Jump to content

POLO 6R - GTI LOOK


FRE

Postare recomandată

Mai ai putin si e ca nou ! Pacat ca ai cheltuit aproape 1000 ron complet aiurea cu revizia,in rest totul ok,se mai intampla si lucruri mai putin placute,macar asa sa schimbe statisticile.

Link către comentariu
  • Replies 416
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • FRE

    182

  • Dun

    39

  • qwk

    35

  • Circoloco

    17

Top Posters In This Topic

Posted Images

Imi puteti detalia si mie ce contine revizia respectiva de 10 mil, mie cei de la tess mi-au spus ca e in jur de 500lei.

Link către comentariu

Prima este in jur de 450 ron,dar nu schimba decat uleiul si filtrul de ulei.La a doua se schimba ulei,filtru ulei,filtru aer,filtru polen,filtru benzina si verificare ” stare generala autoturism ”

Link către comentariu

Eu la bmw schimb uleiul si filtrele la 12ooo km, cei de la tess mi-au zis ca pentru polo prima revizie este la 2 ani sau 30000km(bineinteles care intervine prima).

Link către comentariu

Ai si atins janta spate :)

Pai la aproape 2 ani doar de Bucuresti si condusa numai de o femeie,crede-ma ca este bine !

Link către comentariu

Wow chair este o performanta, la mine doamna la 206 a taiat anvelopa si a frecat janta dupa vreo 3 luni. Nici nu a fost scumpa anvelopa decat vreo 450lei(205/45/16), iar janta pe casco :D

Link către comentariu

:biggrin: Foarte tare remarca Vali,bravo !

Stau cuminti la tarc...ca berbecutii
Brgds

 


Circo ! Sper sa aiba baietii mana buna si sa imi schimbe si mie motorul dupa cateva zile de la revizie,tot cu 1,4 dar TSI sa fie,doar daca se poate......

Link către comentariu

As vrea sa imi revopsesc jantele ( una dintre ele este zgariata de o bordura care nu stiu cum se plimba pe langa masina mea parcata ) si ma gandeam sa le fac gri grafit ,oare ar arata bine pe masina neagra ?

Link către comentariu

Pai gri grafit este diferit de gri metalizat ; gunmetal ( flintgrau ) este prea inchis pentru gusturile mele,vreau ceva intre argintiu si gunmetal.

Link către comentariu

Au si ei taranii lor,doar ca nu asculta manele,ci hasselhoff...au mai fost si pe aici pe forum masini cu jante galbene,roz,mov,violet,in dorinta de a fi altfel...pacat de ele.

Brgds

Link către comentariu

.....am colantat ornamentul cromat de la grila inferioara fata ( cel de highline ).L-am facut rosu,ca si cele doua ornamete de pe grila de GTI.

 

Eu zic ca da chiar bine ornamentul facut in rosu, cat a costat grila de GTI(se poate da jos gti-ul fara sa ramana urme ?)

 

Link către comentariu

Multumesc ! Grila de GTI parca costa in jur de 450 ron ; se poate da jos emblema,numai ca trebuie sa mai decupezi pe acolo trei faguri,care raman plini in urma scoaterii emblemei.

Link către comentariu

Am vazut la mai multi lasat locul nedecupat,insa cam ” bate la ochi ” deci e mai bine asa cum am facut noi.

Link către comentariu

Mda, mai bine putin lucru manual si arata bine decat "ochiurile" alea pline. Insa totusi cam mult 450 lei pt un plastic fie el si de GTI.

Link către comentariu

Mda, mai bine putin lucru manual si arata bine decat "ochiurile" alea pline. Insa totusi cam mult 450 lei pt un plastic fie el si de GTI.

Cred ca este chiar mai mult,cel mai avantajos se pare ca este pe ebay.de,eu am luat de la PBN,chiar cand am ridicat masina.Nu este un simplu plastic,este foarte diferita de cea standard si arata mult mai bine ( cel putin asa zic eu )

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!