Jump to content

BBT VW Romania


lexxus
 Share

Postare recomandată

Urmatoarea comanda JOI 10 Iulie 2007

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 604
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • lexxus

    330

  • MikeRG

    21

  • tonic

    20

  • alexserb2000

    16

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sper ca dupa comanda de azi sa primesc si eu in sfarsit

RACORDURILE SPATE , CLEMELE PTR PRINS CHEDERELE IN FORMA DE U SI RACOARDELE COMANDATE ANTERIOR TOT DE SPATE !!!!!! cele care nu s-au putut schimba.

CHIAR STAU IN ELE!

Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Urmatoarea comanda 28 august 2008

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

te rog si eu de niste preturi pentru piese de tabla de t2b .. in principiu ... colturile spate jos, panoul de deasupra rotii spate .. partile de reparatie pentru usa culisanta si sectiunea de mijloc ... botul de bus .. si partea de jos a fetei de usi fata ... msy

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Exista ca repere stilpii de usa - ma rog, unde vin prinse balamalele de caroserie? Si la ce pret sint (stinga si dreapta).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

exista . partea de jos stanga dreapta , fro 90 bucata ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sper sa-mi poti aduce si mie piesele restante si daca nu reusesti nici in tura asta atunci cred ca bbt-ul nici nu le va mai avea in curand si renunt la ele.Nu stau in ele dar vreau sa mi le stiu acasa sau sa mi le comand din alta parte.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

lexxus daca nu mi le poti trimite te rog macar trimite banii ... sau da un semn ceva .

eu chiar stau in piesele alea ..... zi ceva ca sa stiu ce fac

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am trimis si pm insa fara nici un raspuns. stie cineva ce este cu lexxus? o fi plecat?

salut Deian,

as vrea si eu sa cumpar un cablu de ambreiaj si eventual si unul de acceleratie.

La ambreiaj eu l-am masurat pe cel vechi si are 226 lungime (de la un capat la cxelalalt inclusiv cele 2 piese de metal de la capete). Nu stiu daca difera in functie de anul de fabricatie. Anul masinii mele este 63 sau 64.

si ce m-ar mai interesa kitul de reparatie de la furca de ambreiaj, de fapt mie bucsele imi trebuie (nu stiu daca este 1 sau 2)

ai putea sa imi zici te rog cat costa fiecare?

merci

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@misu.. lunea viitoare ma duc dupa cum scrie si la semnatura

@tonic - ti-am adus cablurile.kitul de reparatie pot sa-l aduc luni.da-mi adresa de livrare pe PM

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ti-am trimis pm imediat .... insa nu am primit pana azi nici un raspuns. ce ai facut? ai trimis cablurile? Cat costa? vor ajunge in Buc cel tarziu luni?

Modificat de tonic
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Deian , iti bati joc de mine ?

Astept piesele DE 4 LUNI si nu pot termina masina din cauza TA!

Am platit inainte ce mai vrei !?

Sper ca ai fost binevoitor si ai luat pe comanda de ieri piesele alea asa ca ma astept ca saptamana asta sa le primesc .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

gabi,nu-mi bat joc de tine si nu am avut aceasta intentie niciodata.faza e ca piesele tale au fost pierdute de cei de la fan courier si acuma tre sa le mai cumpar odata si sa ti le trimit.daca crezi ca mai poti astepta in 3 zile atunci si masina ta va primi piesele comandate cu binevointa mea :(

@bobo vin sapt asta si restu ce a mai trebuit sa iti aduc.scuze de intarziere

@tonic... cablurile doar la sfarsitul sapt ti le pot trimite

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@tonic... cablurile doar la sfarsitul sapt ti le pot trimite

merci Deian

eu acum/azi am plecat din Buc. Momentan sunt pe la Horezu si nu stiu cat voi ramane aici. Am sa te rog sa imi trimiti un pm cu costul cablurilor si sa nu le pui inca la posta. te voi anunta eu cand ma intorc la Buc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...
merci Deian

eu acum/azi am plecat din Buc. Momentan sunt pe la Horezu si nu stiu cat voi ramane aici. Am sa te rog sa imi trimiti un pm cu costul cablurilor si sa nu le pui inca la posta. te voi anunta eu cand ma intorc la Buc.

lexxus, m-am intors in Buc, insa nu stiu pt cate zile. Ai putea sa imi trimiti cablurile zilele astea, te rog? cat costa?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Deian,ce se intampla cu piesele mele ca de atunci ajungem pe jos la bbt si inapoi?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

baietii - doresc adresele voastre pe PM sa va trimit piesele :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut lexxus. zi-mi si mie te rog un senzor VDO de presiune a uleiului daca exista care sa aibe exact acelasi filet ca si senzorul de Dacie, si cat costa. Am un ceas VDO de presiune a uleiului cu o scala de la 0 la 5, si ma gandeam sa il montez pe masina. deocamdata am pe masina senzor si ceas de Dacie (am facut un T in locul unde este si senzorul de la beculet)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Noua lista de preturi Preturi_VW_BBT_Arad_Noiembrie_2008.xls

In lista de preturi puteti gasi linkuri de unde se poate downloada ultimul catalog BBT care include toate noutatile.

Stoc la 90% din produse.

Livrare in 72 ore daca comanda se da pana la ora 14

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!