Jump to content

DAS ZIM Edition One


eugen_zim

Postare recomandată

toba originala :P

singura modificare este ca am pus iesirea din inox....aceeasi dimensiune/inclinatie.

post-1474-1233415814_thumb.jpg

post-1474-1233415941_thumb.jpg

Link către comentariu

Nu sta...abia o tin...e posibil sa-i vina o suriara in cateva zile care o sa-i fie donatoare de f f multe organe speciale.

Link către comentariu

Nu am facut eu pozele alea...Nico le-a facut...deci nu ai nimerit-o :rolleyes:

Merci Nico :)

Link către comentariu

Wat nice pictures ;) :icon_thumright: .....i wonder who took them hehehehe :rolleyes:

Link către comentariu

de 2 ori plimbate de la jermania pina la noi...intr-un final...comandate si platite de la jumatea lui decembrie ;)

am ajuns intr-un final sa-ti spun...MULTAM ALIN :banghead:

post-1474-1234284852_thumb.jpg

post-1474-1234284867_thumb.jpg

Link către comentariu

http://golfstory.free.fr/php_photos/Photos...SEditionOne.php

vezi ce-mi lipseste...ba chiar cred ca e posibil sa-ti lipseasca tie cate ceva si eu sa am.

Am si servo(da nu e pusa)....singurul lucru care cred ca-mi lipseste e treaba aia cu geamurile...care nu se stie....

Sincer...nu am vrut neaparat sa o fac sa fie un Wolfsburg...dar pe editia asta sa pus cam tot ce-i mai special(care intre timp am reusit sa le iau) + de asta i-mi doream f f mult emblemele(nu neaparat ca sunt ele cu dedicatie la editia asta, ci pt ca sunt mai speciale)

Link către comentariu
de 2 ori plimbate de la jermania pina la noi...intr-un final...comandate si platite de la jumatea lui decembrie :vaidecapulmeu:

am ajuns intr-un final sa-ti spun...MULTAM ALIN :)

sa le plimbi cu placere! :Driver:

Link către comentariu

Ai ajuns la un nivel extraordinar cu masina.. felicitari..

Mai ai putin si e mai Edition decat edition-urile de fabrica :Driver:

Nu sta...abia o tin...e posibil sa-i vina o suriara in cateva zile care o sa-i fie donatoare de f f multe organe speciale.

Si donoatoarea asta nu are cumva prin organele alea si ceva ornamente/bandouri ? :vaidecapulmeu:

Link către comentariu

so-ACUM caut geamuri...din cate am inteles, sunt putin ionizate si au sigla in ele...corectati-ma daca gresesc...am dat deja 2 mail-uri a vad daca trimit la noi in :)

Link către comentariu
so-ACUM caut geamuri...din cate am inteles, sunt putin ionizate si au sigla in ele...corectati-ma daca gresesc...am dat deja 2 mail-uri a vad daca trimit la noi in ;)

eugene cand mai scoti masina la poze ... pune si putina cola ( cu o carpa ) pe cauciucuri ( nu pe jante ) .. o sa vezi diferenta optica :lol:

Link către comentariu
cola??? :D :D

da cola pepsi orice! :)) face minuni pe cauciucuri ;) :) :Driver:

Link către comentariu

nu stiu ce sa zic... cu 10ron iti iei silicon pt cauciucuri. dar sincer de cola nam auzit :)

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!