Jump to content

BBT VW Romania


lexxus
 Share

Postare recomandată

  • Replies 604
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • lexxus

    330

  • MikeRG

    21

  • tonic

    20

  • alexserb2000

    16

Top Posters In This Topic

Posted Images

am revenit din concediu.stau la dispozitia voastra

Ce ne-ai dus bun din concediu??

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

Noua lista de preturi Preturi_VW_BBT_Arad_Ianuarie_2009.xls

In lista de preturi puteti gasi linkuri de unde se poate downloada ultimul catalog BBT care include toate noutatile.

Stoc la 95% din produse.

Livrare in 72 ore daca comanda se da pana la ora 14

Noutati BBT

post-120-1232435199_thumb.jpg

post-120-1232435221_thumb.jpg

post-120-1232435234_thumb.jpg

Modificat de lexxus
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Noua lista de preturi Preturi_VW_BBT_Arad_Februarie_2009.xls

Preturile au scazut cu 3% :)

In lista de preturi puteti gasi linkuri de unde se poate downloada ultimul catalog BBT care include toate noutatile.

Stoc la 95% din produse.

Livrare in 48 ore ptr urgente fara taxa de urgenta (doar ptr Germin ;) )

Urmatoarea comanda Miercuri 4 februarie 2009 comanda

post-120-1233571273_thumb.jpg

post-120-1233571338_thumb.jpg

post-120-1233571367_thumb.jpg

Modificat de lexxus
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Livrare in 48 ore ptr urgente fara taxa de urgenta (doar ptr Germin biggrin.gif )

;) te-au ajuns blestemele lu nosferatu :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cu 7420 ce facem?il mai lasam putin ca sa implineasca anu' si iti pui o taxa de neurgenta? :offtopic:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

intra maine pe stoc si cum maine o sa fiu in ungaria ti-l aduc :offtopic:.scuze de intarziere

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Tobe reconditionate ptr broascute,Typ3,Bus

Broasca:

Toba reconditionata (1200,1300,1600): 219 lei + cea veche la schimb

Incalzitoare: 130lei/buc + cea veche la schimb

Toba reconditionata ptr 1600 cu dubla preincalzire (motor AR,AS) - 219lei + cea veche la schimb

post-120-1233838945_thumb.jpgpost-120-1233838960_thumb.jpg

post-120-1233838979_thumb.jpg

Bus:

Toba reconditionate: 240 lei + cea veche la schimb

post-120-1233838969_thumb.jpg

Typ3:

Toba reconditionata: 240lei + cea veche la schimb

post-120-1233844801_thumb.jpgpost-120-1233844840_thumb.jpg

Reconditionarea: toata tabla tobei este schimbata si pare ca sunt mai bune decat cele noi :)

Modificat de lexxus
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

11 februarie 2009 - sunt la depozit BBT Hungary

Ptr urgernte,mail,PM,telefon - urmatorul transport Luni 09 februarie 2009 - pana astazi la ora 16 se iau comenzile ptr luni

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

incalzitoare de type 3 sunt?

Modificat de citroends21
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

intra maine pe stoc si cum maine o sa fiu in ungaria ti-l aduc :) .scuze de intarziere
11 februarie 2009 - sunt la depozit BBT Hungary

Ptr urgernte,mail,PM,telefon - urmatorul transport Luni 09 februarie 2009 - pana astazi la ora 16 se iau comenzile ptr luni

:icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am garnitura la mine ,doar ca am nevoie de adresa,astazi il pot trimite.;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

lexxus, ce se aude cu comanda mea? pe cand ai putea trimite piesele cerute de mine? cu plata cum facem?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:vaidecapulmeu:

Deian,eu am comandat 2 x 7420 94,50 Lei ptr. ca am doua geamuri pop out iar la mine a ajuns un singur cheder.Cate luni mai trebuie sa astept si dupa al 2-lea cheder?Nu crezi ca ar trebui sa fi mai atent cu comenzile de piese mai ales ca ai incasat anticipat plata pe piesele restante?

Am vrut sa las pachetul neridicat cand am vazut ca sunt de plata 15 lei taxe postale pentru ca nu mi se pare normal ca din vina ta sa platesc eu.Am preferat sa ma deplasesz personal la tine la Arad ca sa ridic "primele" piese tocmai ca sa evit taxele postale iar acum sa platesc cu tzaraita fiecare piesa restanta!?!Io zic ca te inseli daca crezi ca ti-ai gasit fraierul.Cauta alta solutie ca sa ajunga pachetul la mine ca eu de platit nu mai platesc nici un leu in plus.

P.S.Chederul asta e de West Coast si nu de BBT si sper macar ca si celalalt sa fie la fel.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

vineri 27 februarie 2009 plec dupa marfa.cine mai doreste piese urgent pana deseara astept comenzile

urmatoarea comanda 4 Martie 2009

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Urmatoarul drum 11 martie 2008.

pentru urgente livrare 48 ore.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Urmatorul drum maine 18 martie 2009.Comenzile pana maine la ora 12 pe PM,mess(daca sunt online) sau telefon

Lista noua de preturi aici http://www.aircooledparts.ro/download

Noul site www.aircooledparts.ro Urmeaza sa fie uploadate poze cu produse,preturi si descrierile in lb.nationala :icon_rambo:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Dl dealer ar fi cazul sa fii si dumneata explicit 100% ,asa ca fa prezentarea cum trebuie. :huh:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

daca ati observat la site se lucreaza se introduc produsele(toate din catalogul BBT) asa ca v-a mai dura ce timp pana acesta sa contina toate datele.oricum astept sugestii,o palma dupa cap daca se gaseste ceva gresit in descriere.la download incontinuare se poate downloada ultima varianta a catalogului,iar lista de preturi v-a fi in fiecare luna schimbata si v-a cuprinde toate noutatile si preturile la zi.aceasta lista v-a avea denumirile pieselor in maghiara ptr ca pe site vor fi in romana binenteles,iar cand site-ul v-a cuprinde toate codurile din BBT lista excel nu v-a mai fi.

de astazi totul in 48 de ore.aici nu sunt incluse elementele de caroserie mari(aripi,podele,praguri de caldura) care acestea vor fi aduse in fiecare zi de miercuri a saptamanii

Saptmana viitoare miercuri nu voi merge,doar daca voi avea de adus elemente de caroserie,dar daca aveti nevoie de alte piese le aduc in regim de urgenta fara suprataxa :D

Modificat de lexxus
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Maine Miercuri 01.04.2009 sunt in ungaria,daca aveti nevoie de ceva puteti sa ma sunati sau sa lasati PM pe la ora 15

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

misu ploiesteanu

uf, pai nu zisesi ca nu te duci???

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pai miercurea intutdeauna ma duc,sau ai livrare la 48 ore daca ai urgenta..... doar trebuie citit :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

de ce dracu nu pot sa dau jos parlitul ala de catalog?

de doua saptamani vreau sa fac comanda de piese si nu pot ca nu am catalog....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!