Jump to content

DAS ZIM Edition One


eugen_zim

Postare recomandată

15% roll bar...mai e pina sa spunem ca e roll bar

de fapt roll cage

bv pt, masina bafta in continuare cu ea

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Mult noroc si la mai multe trofee. BRAVO :icon_thumright:

Cat de inalt e acel Country Golf langa voi :D

Link către comentariu

Lol..uite aici...numai in carca mea a stat...nu mai vorbesc ca la fiecare semafor, ma clacsona la prima secunda dupa ce dadea verde...de frica plecam(sa nu se urce pe mine) :)

LE la W

post-1474-1232360826_thumb.jpg

Link către comentariu

Mi se pare mie sau rotile spate sunt putin inclinate?

Daca stau si imi aduc bine aminte, pe la inceputurile acestei masini aveai niste prize (palnii) pe bara de fata ... argintii. Si acu vad ca nu le mai ai. Erau folositoare acele prize, sau cum se mai cheama, ca nu stiu cum sa le zic altfel ?

si vezi ca daca stai in spate la Country, nu mai vezi nik in fata :blink:

Link către comentariu

Rotile par ok....pe unghi dau bine la cadere(asa o fi de la poza)

Palniile erau folositoare dar nu le mai am.

Country mai bine-mi sta in fata decat sa-i am farul in ceafa ;)

Link către comentariu

nu mai pune poze da'stea, ca intr-o noapte vine maniaku de duburi cu surubelnita si ti le dezlipeste, ca si asa acuma e mort de indragostit de bandouri ca si ale tale :P :D :huh:

Link către comentariu
nu mai pune poze da'stea, ca intr-o noapte vine maniaku de duburi cu surubelnita si ti le dezlipeste, ca si asa acuma e mort de indragostit de bandouri ca si ale tale :D :)) :)

ha ha :D vii si ma ajuti? :(

@ Eugen , faina masina.Stii ca sunt "mort" dupa ea... Nu uit ce am vb.Saptamana viitoare o sa-ti arat cu ce te pot servi.

Ai grija de "zim" .

Link către comentariu

Nu-ti bate capul cu caderea, e normala asa. Cum de te-a lasat inimca sa o scoti pe mizeria aia???

Link către comentariu

frumoasa tare masinuta...imi plac jantele..:icon_thumright:...cam cat ar ajunge setu?..eu am gasit undeva tot niste bbs'uri da nu aveau buza asa lata

Link către comentariu

a cazut netul :blink:

apropo superba masina eugen tineo tot asa u esti un model pentru toti de pe forum si multi lupta sa isi faca masinutele cat mai aproape de perfectiune

bafta si tineo tot asa

Link către comentariu

Multam...inca mai am de lucru la ia...vreau sa-i schimb barile si capota...nu-s multumit la detalii.

Achizitie noua

Bord digifiz(nu merge temp apa si nu indica benzina :( )

Rama pentru bord digifiz

Instalatie de interior pentru digifiz(cateva fire ciopartite)

Senzor care indica viteza(cutie)

Caut in continuare bord si intalatia pentru el.... :(

Multam Alin :)

Link către comentariu

Was nice meeting you and seeing ZIM in the flesh..truly a beautiful Mk2. :) ...makes me miss mine :( ..but i will have another one in the near future!! We must meet up again sooon.

Ciao

Nico

Link către comentariu

Thanks dude...your car also it's so beautiful ...nice to meet you too. :)

We will wait you with a nice prject MK2 in Romania too.

Link către comentariu

da cum se face Eugene ca majoritatea pozelor is din Peco? (glumeam, nu sariti in sus :ceuameni: )Cu toate ca e o locatie buna de pozat noaptea (luminozitate buna).....

Link către comentariu

Wait in line Cherry dear :) :unsure:

Si intreb si eu acuma .... ai ajuns la nivelul la cre cauti embleme si alte chestii de genul asta, hai sa le numim detalii :cool: destul de importante de altfel. Ce crezi ca ai mai avea de facut major la masina (fara fata de rallye, pe care daca castig la lotto, zau ca ti-o fac cadou :) ) ?

E o masina demna de festivaluri auto MK2 in jermanika.

Link către comentariu
Am un prieten care lucreaza acolo...mai tot timpul sunt pe la el. :rolleyes:

Reclama mascata la PECO .. acuma ce sa zici si tu :offtopic:

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!