Jump to content

BBT VW Romania


lexxus
 Share

Postare recomandată

Saptamana 15 - 21 oct 2007 nu voi fi in tara asa ca telefoanele vor fi inchise.Cine doreste piese poate lasa comanda pe PM sau mail( deian@rdsar.ro sau deian@aircooledparts.ro) si piesele vor fi livrate in data de 22 oct 2007.

la acest numar de telefon pot fi gasit ptr urgente: +36.20.355.7901

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 604
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • lexxus

    330

  • MikeRG

    21

  • tonic

    20

  • alexserb2000

    16

Top Posters In This Topic

Posted Images

electronstietot

Salut as avea nevoie de un set de faruri clare si de un set H4 xenon pt un golf Mk2,daca se poate un pret ,multumesc

Modificat de electronstietot
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Lista noua de preturi si o noua versiune a catalogul BBT se poate downloada de pe www.aircooledparts.ro

Urmatoarea comanda joi 8 noiembrie 2007

Modificat de lexxus
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Urmatoarea comanda 15 noiembrie 2007

NOU NUMAR DE TELEFON: 0723.625.789........0721.650.789 nu v-a mai fi disponibil

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Urmatoarea comanda Miercuri 21 Noiembrie 2007

se schimba ziua in care ma duc dupa marfa incepand din 21 noiembrie.asta inseamna ca ma voi duce in fiecare Miercuri in loc de Joi

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Urmatoarea comanda Miercuri 21 Noiembrie 2007

se schimba ziua in care ma duc dupa marfa incepand din 21 noiembrie.asta inseamna ca ma voi duce in fiecare Miercuri in loc de Joi

Lista noua de preturi pe www.aircooledparts.ro valabila de azi 19 noiembrie 2007

p.s. p...a masii de euro :blink:

Modificat de lexxus
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Urmatoarea comanda 28 noiembrie

p.s. scuze ptr colete care au plecat de la mine cu intarziere,dar au plecat toate la toti :(

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

fecilitari ptr implicare la un asemenea nivel. sincer nu ma asteptam sa gasesc si pe forumurile noastre asa ceva.

succese !!!

:icon_cheesygrin:

Modificat de smikle
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ultima comanda in acest an 19 Decembrie 2007

Sarbatori fericite!!!

Modificat de lexxus
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

se reintra in normal.urmatoarea comanda miercuri 13 februarie 2008

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Buey,calaretz pe plastice,imi aduci alea sau nu?Daca nu vrei sa imi iei banii..... :) :o :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Buey,calaretz pe plastice,imi aduci alea sau nu?Daca nu vrei sa imi iei banii..... :o :P :P

siguur ca da.....:P joi ma duc.sapt asta nu am fost ca nu am avut numerele :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut lexxus!!! sa srii ca apreciez munca ta, as dori si eu un kit xenon de 5000k h7 (ptr. un golf) 55 w sau50,,iar daca ai putea sa imi lasi un pm cu pretul ar foarte ok!!!

aaaa...si inca ceva eu sunt din galati si lucrez la un magazin de piese auto si daca imi va conveni pretul cred ca va urma o colaborare intre noi!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

off topic!

hahahaha, nu s-a dus , ca i-am luat io golfu si n-a avut numere :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

off topic!

hahahaha, nu s-a dus , ca i-am luat io golfu si n-a avut numere :lol:

:)

te-ai trezit tu sa il sabotezi pe dilar si plange lumea pe la colturi dupa piese. om rau ce esti :P...

@bebe: :screwy: cu tine am o mica vorba. ai trecut dupa 500 si de km la 500 de m de mine si nu ai dat macar un semn... un telefon ca ma deplasam eu... las' ca ne intalnim noi... ce i-au auzit la efi urechile e 0 (zero). om rau ce esti :angry: :P

@dilaru': nah dilare ca ti-am porcit si tie topicu. asa iti trebuie :P. apropos: sa nu te puna dreq sa pleci maine la HU fara sa vorbim ca-ti fac plasticu' guler... 'rai al dreq cu bisnita ta cu tot... mufa ce esti :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

urmatoarea comanda Miercuri 05.03.2008

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!