Jump to content

She's The One! Octavia 2 TDI


Calin

Postare recomandată

Mario, aveam jantele alea de vreo 3 luni dar eram in dubii si.. aveam doar 3 :) intre timp...a venit si a 4-a :D

Octavia - dap, sunt pe 17`` :P

Link către comentariu
80.000 km pe 16.08.200 dar nu am mai postat pana acum ...

Jantele schimbate azi, urmeaza capacelele de la planetare cu sigla.

Te-am prins... ai photoshop-at kilometrajul... ai depasit si n-ai facut poza :)

Oricum jantele arata foarte bine, dar nici cele de gti nu aratau rau. Acum chiar trebuie sa ma uit dupa numar :D

Link către comentariu

Repede a vazut el :) Asa e... am prins cu 2 km in plus :P

Nu esti singuru care o sa se uite de acum dupa numar :)) multi au zis acelasi lucru :P

In schimb...aveti grija cu celalalt KLL :>

Link către comentariu

am uitat sa iti zic cand ne-am intalnit... ca o sugestie sa faci jantele albe :D

Link către comentariu

Noi nu avem drumuri pentru jante de fite....pentu jante vopsite sau alte chestii...De la pietris de la gropi..oricat de bine le`ai face...s-ar duce.

Link către comentariu

Asa ma acum arata si ea a masina :D.

Off topic: am facut lunea trecuta 2 ore de la intrarea in Constanta pana la iesirea spre Eforie. Nu stiu cum rezistati vara sa mergeti cu masina. :) Eu zic sa o donezi (mie) si sa-ti iei bicicleta.

Modificat de sorin_balan
Link către comentariu

Sorine...acelasi lucru il pot spune si eu despre bucuresti. Ai facut 2 ore ca n`ai stiut pe unde s`o iei :P Asta se intampla cand nu suni :P Blestemele :lol:)

Link către comentariu

Nu e adevarat. In Bucuresti e foarte lejer traficul... noaptea tarziu.

On topic: tapiterie e RS pe cand?

Link către comentariu
  • 1 month later...

I was always back :(

Am postat mai putin. Mai mult am citit. Si nici nu am mai facut nimic la masina.

Aaaaa...ba da.. ieri am pus jantele orion de 15 pe ele cu cauciucuri de iarna :vaidecapulmeu:

Link către comentariu

Asa repede?

Am auzit ca vin iar caldurile. Bine, nu de-alea de vara, dar totusi, peste 7

Link către comentariu

Eu le-am pus ca am in plan sa plec la munte si in Germania. Si... mai bine le tin pe astea...si ca sa fiu si zgarcit :vaidecapulmeu: consuma mai putin :(

Link către comentariu

Personal nu`l stiu...da`.. ne cam intoarcem gatu unu dupa altu :P

KLL sunt 4 skoda octavia, 3 albe si una argintie si un seat leon.

Link către comentariu

dap...intradevar frumox :) ... sa ai parte de 1938710934109483 KM fara incidente rutiere

stii povestea cu : cainele seamana cu stapanu...asa si masina ...foarte tare...mare om esti Caline...

toate cele bune

Link către comentariu

mult mai tari jantele astea decat replicile de GTI...felicitari pentru masina, este intr-un mare fel

Link către comentariu

nene pe ecranele alea merg niste videoclipuri de la dragasani ?? :) ca iti trimit eu un dvd.

Link către comentariu
dap...intradevar frumox :D ... sa ai parte de 1938710934109483 KM fara incidente rutiere

stii povestea cu : cainele seamana cu stapanu...asa si masina ...foarte tare...mare om esti Caline...

toate cele bune

Hahaha, Mai aveai putin si deveneai proprietaru` ei :D

Merci mult.

TIR- Bogdane....trimite pt orice eventualitate :()

Iulian - Merci

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!