Jump to content

Upgrade to Golf 7 GTD


ShadoWzZ

Postare recomandată

  • 1 month later...

Dupa un anume an de productie s-a pus fara rama. Din ce stiu eu nu tine obligatoriu de fl dar as putea gresi. Cert este ca oglinda mea interioara are rama.

Link către comentariu

MY2017 si FL nu au rama. Din pacate cele cu rama in mare majoritate se gasesc cu cea gri, nu neagru cum ar fi fost ideal avand in vedere plafonul negru.

Link către comentariu

MY2017 si FL au oglinda fara rama daca au pachetul cu senzor ploaie si oglinda electrocromata.

Link către comentariu

Asta da cadou...

Big up la modificari si spor la urmatoarele! Masina arata impecabil :)

Link către comentariu

Daca nu e zgariata vopseaua si e doar lacul merge doar un relacuit pe aripa :)

Link către comentariu

Urita treaba ... dar chiar daca e afectata vopseaua, cu touch up original si emblema peste nu cred ca e nevoie de revopsire. 

Avantajul albului :))

 

Link către comentariu

Super mașinuță! Sorry pt vandalism.

Ma bucur ca cineva a luat atitudine si le mai spune la Moderatori ce cred enoriașii. :P 

M-ai îmbolnăvit cu ledurile alea pe față si pe spate. Imi poti da linkurile pe privat? Merci in avans.

Link către comentariu

Salutari. Ma bucur  ca iti place masina (si atitudinea). Ti-am lasat pe pm o intreaga poveste despre ce, cum si in ce fel am luat ledurile respective. Spor

Link către comentariu

Cold start :)))))))))))))))))))))))))))) ahahahah

 

Modificat de ShadoWzZ
Link către comentariu

Am pus boxa aia pe evacuare la loc. Sport&Sound Pack :) Doar ca ... te face de cap ... e mai mult un gimmick :)

 

Si urmatorul gimmick....  mib2... pentru mirror link in principiu :) (dar si pentru estetica mai buna)

 

mib2.jpg

Modificat de ShadoWzZ
Link către comentariu
  • Aerofan a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!