Jump to content

She's The One! Octavia 2 TDI


Calin

Postare recomandată

Cu parere de rau tin sa va anunt ca am ales sa renunt la masinuta.

Deci tin sa va anunt ca SE VINDE MASINA DIN TOPIC .

Dotarile si restu cele cred ca le stiti.

De ce o dau? Vreau sa-mi iau altceva, minim 200-220 cp. Decat sa fac investitia in ea s-o duc la acei cp..am ales s-o vand.

Cat vreau pe ea? Pai 9-10.000e - dar mai are leasing 3 ani. Mai multe detalii o sa le dau pe PM pentru ca nu face din acest topic un topic de vanzare.

Probabil o sa spuneti ca visez cat vreau pe ea...dar nu iau nimic de pe ea... plus..daca mi se mai pune vreun pitic intre timp...n-o sa ezit sa ii fac... :)

Link către comentariu

splendida masina! parerea mea e ca merita fiecare banut, mai ales ca se stie totul despre ea si se vad absolut toate modificarile ce-au fost aduse. bafta la vanzare!

Link către comentariu

Dupa emoticonul care uma acest link am banuit ca ceva nu e de bine.

Multa munca depusa , sper sa primesti pretul dorit si sa fie cumparata tot de un pasionat . Masina este de nota zece. Bafta la vanzare.

Link către comentariu

Man, iar nu-ti mai ajung caii? Din punctul meu de vedere, abia astept sa o vinzi. Cu alba ai sa ajungi sa o upgradezi doar la bradutii de la oglinda ca nu o sa mai ai ce ssa pui pe ea, ce sa-i mai faci :) Asa, daca-ti tragi una noua, ai sa incepi: dupa 2 saptamani REMAPARE obligatoriu, alte jante, alte suspensii, mocnitoare'n'tetiere, geamuri niegre, deci spectacolul va continua :eek: Apoi dupa 2 ani iar o vei vinde si tot asa. Abia astept! Fara gluma, succes la vanzare repejor, un singur lucru imi doresc, sa ramana in oras :P

Link către comentariu
un singur lucru imi doresc, sa ramana in oras tongue.gif

Da, da, si el in club :)

Link către comentariu

Frumoasa masina, Bafta la vanzare ! Te inteleg perfect, toti vrem masini mai puternice decat avem !

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Merci mult. Desi am zis... nu cred ca o voi da :)

Pana atunci am ajuns la : 77 777 km ;)

post-13747-1249289250_thumb.jpg

Link către comentariu

Te-am mai "zarit" eu prin oras sau la pompieri in fata (cred ca deaia e vesnic curata) :)...imi place mult ;)

Link către comentariu

hahahha... nu nu.. nu d-aia e vesnic curata...doar ca asa-mi place sa o tin :)

cred ca o spal cam o data pe saptamana ;)

Link către comentariu

Am auzit ca da de baut cand ajunge la 100 .000.

Ceva noutati sau ne pregatesti o surpriza?

Link către comentariu

Tin sa va anunt....ca cel putin 40 de zile de acum incolo - daca nu 1 an - masina nu va mai suferii nici o modificare....in schimb, va purta doliu. Acum 3 zile mi-am pierdut un var caruia ii placea f mult masina si modificarile care i le-am facut si-mi spunea ca-si doreste si el o masina sa consume mai putin ca a lui si sa si arate bine. El avand un Mitsubishi Eclipse `92 2000 Turbo si multi caluti. :unsure:

Rog moderatorii sa nu stearga sau sa suspende topicul pe aceasta perioada !

Multumesc !

Modificat de Calin
Link către comentariu

Dumnezeu sa-l odihneasca in pace Caline. Condoleante. :icon_thumright:

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Acum 2 zile ti-am vazut machineta la AutoGrup spre Ovidiu. Eram si eu cu a mea pentru un schimb de balama la usa. Am vazut cand ti-au adus-o in parcare, am fost pana in spate, cand m-am intors nu mai era :coffee_lol:. Mi-ar fi placut sa-i vad interiorul desi m-am chinuit putin prin folia de pe spate :P

Link către comentariu

80.000 km pe 16.08.200 dar nu am mai postat pana acum ...

Jantele schimbate azi, urmeaza capacelele de la planetare cu sigla.

post-13747-1251290662_thumb.jpg

post-13747-1251290670_thumb.jpg

Modificat de Calin
Link către comentariu

Felicitari,arata impecabil ! Multi kilometrii fericiti in continuare! :icon_thumright:

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!