Jump to content

Golf GT Sport - The Topicception


Ioana

Postare recomandată

Aia de pe mijloc...Cum era pe Golful rosu...

GT Sportul model 2008 pentru Romania venea doar cu partea de sus, fara prinderi pentru a2a parte, cea de jos. Pentru altii nu a fost asa... Am schimbat partea de sus cu aia cu gauri de prindere si am luat partea de jos. De ex. GT Sportul produs pentru Germania venea cu amandoua.

 

Am scris asta acum 6 ani cand am facut aceeasi chestie la Golful rosu, am pus si linkul mai sus...

Link către comentariu

Ma simt vinovata pentru poza de mai sus :)

 

In sfarsit e masina completa... :)

Totusi, mi se pare ca reperul este diferit fata de cel pe care l-am luat in 2009 pe Golful rosu, care, daca nu ma insel, avea prinderi cu suruburi si in partea din fata (prinderi care imi cam stateau in gat). Ori a fost alt reper (si stiu ca au fost discutii atunci ca a fost o perioada cand cel cu *110 9b9 la final nu se mai producea), ori a fost prins aiurea la reprezentanta...

Important este ca asta sta cum trebuie.

Link către comentariu

Arata foarte bine acum, completeaza perfect bara fata. :)

P.S.: Abia astept sa imi iasa si mie de la vopsit fusta fata de Individual si sa o montez.

Link către comentariu
  • 4 weeks later...

190 HP & 440 NM mers normal extraurban 4.4l/100km.

Mulțumim Dragoș pentru softul TCM Turbo :D

post-27555-0-59042500-1430680878_thumb.j

Modificat de Costin
Link către comentariu

Range 1010km dupa 80km :)

For all you haters out there post-19163-0-89907800-1430682226_thumb.j

Link către comentariu

A sosit și buza față :D

Deci sa inteleg ca buza respectiva face ca fusta fata sa fie ca si cea de Ed30?

Link către comentariu

Mersi! O sa ma uita la spoiler sa vad daca are ceva gauri in plus :D

Modificat de sebip
Link către comentariu

Va trebui sa ma documentez in legatura cu prinderile fustei noi

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Cand e un pasionat de masini e o treaba...

Cand sunt 2 sunt de 2 ori mai multe idei si de 2 ori mai multa dorinta de a face ceva frumos...

Nu am avut cum sa fac o poza calumea... Deci hai s-o numim teaser... Nici noi nu am apucat sa le admiram suficient.

post-19163-0-19371100-1431720168_thumb.j

Link către comentariu

Nu, cel putin nu in viitorul apropiat. Nu imi place ideea de a desface, taia, lipi, etc. lucuri sub nicio forma. Sunt absolut intacte, sunt foarte rare si vreau sa ne bucuram de ele cat mai mult asa cum le-a scos VW pentru modelul exclusivist :)

Link către comentariu

Nice, arata foarte bine! Sa le stapaniti sanatosi! [emoji106]

Link către comentariu

Stopurile arata perfect, 

banuiesc ca sunt cele de pe OLX, am vrut sa le achizitionez si eu saptamana trecuta dar au intervenit alte prioritati. 

Se poate o poza mai concludenta cu toata masina din spate? 

Link către comentariu

Multumim. Nu stiu daca au fost pe olx. Le-am gasit aici pe forum si d-asta am avut incredere sa le luam.

Zilele urmatoare vom face poze concludente :) ce pot sa spun este ca sunt cu adevarat ca noi (impecabile, nu au fost desfacute, nu au fost polishate, etc.)

Link către comentariu

Stopurile astea chiar schimba radical spatele masinii, foarte buna miscare!!!

post-106003-0-91245500-1431786749_thumb.

Link către comentariu
catalinmiti

Arata foarte bine, dar cred ca ar arata si mai bine cu cercurile interioare modificate cu leduri, am sa pun eu niste poze cu ale mele sa vezi.

Link către comentariu
  • cristi511 locked, unlocked şi locked this topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!