Jump to content

VW TYPE3 BOXER


Vizitator
 Share

Postare recomandată

Traiaska MISHUUUUUU, am vazut si io broaska,......a kastigat pe bune, nu exista dubiiiiii, da broskovenia merge?!?!?, :-)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 995
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • notchman

    338

  • lexxus

    160

  • MishuL

    137

  • RaduI

    104

Top Posters In This Topic

........si din pacate noi intram in categoria broastelor fara bani :salut: ...si din pacate asta estem si motivu :-( de ce notchman a ajuns sa-si vinda iubirea vietii

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

De ce?!?!?, penrtu ka traiesk in Romania, unde muceshti de te ia totzi draciiiiiiiii, si ajungi intr'un final, sa constatzi , ka ai kam muncit degeaba, sau daka realizezi ceva, dupa un timp, constatzi ka trebuie sa intri tu in reparatzii kapitale...............

Io orikum nu prea ma de gand sa raman prea mult prin tzara, si o sa fak pe draq in 4 sa plek de aicisha.........

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

daca tot o sa pleci sigurat o sa treci prin arad si atunci mah iei si pe mine ca nici io nu mai am chef sa mai stau pe aci........

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si mie imi pare rau ca isi vinde masinuta Sebastian :-( :-( :-( , da' vad ca ati cam deviat de la subiect.. cam pe aratura :12:

eu ii propun sa dea si niste anunturi in niste reviste (pe net) da' la un pret mai mare ca bate la oki ca-i prea ieftina :salut:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Bai daka plek in Frantza..............mergem , ka daka nu trec prin ungaria, prin timishoara tot trek, asha ka ..............mergem ka estem de munka akolosha, si se kastiga, nu ka aicisha..........

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Bai asta ma skoate din sarite pe mine, kum bre estem prea ieftina........?!?!, pai kredeam ka daka estem mai ieftina, se da mai repede..........

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ce draku o sa stringem pe acolo....mere,pere sau portocale........orikum culeg si kakat impachetat numa sa iasa banii

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu ku totu altceva..........., ............las ka intai sa ma lamuresk io , si dupa aia punem tzara la kale...................

Deokamdata, sa vaz daka vand Notchback'ul.......

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Bai pana l'o lua cineva asha "urat kum ieste", sapt asta o sa incep sa il pregatesk de drum, ii mai dau o mana de antifon, amestekat ku emulsie pentru drumuri,.....este beeeton, sa ii reglez franele, sa il aerisesk, etx........, sa ii pun tapitzria de ushi, sa aduk restu de pese de la sokremiu, etx, sa ii fak rezerva, ka se lasa,..........sa ii salt elektrekul, (asta imi ia 5 minute), si sa skot la imprimanta, tot kablajul elektrek, ..........etx, si ddaka vrea sa il ia vineva , sa il ia in regula,............................

Antifon am dat pana akuma vre'o 5 maini, si pistolabil, si la pensula, da akuma ii dau si ku emulsie daia, si poa sa stea si pe fundul apei , vre'o 10 ani , ka nu ae nici pe draqu..............

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mon cher, daca te tirezi en France, je voudrais ca sa vin moi aussi avec toi, mais je ne veux pas rester la, seulement travailler si faire purcoi d'argent si pe urma sa viu in Rom. si sa fiu boier. :ok:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai io daka o intind dupa ce fak neshte d'argent, stau akolo si fak mai multzi, si draqquuuuu mai vine in romania,....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

In legatura cu mashina, daka nu am o oferta serioasa, pentru ia ku totu' pana la sfarsitul lunii asteia, o dezmembrez, si toate piesele ce rezulda tot, tot,(geamuri , motor, punte fatza, spate, kotie,rotzi ......)..........le dau la 150$, karapacea o dau la fier si am rezolvat problema............asta estem viatza................... putetzi sa ma omoratzi ......ka nu kred sa mai simnt ceva...................................trebuie sa fac rost de bani kumva.....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Coane, daca mazileshti mashina te reneg! Pt. ca se va chema ca visezi la cioara de pe gard, pt. ca pe fiarele ramase n-o sa iei niciodata 150 de coco. Distrugi mashina degeaba. Acum incep io sa ma prind ca era ceva adevar acum cateva luni cand ziceai ca-i dai foc, ca nu-stiu-ce... Pe bune, daca ash avea 200 de coco ti i-ash da, sa salvez mashina, da' n-am, si tare mi-e frica ca se alege prafu' de ea.

