE

    182

  • Dun

    39

  • qwk

    35

  • Circoloco

    17

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu imi dai seama bine in poze, dar tu nu ai discuri pe spate?

Link către comentariu

Nu are pe spate.Compara zona jantei din ultima poza din postul 225# cu cea a lui Dun :)

Link către comentariu

Exact tambure,probabil au considerat ca la ce putere are,nu este nevoie de discuri......insa vad partea frumoasa a lucrurilor,jantele spate sunt in permanenta curate.

Colegu' frumusel foc Polo(micul), azi dau si eu avansul pentru unul :D

Multumesc Dan ! Te asteptam cu impresii / prezentare pe forum !

Daca tot am mai aparut si pe aici,sa adaug o poza cu cele doua negrese ale mele ......

post-99600-0-24339400-1374672519_thumb.j

Modificat de FRE
Link către comentariu

Polo ca Polo...dar BMW-ul e :wub: :wub: :wub:

Fiecare baietel cu jucariile lui,unele mai bune altele asa si asa......

Apropo,am vazut ca intentionezi sa vinzi Seat-ul,ce va fi dupa ?

Link către comentariu

O sa apara si topicul de prezentare, in cazul meu cu doua roscovane ;)

Link către comentariu

Bemveul ala strica toata poza. Trebuia sa te limitezi la a poza doar super-Polo-ul.

Link către comentariu

Stiu,imi pare rau,am gresit,nu se mai repeta.... Poate ai sa razi,insa chiar imi place foarte mult Polo,ca si linie a caroseriei si chiar si la interior este frumusel ! Auzi,super-Polo......

Link către comentariu

Nu am de ce sa rad. Stiu ca la ora actuala masina asta este cea mai misto de pe piata. Eu d-aia mi-am cumparat-o. Ai vazut cati l-au abordat si pe Circo sa ii ceara informatii si cati l-au rugat sa ii lase sa faca poze cu masina.

 

M-au abordat si pe mine o gramada, in tot felul de ipostaze. Unul chiar s-a deghizat in politist si m-a oprit sa ma intrebe ce masina este, ce motorizare si alte balarisme din astea. Deci ... e clar, masina asta este hit.

Link către comentariu

Nu am de ce sa rad. Stiu ca la ora actuala masina asta este cea mai misto de pe piata. Eu d-aia mi-am cumparat-o. Ai vazut cati l-au abordat si pe Circo sa ii ceara informatii si cati l-au rugat sa ii lase sa faca poze cu masina.

 

M-au abordat si pe mine o gramada, in tot felul de ipostaze. Unul chiar s-a deghizat in politist si m-a oprit sa ma intrebe ce masina este, ce motorizare si alte balarisme din astea. Deci ... e clar, masina asta este hit.

.....polo inca n-a murit!:))

Link către comentariu

daca o sa faca modificari asa cum au facut la golf 7 eu sigur ma voi bucura mai mult de actualul model polo.

Modificat de bily77
Link către comentariu

Adica voi ziceti ca va aparea direct o noua versiune, fara un facelift ?

Link către comentariu

oare asta o sa fie?sigur v-a fi un facelift,in anul urmatorul an!daca e asta arata bine.

post-88126-0-06672500-1374786099_thumb.j

post-88126-0-74408100-1374786110_thumb.j

Modificat de bily77
Link către comentariu

Banuiesc ca in pozele de mai sus ar fi o idee despre modelul nou,nu facelift ( ar fi o schimbare majora pentru un facelift totusi ). Lasam timpul sa treaca si ne bucuram de jucariile noastre in continuare.

Link către comentariu

Modelul facelift a aparut in ceva poza mica in Autobild.. Pare un facelift minor :-)

Modificat de Bebeee
Link către comentariu

Modelul facelift a aparut in ceva poza mica in Autobild.. Pare un facelift minor :-)

Sper ca este minor,daca este major trec la seria 1 mai repede decat planuisem.... :salut:

Link către comentariu

Pozele astea aparute pe diverse site-uri sunt ca stirile din ziarele noastre de sport: mult cancan.

Daca va fi sa fie vreun facelift va aparea in vara viitoare. Acum deja s-a trecut la noul an tehnologic - de la 01 iulie - si cred ca daca era sa fie anul asta deja apareau informatii oficiale.

 

Toate bune tuturor si masinilor.

Link către comentariu
  • 1 month later...

De vreo doua saptamani, pe Luterana, parcat  in diverse pozitii, una mai perversa decat alta, imi tot distrage maxim atentia masina asta.

post-4613-0-24289300-1377580636_thumb.jp  post-4613-0-66028400-1377580636_thumb.jp

 

Prima data, parcata fiind cu curul spre strada, efectiv mi-a sucit gatul si am ramas stresat toata ziua ca nu am putut sa opresc sa ma uit la ea - pentru ca era aglomerat. Dar la cateva zile am prins liber si am tras pe dreapta ca sa vad despre ce este vorba. Este un CL cu eleron ca cel pe care l-am pus si eu. Si desi este pe negru, arata al dracu de bine. Adica iese in evidenta, e vizibil.

 

Stiu ca ai cam tras pe dreapta proiectul, dar ... poate reaprind scanteia.

Modificat de Dun
Link către comentariu
  • 4 weeks later...

Sustin ideea de a nu mai baga bani in masina asta cu diverse upgrade-uri,consider ca am pus pe ea cam tot ce imi trebuia ca sa imi placa.Nu uit ca este totusi un Polo fara mari pretentii de performanta deci m-am limitat doar la aspectul exterior,iar eleronul pe care de fapt il ai si tu montat,imi place foarte mult,recunosc,insa ma limitez financiar doar la casco,revizii si benzina.Ca a venit vorba de revizii,azi la ora 07.00 masina a intrat la PBN ( cu toate ca prima revizie am facut-o la Midocar,de data aceasta am ales PBN fiindca este mai ieftin cu aproximativ 120 ron,fix acelasi lucru ) pentru revizia nr.2,cea de 1 an,am in jur de 15.000 km doar ; cost pe deviz 918 ron ( asta daca nu mai apar altele,cu toate ca nu cred ).

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!