Jump to content

Coduri piese si accesorii originale Polo


nicuiry
 Share

Postare recomandată

Nu exista gamba completa....sunt piese separate pentru fiecare reper in parte.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut,

 

Ma puteti ajuta va rog cu un cod pentru un trager original VW? Eventual si o poza ar fi de mare ajutor. Am nevoie pentru masina si pe site-urile cu piese auto vad ca este o mare confuzie intre trager-ul cu AC si trager-ul fara AC.

 

Ma intereseaza un trager cu AC pentru un Polo 9N3 model 2009 1.2 Benzina 12V motor BZG 51kw 69CP

WVWZZZ9NZAB001519

 

Multumesc frumos

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pe mine nu ma poate ajuta nimeni?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

WVWZZZ6RZAY150372

Mulțumesc!

Modificat de cipriantinu
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Merci frumos Gabi! :)

 

Am gasit tot cautand pe net modelul din poza ta (care stiam si eu ca este varianta cu AC) dar am gasit si varianta fara AC (cea cu panoul ala de plastic) trecuta pe unele site-uri ca fiind varianta de trager cu AC. De aici cred ca s-a creat confuzia.. era poza de la modelul fara AC si in descriere scria cu AC.

 

O seara faina!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut! Am si eu un Polo din 2010, achizitionat recent( sh). ieri am vazut ca are lipsa capacul de la farul drept ( farurile sunt normale, nu au xenon sau leduri ptr luminile de zi) imi poate zice si mie cinva daca gasesc acest capac separat? daca da, exista un cod? Multumesc.

6R0 941 608 in jur de 50 lei,capac spate far dreapta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ce cod are racordul flexibil, evacuare, sau ce diametru are(am gasit pe undeva ca ar fi de 45/200)de la un VW POLO 1,2 2002 AZQ. Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

ma bate gandul sa schimb volanul pt ca arata foarte rau, numai ca nu stiu daca volanul de golf 5 se potriveste la polo 9n3. am gasit pe cineva care vinde volane de golf 5 in piele. as vrea sa pun airbagul si tot ce am de la volanul meu pe volanul nou.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

salutare baieti dati.mi si mie un sfat care marca aftermarket e mai buna la bieleta de directie? Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Va salut.Avand o pompa trw,am nevoie de sonzorul g250(avand codul la sfarsit 291).Ma puteti ajuta va rog ?!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Va salut.Avand o pompa trw,am nevoie de sonzorul g250(avand codul 6Q1423291).Ma puteti ajuta va rog ?!

Modificat de TomachE
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

...Ma puteti ajuta va rog ?!

Eu iti recomand sa cumperi senzorul G250 nou (Codul este 6Q1 423 291 DX) de la reprezentanta chiar daca este mai scump (nu il schimbi in fiecare zi). Din principiu nu recomand inlocuirea senzorilor (de orice tip) cu altii SH.

Modificat de ionel.d.2007
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am inteles.Mersi frumos :) Am gasit pe autokarma 611 ron :(.Cadou de craciun.....

Modificat de TomachE
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

Salut colegii! Aveti idee ce este chestia din imagine? (am gasit-o in sertarul din scaunul masinii)

 

 

post-109743-0-80764600-1421414272_thumb.

Modificat de tzontzolino
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut 

am o problema  cu supapa EGR, se prelinge uleiul pe suapa de la capacul acesteia

as vrea sa stiu care dintre cele doua coduri de supapa EGR de la producatorul Wahler se potriveste pe modelul meu de polo  9n 1.4 tdi cod motor BAY, an 2004 

aceste coduri sunt : 7271d si 7496d,

pe internet sunt ambele alocate acestui tip de motor,dar nu vreau sa cumpar la intamplare si as vrea sa stiu care este exact, plus ca e diferenta de pret intre cele doua coduri

atasez si  o imagine sa va faceti o idee

post-134144-0-88070500-1421966019_thumb.

Modificat de s200u
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut. Am gasit niste jante foarte interesante si as dori sa stiu daca s-ar potrivi la 9N3 urmatoarele dimensiuni:  15" 6J 5x100 ET38. Vreau sa pun niste cauciucuri de 195/50 15 82H. Mersi.

Modificat de efijy
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

e cam dubios et38 pe 15,parca sa zic ca merge doar pe polo cross.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!