Jump to content

Upgrade to Golf 7 GTD


ShadoWzZ

Postare recomandată

@Bebeee

O sa caut emblema metalica. Aspectul nu e pentru toata lumea, e mai mult love it or hate it si nu ma supar deloc.

Masina se va mai lasa din suspensie si o sa fie mai joasa, dar nu mult. Asta o sa ajute partial la un look mai bun intr-o mica masura.

@sebip 17, 7.5 J, ET35

 

Modificat de ShadoWzZ
Link către comentariu

Mersi! Întrebam pentru ca optic pare prea "gras" balonul la cauciuc! :D

Link către comentariu

Mie imi plac, dar parca mergeau putin mai mari ...

Un link pe privat de unde le-ai luat? Ma tenteaza si pe mine acest model dar pe 18 si negru. 

Link către comentariu

Frumoase jantele, sa le stapanesti sanatos. Pozele nu fac dreptate jantelor, sunt sigur ca in realitate arata mult mai bine. Jantele chiar sunt speciale, rare, si scumpe. Mai jos ar merge lasata (cu niste arcuri eibach), dar asta e in functie de gusturi.

PS: Poze cu ele curate!! :))

Link către comentariu

Design-ul clar nu e pt toata lumea, dar scopul lor e in primul rand sa fie usoare :D . Par la limita cu ET35, sa nu arate masina cracanata, mai ales ca nici latimea jantei nu e mare.

Mergi spre ideea de performance cu GTD-ul per total?

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

"Performanta" imbinata cu utilitate pe cat se poate. Mie imi plac la nebunie si acum ca am facut 200km sunt asezate si ultra asezate. I like :)

IMG_3790.JPG

Modificat de ShadoWzZ
Link către comentariu

Exact ce trebuie, usoare si totodata durabile cu un look agresiv. Grija la borduri cu ele, orice zgarietura doare.

Un setup pe care nu-l vezi la orice masina. Big like.

Modificat de Stefan.DFS
Link către comentariu
  • 2 months later...

Multumesc. Este cam agresiv da, cere putin coborata ....dar nu stiu daca o sa fac asta. As cocheta sa le schimb cu niste jante oem de gti pe 18 dar sunt in dubii.

Link către comentariu

Super misto masina,astept pm ca poate ne gasim intr un final.Eu nu pot da pm uri,nu stiu de ce

Link către comentariu

Nimic nou sub soare.... am schimbat flansele si rulmentii la amortizoarele fata.

In afara de asta doar tin bestia in garaj :)

za_beast.jpg

Link către comentariu

Misto! Ca masina de weekend. :D in rest o arzi RAPID! :D 

 

Link către comentariu
andrei.toledo

Scoate-o afara si lasa adevarata bestie in garaj. Si nu ma refer la Rapid :))

Link către comentariu

E vecheeeee :)) cand era si el mic, dar nu am mai postat de mult si m-am gandit sa ii aduc aminte de unde a plecat :D 

Link către comentariu
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Se pare ca te'ai hotarat ca o vrei fostă si p'asta. Ai deja ceva anume in gand pentru inlocuitoare?

Link către comentariu
  • Aerofan a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!