Jump to content

Astept Jetta


beba
 Share

Postare recomandată

Te invidiez (mi-ar fi plăcut să nu am nici eu nimic de reproșat)... eu la o lună umblam să o repar... să o folosești sănătos

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 months later...
  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rave

    11

  • beba

    11

  • micuzzu_marius

    9

  • Seth85

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

masina perfecta,1,6 tdi o am de 5 luni si se misca foarte bine,

 

4,4 drum de mare 1800 km dus intors

 

 

interesant ca la 140 /ora  in viteza 5-a are doar 2400 ture

 

 

P.S. pt cei care cred ca e facuta in mexic... eronat .Cele importate la noi care se afla in stoc sunt made in USA in new facilities.Binenteles nici dealerii habar nu au dar daca comanzi o jetta azi si dai pe tracecar adica trasabilitatea din vinul masinii vei vedea cit se poate de clar unde se asambleaza.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Interesant...
Asta nu am inteles cum se face:
 

... dai pe tracecar adica trasabilitatea din vinul masinii vei vedea cit se poate de clar unde se asambleaza.



Modificat de Hayate
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 9 months later...
dragomir.marian

Salutare,

Se poate urmari pe vreun site comanda data pt Romania la vw jetta? Am cautat pe google, dar nu am gasit decat pt UK, iar site-ul nu se potriveste si pt Romania. Am numarul de comanda si VIN-ul masinii. Ar trebui sa ajunga la sf lunii iulie 2014, dar totusi as vrea sa vad pe unde e si cat mai dureaza. Daca stie cineva, il rog sa ma ajute:)

Multumesc anticipat

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

Salut si bine v-am gasit,

Sunt in asteptarea unui VW Jetta 1.2 TSI - Select cu cateva mici dotari optionale. Am rasfoit forumul in ultimele zile si am ramas cu cateva intrebari pe care vi le adresez, poate ma puteti ajuta. :)

Mai intai, doresc sa va intreb daca in aceasta echipare cotiera este fixa sau se culiseaza? De asemenea, am citit aici pe forum mai multe mesaje care indicau o posibila problema cu vopseaua care s-ar exfolia. Este o problema generala sau sunt cazuri izolate? La fel si in cazul greierasilor, are Jetta o problema mai mare decat alte modele?

Mai vreau sa va rog daca puteti sa-mi indicati un site unde as putea gasi jante originale VW (dura prea mult livrarea daca le includeam) si o grila frontala cromata (cea de la radiator cu logo-ul).

Va multumesc frumos.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!