Pacmaneeee! Hai bah tata, ca ziceai c-o iei! Motorul e facubil, ti-l fac io, intr-o dupa-masa schimbam axa, carapacea e OK, da' culoarea-i cam nashpa, da' potzi sa vii la mine la serv. si-o vopsim...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Uite ca nu m-am gandit, ca acuma te-ai incurcat cu Lada aia- itzi dadeam Trabi-ul nou achizitzionat, reconditionat si cu actele OK, pt. Notch- da' acum e cam tardiv... Un Trabi "pieptanat" face cam 300 de coco... :salut: :33:

Ce m'oftici! Nu mai stai sub Notch sa repari, acum stai sub Lada! :26: :33: :-(

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Da si aia nu estem deokamdata a mea, ma folosesk de ia.....sau o sa ma folosesk,......da daka o iau pana la urma,..........la anu daka skap dein kktu asta financiar, ii pun motor de GOLF1 pe motorina,.......si tot nu ma las de VW.

Ce koloare nashpa breeeeee?!?!?!?, ha!!!!, auzi tu ma reneagan ba tot promit da promit ka kurvele ka vin la moshie, e sa fiu al draqu daka luna asta nu vin sa ne intalnim si sa ne batem.........in beri pana vine medikul legist.........asha estem bine?

Bai m'a kam saturasem de 2 ani sa bag kate 2 lei kate 2 lei , toate ekonomiile mele, si tot sa nu pot duce la bun sfarsit treaba, pana la urma o puneam pe picioare si mergeam ku ia asha, da uite asha sunt io , daka mi 's;a pus pata sa fak ceva , si nu pot, mai bine ma rekunosk invins,...ka nu suport sa fa treaba de mantuiala..........

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca vrei, incearca sa gasesti clientzi pt. "bucatzele", si de-abia cand atingi o "masa critica" de amatori scotzi de pe ea si vinzi, si pe urma ce ramane ducem la moshie si punem la pastrare, ca nu cere de mancare, si itzi dau eu pe carapace cat itzi da pe ea la fiare vechi. 200 de coco... :salut: -m'ash in ei de 200 de coco...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Bai mishule bai m'ash si io in iei de 200 de coco, da uite ka nu ii am ........sper sa nu ajung sa o fak bukatzi ......sper..................................

Pe bune si fara mishto, daka aveam bani ti'ash fi dat'o tzie degeaba, ka stiu ka te pricepi si ka ai fi fakut ceva din ia daka io nu ash fi putut sa o "gatez".....da uite ka ..........

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

brothere vei face cea mai mare prostie dc desfaci mashinutza aia ptr ca arata super bine si iti spun io ca pacat de ea...parca o aud cum plinge saracutza de ea.......as face orice sa o ajut sa nu o dezmembrez si dc ai fii si aproape de mine sigurat nu te-as lasa sa o faci........nu-mi vine sa cred ca esti asa de hotarit........ :cry:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Bai stai ca n-ai intzeles. Ziceam ca sa vinzi de pe ea, doar daca ai clientzi seriosi (care sa dea si un mic avans!) pt. piese de 100-150 de coco. si ce ramane sa nu dai la remat, sa pui la pastrare la mine la tzara, si potzi sa te cari si 1000 de ani, si cand te intorci tot acolo le gaseshti. Asha am si de la un anume nea Ilarie Pushcash, mare air-cooled-ist pana acum f'o 7-8 ani, toate piesele pe care le mai avea cand s-a mutat undeva in Ardeal. Daca moshu' se intoarce si vrea ceva, ii dau.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

E pe draqu sunt hotarat sa o tai , o taiam de mult,..........da nu am taiat'o si nici nu cred ka o sa ajung sa o tai,......... mai zik si io asha la suparare................sunt in neshte pase proaste de nici io nu mai shtiu ce zic...............nu kred sa ma lase inima vreodata sa o bukatzesk, si daka o sa fac vreodat'a asta, ori o sa fiu ku mintea pe aratura, ori beat mort, sa nu imidau prea bine seama ce fak, ka altfel treaz nemankat nu pot....nu pot,,,,,,,

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

zii mah brothere ce drak te-ar putea sa te faca sa te razgindesti si sa tzii masina??sincer..

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai zise omu'... 200 de coco...

Iaca-mi veni o idee... facem neamule o cheta? si-i cumparam masina si i-o lasam tot lui... da' cu interdictzie (sub amenintzarea levierului, a furtunului hidraulic, a bulanului, deh, fiecare cu ce are pe sub scaun la mashina :shock: ) s-o vanda, bucatzeasca, arda etc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai asha nu accept io,..........daka strangetzi bani si o luatzi.......atuncea devine proprietatea, celor ce o iau, a klubului, etx, iar in kazul asta bag si io munk kat inkape la ia,........da khestia cu "sa facem cheta" nu imi place, nu accept.........sunt banii voshtri , si daka ii datzi pe ceva, atuncea lukru ala devine proprietatea voasta materiala, ka sufleteaska tot a mea o sa ramana ;-), nu ma cheama VANTU, sau Vlas, si numele meu de familie nu estem F.N.I...........

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!