Jump to content

DAS ZIM Edition One


eugen_zim

Postare recomandată

Grabeste-te cu achizitionarea de ralley front si ce iti mai trebuie ca acu apare Zim Jr si o dai in pemparsi si alte alea :) :P :P bafta cu masina Eugene arata din ce in ce mai bine ...

Link către comentariu

Foarte faina masina. Sa ai multi kilometrii cu ea fara probleme. Si eu cred ca arata acum mai bine decat ar arata cu ralley front( parerea mea :Driver:).

OFF TOPIC: Legat de numarul de inmatriculare, intamplarea face ca weekend-ul acesta am vazut un junghi de masina, in judetul Cluj/Bistrita-Nasaud, intre Dej si Beclean cu numarul de inmatriculare BN 23 ZIM. Roata din dreapta spate statea la unghi de 75 de grade fata de sosea. Oricum greu sesizabil de cat fum scotea :). Din cauza asta nu am vazut-o foarte bine. Cred ca era ARO IMS.

Link către comentariu

ceva poze cu bordul ?

ar merita si filmarea facuta de pro tv la masina.

Link către comentariu
ce mai ,faina nenea da' ,faina rau ,vezi sa-i legi ceva cu rosu sa nu o deoache careva ! :icon_thumright:

are rosu!

Link către comentariu

zim-ule, eu lucrez zilnic (sau aproape zilnic) la a mea :lol: dar nu mai postez poze pana nu am ceva ce sa arat :)

nu am pus punctul pe styling la a mea... mai are pana acolo :D

deocamdata e mk2 normal, jante de tabla, bari late, o vopsea de toata jena ;) fara tobe :P

Link către comentariu

Ce sa spun!,masina este super mie intotdeauna mi-au placut golfurile cu aspect original fara fibra si alte prostioare.Jantele sunt dementiale imi doresc de cand am masina asemenea jante dar nu am gasit sub 1200e ceea ce pentru mine in acest monment sunt enorm de mult dar in viitor.......................

Modificat de eugen_zim
Link către comentariu

si mie im place stilul clasic, cu bari late un golf 2 pare un golf 3.Nu aduc cu golfu 2 rally , ceea ce la vreamea lui era un model deosebit.

dar trebuie sa recunosc ca uneori pasiunea nu are limite si rezultatele spun de la sine.

Link către comentariu

eugen_zim ti-ar prinde un interior crem ushor inchis , fara geamuri negre, ca tre sa se vada .

ar da bine, parerea mea

bafta in continuare !

Link către comentariu

Nu stiu daca va place dar aceasta va fi noua ei fata(hella)....asta pina o sa-mi pun fata mult visata :)

post-1474-1227316594_thumb.jpg

post-1474-1227316601_thumb.jpg

Link către comentariu

gusturile nu se discuta dar daca ma intrebi e mai frumoasa asa cum e!!!

bafta la construit!! :P

Link către comentariu

mare dreptate ai sebi (dare se comenteaza :D)..o masina ....ELEGANTA cred ca e potrivit pentru ea

ps: Eugen cu ralye cred ca treci la altfel de clasa ..da bine si cu aia, dar parca e mai gti asa..e doar o parere :)

Link către comentariu

de cand il cunosc pe eugen fata de rallye este visul lui,sper sa devina realitate,poate ii aduce mosul un cadou ;)

Link către comentariu

chiar daca-mi iau fata mult visata, tot aceasta va fi fata ei de zi cu zi(sau zi cu saptamana :P )

Rallye va fi numai pentru momente speciale.... :D

Laure o iau numai daca ma duc eu la mosu acasa.

Link către comentariu
nadir@boosted.ro

foarte frumoasa .

sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea cati mai multi km fara probleme

cel mai original g2 din romania (din cate stiu eu, si pe care l-am vazut live, sper sa nu jignesc pe altii)

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!