Jump to content

Passat B5 ARL cu faruri custom bixenon cu DRL si stopuri LED


C o s m i n

Postare recomandată

C o s m i n
Publicat (modificat)

Oare eu de ce nu te vad? :))

Da... sunt cam deranjante xenoanele. Insa deocamdata e criza.

Singurele faruri care m-ar incanta ar fi cele Devil Eyes. Ori... am vazut ca la astea lumina cam are de suferit...

Modificat de C o s m i n
Link către comentariu

Ai putea sa ii pui o pereche de becuri H7r..asta daca sunt bune de ceva..

Modificat de But_Fns
Link către comentariu
  • Administrator
R_a_z_v_a_n
Oare eu de ce nu te vad? :P

... Insa deocamdata e criza.

Pune-i bre d-astea ca-s ieftine si au si xenon :blah_:

post-2440-1273146976_thumb.jpg

Link către comentariu
octavia 4ever

Nu ma vezi ptr. ca aproape tot timpul sunt cu matizu ;) si uit sa iti dau flashuri ;) o sa ma vezi , promit :)

Link către comentariu
  • 2 weeks later...
octavia 4ever

Azi te-am vazut prin oras. Am facut si o poza masinii :P . Ti-am dat flashuri ... te-am si depasit ... erai in spatele a doua masini una dintre ele era cu SCOALA :) . Eu eram cu un vw t4 doka alb .

post-24988-1274361390_thumb.jpg

Modificat de octavia 4ever
Link către comentariu
C o s m i n

laugh.gif Ce tare. Si tot nu te-am vazut... 

Zilele astea masina a primit un nou set de amortizoare sport. Cel mai mult imi place cand incerc sa apas spatele masinii... si nu reusesc. laugh.gif
In curbe, depasiri, sensuri giratorii e o adevarata senzatie. Mai degraba se roade cauciucul pe asfalt decat sa se incline masina.

Cele Sachs ce le-am pus in toamna o sa le vand, ca au abia 12.000 de km si inca 18 luni garantie.

Link către comentariu
Zilele astea masina a primit un nou set de amortizoare sport. Cel mai mult imi place cand incerc sa apas spatele masinii... si nu reusesc. laugh.gif

Lasa-ma sa-mi imaginez... Pur teoretic, sa zicem ca ai fi pe circuit, cam ce ai prefera, sa se coboare, sa se ridice? biggrin.gif

Link către comentariu

Arcuri sport si amortizoare stock? Nu cred ca o sa iti reziste prea mult iar daca vrei senzatie adevarata de stabilitate de ce nu incerci o suspensie completa si o bara rigidizare "lowerbrace". Crede-ma ca atunci o sa simti o schimbare ;)

Link către comentariu
octavia 4ever

Ti-am facut flash si cand eram in matiz si m-ai salutat . Daca varul tau are numele de familie ca al tau :) saluta-l din partea mea:)) (mi-a luat permisu) :)) . Referitor la masina , ARATA BETON la cei 10 ani :P

Link către comentariu
C o s m i n

alex, a mea nici nu urca nici nu coboara. Deci ma incadrez in profilul pentru circuit. :lol:

Arcuri sport si amortizoare stock?

Invers. Arcuri stock si amortizoare sport. :)

Dupa cat a stat de ridicata fata dintotdeauna (si sta in continuare), tind sa cred ca am arcuri din pachetul drumuri grele :lol:

Dupa primele drumuri am doar surprize placute. Masina are o stabilitate exemplara (pentru clasa ei). Si culmea, pe drumuri cu denivelari e la fel de mare placerea ca si pe drumuri bune.

octavia 4ever, daca acum arata bine, te invit s-o vezi cand e curata. :icon_cheesygrin:

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Masina tocmai a primit un pachet crom OEM pentru geamuri.

Am facut la repezeala niste poze cu telefonul.

Nu se vede foarte clar, insa mie imi place foarte mult noul look. :))

01062010038.th.jpg01062010039.th.jpg

Link către comentariu

domnule dar nu te mai opresti deloc :))

ti-a iesit foarte bine.. cu folia inca mai stai pe ganduri ?

bafta in continuare..arata super masina

Link către comentariu

Am studiat problema. Folia omologata pentru geamurile fata e de transparenta 75%. Am vazut montata pe masina. Abia vezi diferenta intre geamul cu folie si cel fara.

Daca pui 50% pe spate si 75% pe fata, arata nasol rau.

Asa ca mai bine nu pun.

Link către comentariu

De ce, cumparati? ;)

Poate la anul, daca toate merg bine.

Link către comentariu

Domnul Cosmin, jos palaria !

Un Passat de aur, bibelou, arata SUPERB !

Link către comentariu

L-as cumpara maine mai ales ca a avut un asa propietar dar deocamdata avem un leasing de terminat.Mersi oricum :P

Link către comentariu

ASta micu' ii fara stare. NUma' de prostii te tii... Ce mai ai sa ii faci? pune-ti folie 50-50 :rolleyes: Ai fi dă best!

Link către comentariu

Salut domnule!Cata pasiune.... :rolleyes: Apropo,de ce nu incerci si faruri de b 5.5?Tot ti-ai pus crom,jante.Acum stau si ma gandesc daca stopurile"fundita" s-ar incadra bine, ce sa mai......Bafta in ce-a ce faci si fara evenimente deosebite! :vwrullz:

Link către comentariu

Nu, nu-i pun faruri si nici stopuri de B5.5. Nu vreau sa-l transform intr-un B5.5. Nu-i vad rostul. Tot un B5 e. Dar vreau sa fie un B5 unicat. :)

Link către comentariu

La faruri OEM cu lupa de B5 te-ai gandit? :D

Link către comentariu

Foarte frumos. Cu bun gust, asa cu ne-ai obisnuit.

Link către comentariu

Farurile de B5 OEM cu lupa sunt urate rau. Parca au lipit o lupa pe-o oglinda.

Pusesem ochii pe cele cu Devil Eyes, dar am vazut ca stau foarte prost la lumina. Poate o sa apara totusi ceva frumos...

Modificat de C o s m i n
Link către comentariu

Superba masina, sincer te invidiez. Pachetul crom pentru chedere cat a costat? E nou sau din dezmembrari?

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!