Jump to content

POLO 6R - GTI LOOK


FRE

Postare recomandată

Deci nu exista razbunare mai mare din partea sortii decat ca sotia lui Fredy (care a facut in nenumarate randuri misto de mine pe tema stopurilor fumurii care, dupa parerea lui, arata groaznic pe masina mea) m-a convins sa ii dau stopurile mele fumurii sa le monteze pe masina ei.

Daca domnul Fredy nu ma va batea dupa faza asta mare lucru. Dar chiar si asa va merita din plin moaca lui surprinsa, disperata, deznadajduita, revoltata si in final furibunda cand va vedea masina ei cu stopurile fumurii si cand va afla apoi ca sunt cele de pe masina lui Dun  :blah_: .

 

post-4613-0-43093200-1384096465_thumb.jp  post-4613-0-01855100-1384096466_thumb.jp

Deci asa o gluma buna nu am mai facut de mult. :biggrin:

 

Link către comentariu
  • Replies 416
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • FRE

    182

  • Dun

    39

  • qwk

    35

  • Circoloco

    17

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hai mai Dun ca am ras cu lacrimi,foarte tare tot ce ai scris,esti foarte tare.....bravo ! Rave,mi-a placut remarca ta,foarte " subtila "

Link către comentariu

Mda ... am inteles: voi lucrati in gasca!

 

Ar fi tare sa nu mi le mai dai inapoi. Atunci chiar ca as da in plans.

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Ieri am reusit sa ajung si eu la ITP,l-am facut langa mine,chiar in intersectia Razoare - vreau sa spun ca de mult nu am mai vazut oameni asa operativi si fara absolut nici un apropo,iar pretul a fost 95 ron.Concluzia este ca masina este in regula,bine,are doar 16.400 km  :lol:

post-99600-0-44168200-1385706776_thumb.j

Modificat de FRE
Link către comentariu

Bine ca nu s-au prins ca ai schimbat stopurile.

Hai sa-ti fie de bine ITP-ul!

 

PS: Auzi, da' ti-au dat restul la 100?

Modificat de Dun
Link către comentariu

Sigur ca da ! Le-am lasat eu ceva oricum,ca au foarte de treaba,pur si simplu mi-a facut placere ! 

Multumesc de urari !

Link către comentariu

Doar acum am observat ca ti-ai scos GTIul din grila. Sa ai cel putin 2 ani de ITP fara probleme.

Link către comentariu

Nu l-am scos eu.....au avut altii nevoie de el ! Eu doar am bricolat pe acolo fagurii aia plini,ca aratau ca aiurea.Multumesc si tie la fel !

Link către comentariu

Am avut rabdare si am citit tot topicul.

Un singur cuvant : Felicitari !

Restul, sunt discutii.  :)

Link către comentariu

Am avut rabdare si am citit tot topicul.

Un singur cuvant : Felicitari !

Restul, sunt discutii. :)

Multumesc foarte mult !
Link către comentariu

Pentru ce ii multumesti? Nu a zis ca a facut-o cu placere. A spus "am avut rabdare".

Deeeeci ?!

Link către comentariu

@Dun Am crezut ca e de la sine inteles ca mi-a facut placere din moment ce am citit 29 de pagini/286 de posturi.

Sau trebuia in mod expres sa scriu ??

Sper ca ai incercat sa faci o gluma, dar ai uitat sa pui :)

sent from Tapatalk-powered by B 1 60LF A

Link către comentariu
  • 3 months later...

Cu greu m-am urnit azi si am schimbat rotile de iarna cu cele de vara.Le-am vopsit in toamna Ferric Grey 2,acum sper sa fie ok,mie imi plac foarte mult. Am aruncat un ochi si pe bord,are 18.000 km in 2 ani si jumatate.......

post-99600-0-70691800-1395503971_thumb.j

post-99600-0-90959000-1395503981_thumb.j

post-99600-0-51192100-1395503990_thumb.j

post-99600-0-50211000-1395504001_thumb.j

post-99600-0-27874200-1395504016_thumb.j

Link către comentariu

Pai normal ca are doar 18k km...doar pe una "scrie" : the ultimate driving machine... ;)

Link către comentariu

I-ar sta bine cu capace argintii la oglinzi, cum avea Leonul 1 in varianta Cupra.

Daca te hotarasti sa imi spui, ca poate facem schimb.

 

Misto jantele. Arata de mare angajament.

Ce-ti lipsesc sunt niste distantiere de 10mm pe spate. Sunt si eu in cautarea  unora, asa ca atunci cand ma voi decide am sa te anunt si pe tine.

Modificat de Dun
Link către comentariu

Mike,ai dreptate......cu Polo nu prea merg ( spre deloc ),dar tot drag imi este !

Maestre Dun,nu pun nici un distantier,e prea bine si asa ! Multumesc de aprecieri

Link către comentariu

Capacele la oglinzi o sa le colantez in nuanta jantelor,doar ca trebuie sa ajunga cu masina la cei care fac acest lucru ; eventual o sa colantez negru si buza aia rosie din grila de jos,inca nu stiu sigur.

Link către comentariu

Daca chiar ai de gand sa faci ceva cu capacele oglinzilor hai sa facem un schimb.

Vorbesc serios.

Link către comentariu

Pai le colantez,apoi cand ma plictisesc le aduc la starea initiala.Capacele tale sunt argintii,eu le fac un gri asemanator nuantei jantelor.

Link către comentariu

Daca tot le colantezi ... mai conteaza ce culoare este sub colant?

Si cand te plictisesti dai un telefon si rezolva.

Link către comentariu

As zice sa lasi oglinzile negre si sa iasa in evidenta doar jantele

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!