Jump to content

Noutati de la Seat


black_shadow
 Share

Postare recomandată

Imi place chestia asta la nebunie!

Subscriu ,cand m-am dus ultima oara la Porsche am pus si eu o intrebare la accesorii si m-am dezumflat :Driver: cand mi-a spus ca trebuie schimbat plafonul,pacat :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu stiu daca ati aflat de noutatile de la seat adik de noile asa zise cadouri la cumpararea oricarui model seat ,dar acum am ob ca difera in funtie de dealer. Parea mea ca cei de la alto sunt mai darnici in comparatie cu cei de la metrotehnica.

Metrotenica : http://www.metrotehnica.ro/ofertprim.html

Alto: http://www.alto-seat.ro/index.php?cale=links/promo/sos.php :rolleyes:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Era si cazul dupa ce au scos Altea XL,Toledo fiind pe acelas target si cu vanzari slabe,trebuia o schimbare.Trebuie sa recunosc ca cei de la Seat chiar au o politica de vanzari foarte buna si inca mai testeaza piata,ramane de vazut daca noul Toledo va avea succes.

Modificat de Geogvn
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca ne uitam la stirea de mai sus, cea cu proiectul Seat, sunt sigur ca ala e noul Toledo, interesant e ca o sa apara si o versiune variant a acestui model. Probabil va fi tot pe platforma de Golf 5, ca si Passat si Octavia 2.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Seat considers new minicar and SUV

Seat previously announced that it was developing two new C and D-segment models, a sporty mid-sized sedan and possibly a new estate. Now, Just-Auto is reporting that two additional models may eventuate, including an entry-level minicar and mid-sized soft-roader, which will help the Spanish carmaker reach its goal of doubling its sales by the end of the decade ...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

seat ibiza aero kit , apare in toamna , deocamdata nu se cunoaste pretul.

Se muta la Noutati seat.

post-7695-1185285877_thumb.jpg

post-7695-1185285891_thumb.jpg

Modificat de CristiN
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

deci in fata arata demential iar jantele sunt exceptionale. abia astept... nu ma mai grabesc cu kit-ul de cupra :Driver:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Toma Aurelian

bara fata si pragurile-ibiza Vaillante ... spatele varza(cu siguranta o sa fie un plastic care se pune peste bara spate de la ibiza facelift-un tuning pe bani putini dar nu foarte reusit din punctum meu de vedere) ..ar fi trebuit sa pastreze forma de la vaillante....dar garantat se potriveste bine la acest kit bara spate de la cupra... estimez undeva la 30 de milioane praguri, bara fata si bara spate... sau casco ambele si cumparat doar praguri :) ...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pe mine chiar nu ma atrage ce vad in pozele alea. Raman la clasic, adica la body kit de cupra.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Toma Aurelian

o poza mai clara cu fata :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu arata foarte rau... dar oglinzile alea cromate nu au ce cauta pe ibiza.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

arata bine asa ? :)sau asacam asa.......kit original de cupra + toba finala idem...in foto nu era montata, acum dacine o vrea, e de vanzare.20.000 km.mai are filtru sport k&n si chip tuning dimsport.

post-15956-1189009128_thumb.jpg

post-15956-1189009285_thumb.jpg

post-15956-1189009835_thumb.jpg

post-15956-1189009853_thumb.jpg

post-15956-1189009867_thumb.jpg

post-15956-1189009880_thumb.jpg

post-15956-1189009897_thumb.jpg

post-15956-1189009910_thumb.jpg

post-15956-1189009922_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si tu ai un mare warning. Aici e topic de noutati de la seat, nu bazar.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu tot nu pot sa cred ca buburuza asta este noua ibiza... in primul rand ca strica linia stopurilor ... in spate locul este foarte mic... seamana mai mult cu modelul mai micut de la seat..sub ibiza..nu stiu exact cum se numeste.

Modificat de Toma Aurelian
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu tot nu pot sa cred ca buburuza asta este noua ibiza... in primul rand ca strica linia stopurilor ... in spate locul este foarte mic... seamana mai mult cu modelul mai micut de la seat..sub ibiza..nu stiu exact cum se numeste.

Se numeste Arrosa.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Imi place designul partii frontale a conceptului Tribu, as putea spune ca e chiar excelent. In schimb spatele este de toata jena, mi se pare ca nu este deloc armonizat cu restul masinii. Nu-mi plac de asemenea pasajele aripilor, prea patratoase ca sa spun asa. Sper ca va arata mai bine masina de serie decat acest concept care mie mi se pare neterminat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!