Jump to content

Coduri piese - Part numbers Golf IV&Bora


rudolf.s
 Share

Postare recomandată

Ai dreptate hadrian27. Am incheiat subiectul. Multumesc tuturor pentru ajutor!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

post-26949-0-05649300-1454071465_thumb.j

 

Eu banuiesc ca ar putea sa fie 20A: 036.131.521.BJ teava de legatura EGR.

 

Daca recunosti piesa in imagine, zi-mi numarul si iti comunic apoi codul si denumirea.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut,

 

Am mare nevoie de chederul pentru geamul mic fix usa stanga spate de la vw Bora. Stie cineva de unde as putea cumpara  asa ceva?

 

multumesc,

rares

Modificat de Rares79
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Spoiler

 

Buna seara,

Ma poate ajuta cineva cu un cod pentru garnitura dintre carcasa filtrului de aer si clapeta de acceleratie,am atasat foto.

Multumesc anticipat!

capac-motor-filtru-aer-vw-golf4-1-6-16v-azd-2001-fb2b318e1da68787cc-0-0-0-0-0.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

garnitura.JPG.1b13579b10e6945f18987c9b01

036.129.625.H Garnitura

Modificat de vw_vento
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Buna ziua.

Daca ma poate ajuta cineva cu dimensiunile radiatorului de apa, eventual codul OEM.

Golf 4,1.9 alh WVWZZZ1JZ1D170213.

Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut. M-a lovit cineva din spate și printre altele mi-a spart suportul de roata din portbagaj. Cel de fibra de sticla. Este vb despre un Passat b6 din 2006 berlina cod motor BMR. 

Ma puteți ajuta va rog cu un cod și o denumire? Am cautat pe net dar nu știu nici denumirea exacta :).

Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

On 18.02.2016 at 6:16 AM, ArRevolution said:

Salut. M-a lovit cineva din spate și printre altele mi-a spart suportul de roata din portbagaj. Cel de fibra de sticla. Este vb despre un Passat b6 din 2006 berlina cod motor BMR. 

Ma puteți ajuta va rog cu un cod și o denumire? Am cautat pe net dar nu știu nici denumirea exacta :).

Multumesc

salut, daca vorbim de reperelul 25 din desen(sau cel din prima poza), codul este 3C0813114C.

am uitat denumirea: Locas roata de rezerva in podea portbagaj.

3C0813114C.JPG

3C0813114e.JPG

Modificat de tekken
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare.

Daca se poate spuneti-mi daca un intinzator accesorii cod 0434 3010-002 este compatibil cu ALH sau este doar pt ASV.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut!

Un cod pentru EGR ? Cod motor AZD 1.6 16v

Multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

4 minutes ago, ArRevolution said:

Salut. Îmi puteți spune va rog, dacă știți, cum se schimba oala de fibra de sticla  de la roata de rezerva Passat b6 2006 limuzina? este lipita de tabla.

 

On 21.02.2016 at 6:42 PM, tekken said:

salut, daca vorbim de reperelul 25 din desen(sau cel din prima poza), codul este 3C0813114C.

am uitat denumirea: Locas roata de rezerva in podea portbagaj.

3C0813114C.JPG

3C0813114e.JPG

Mersi mult. Despre acesta este vb.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

On 2/28/2016 at 0:30 PM, aditzu' said:

Salut!

Un cod pentru EGR ? Cod motor AZD 1.6 16v

Multumesc!

Ceva ajutor?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

dj.gabi06@yahoo.com

Care stie codul la un golf 4 1.9 tdi 110 cp 2002 pentru o garnitura capac de culbutori cod motor asv si de unde o pot cumpara multumesc

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut, as avea si eu nevoie de piesa de mai jos, este de la timonerie golf 4 benzina, ma puteti ajuta cu un cod?

joc.jpg

Modificat de alinbum
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

schimbi degeaba culisanta aia.

fa-i o toaletare temeinica (fara smirghel si fara perie de sarma) apoi o gresezi bine pe ax si pe "bile" dupa ce ai schimbat garniturile alea de la baza"bilelor".

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Din ce am vazut are joc in bucsa de plastic in care intra.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

dj.gabi06@yahoo.com
On 25/2/2016 at 21:19, florin-vw a scris:

Salutare.

Daca se poate spuneti-mi daca un intinzator accesorii cod 0434 3010-002 este compatibil cu ALH sau este doar pt ASV.

Din cate stiu eu da

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

dj.gabi06@yahoo.com

Am nevoie de putin ajutor cu golful meu asv imi curge ulei pe la capacul de culbutori din pacate doar garnitura se pare ca in romania nu o gasesc dar am cumparat 2 tuburi de silicon speciale pentru garnituri rezistente la caldura si presiune ulei antigel si motorina dar nu stiu cum sal aplic .curat bine garnitura veche si marginea capacului si pun si garnitura veche si silicon sau tine doar cu silicon multumesc anticipat

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut scuze ca postez aici, nu am găsit un post asemănător,  știe cineva ce model de jante sunt acestea? 

FB_IMG_14576256092693743.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ajutati-ma va rog si pe mine cu niste coduri pentru prinderile de plastic din portbagaj care fixeaza capitonajul. :(

Atasez si poze ca sa vedeti exact la ce ma refer. Multumesc.:mellow:

 

DSCN18821.thumb.jpg.b8f5e448ca82d8b12624DSCN18831.thumb.jpg.aa18d1fabe087bb8ea37DSCN18841.thumb.jpg.faddea1823135d77c456

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Aerofan pinned this topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!