Jump to content

VW TYPE3 BOXER


Vizitator
 Share

Postare recomandată

Imi pare rau dar nu am primit nimic la nbc.beldeanu@k.ro .Poate ce vrei tu sa trimiti este prea mare.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 995
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • notchman

    338

  • lexxus

    160

  • MishuL

    137

  • RaduI

    104

Top Posters In This Topic

Da, ai perfecta dreptate, este destul de mare. Arhiva are 5,5 MB. Incerc sa o mai trimit odata.

Costin

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ce fel de documentatie ai ? Hai sa gasim o alta soluti ,pt. ca tot nu a intrat nimic.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Doresc sa ii multumesc si oficial Dl. Costin Tabra pt. documentatia pusa la dispozitie cu atita amabilitate si altruism . :) :) :) :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

Pacat ca a disparut era un personaj pitoresc , sper ca macar masina sa nu fi sfarsit la remat .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare, oameni buni.

Am mai vorbit eu in urma cu ceva timp cu el. Se pare ca in acest moment Notch-ul (masina) este adapostit pe undeva. Notchman are ceva probleme, nu am insistat. Vreau sa incerc sa ajung pe la el, ar nu stiu cand se va intampla acest lucru. Va tin la curent.

Babacu'

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai ce frate, cand ai brobleme nu mai zici un buna ziua, acolo? Sa fim sobri.... Mie mi s-a luat de el. De ce nu-l batzi la kap sa ti-l vanda? Motorashul e OK, tre' schimbata doar axa cu came (vii cu o lada de bere si o schimbam, consumand din lada cat pot in timpul interventziei, restul iei inapoi....), carapacea e bunutza, actele se rezolva.... Eu zic sa-i oferi 5 bulioane, cred ca o iei...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu stiu daca ai remarcat dar am deja doua ,o a treia ar insemna curata sinucidere :33: .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Stimabililor, eram pe cale sa-l iau pe cel al lui Lexxus, dar nu s-au aliniat planetele. Nu am renuntat la aceasta idee, dar deocamdata nu este pe lista de URGENTE majore. Oricum, va stau in continuare la dispozitie cu orice informatie care v-ar putea ajuta. Sunt in continuare broscar cu inima si sufletul.

Babacu'

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Lui Costin ii ziceam.... Hai bai ca la cateva milioane, potzi sa o iei din prima de pork.....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:) :) :) :)

Nu-i o idee rea; ma gandesc la chestia asta... Promit :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 9 months later...
Pacat ca a disparut era un personaj pitoresc , sper ca macar masina sa nu fi sfarsit la remat .

<{POST_SNAPBACK}>

gresesc eu sau omul a fost beneficiarul unei sponsorizari de tip tzeapa Ilf si Petrov?

oricum vad ca haladuieste bine mersi pe

http://www.daciaclub.ro/index.php?showuser=1020

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Haladuieshte si pe alte j' de mii de forumuri... i-am batut obrazul... degeaba... Intr-adevar, a fost o cheta acum f'o 2 ani ca sa nu vanda mashina cu 200 de dolari.... acum imi pare rau ca am dat 20 la cheta si nu 200 pe mashina, ca shtiu si de unde sa iau proprietarul oficial, de fapt am si vb cu el, a fost coleg de serv cu nevasta-mea....

Apropo, am vazut azi pe Tomas Masarik (daca nu ma inshel, o sa ma uit in ghid) un tip3 parca zacator. Mai e unul langa McDonalds Dristor.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

propun ca toti cei care au "cotizat" la bunastarea 'toar'sului sa faca un comitet de primire si sa recupereze ceea ce le apartine de drept - masina!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Bai omul si-a dus-o la moshia lui.... lasa-l sa se bucure de ea.... dac'am dat- dat sa ramaie! :rolleyes:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

your choice!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 months later...
Haladuieshte si pe alte j' de mii de forumuri... i-am batut obrazul... degeaba... Intr-adevar, a fost o cheta acum f'o 2 ani ca sa nu vanda mashina cu 200 de dolari.... acum imi pare rau ca am dat 20 la cheta si nu 200 pe mashina, ca shtiu si de unde sa iau proprietarul oficial, de fapt am si vb cu el, a fost coleg de serv cu nevasta-mea....

Apropo, am vazut azi pe Tomas Masarik (daca nu ma inshel, o sa ma uit in ghid) un tip3 parca zacator. Mai e unul langa McDonalds Dristor.

:)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!