Jump to content

GTI Ed35


Edy E

Postare recomandată

  • 1 month later...

De aproape doi ani de cand mi-am implinit visul cu Golful VR6, putine Golfuri imi mai trezesc unele sentimente. Al tau este sus pe lista.

Link către comentariu

Nu e și nici nu va fi. Când o să încep să am astfel de idei o bag la vânzare :)

Link către comentariu
  • 1 month later...

Un proiect foarte reusit! Modificari cu gust si de efect! Felicitari!

Link către comentariu

Multumesc! :)

Maine trimit ceasurile color impreuna cu ceasurile originale si o cheie unui tip in tara. Daca decurge totul cum trebuie, la jumatatea saptamanii viitoare avem ceasuri color pe masina :D

Link către comentariu

E o placere sa urmesti un asemenea topic de prezentare. Felicitari pt felul in care intretii aceasta masina!

Link către comentariu

ce avantaje ar trebui sa aduca throttle pipe-ul? curgere mai libera a aerului? sau izolatie termica?

Link către comentariu
Publicat (modificat)

Teoretic un flow mai bun al aerului. Teava originala din plastic e gatuita, asta are acelasi diametru pe toata lungimea ei :D
 

19 minutes ago, Mesmerize said:

E o placere sa urmesti un asemenea topic de prezentare. Felicitari pt felul in care intretii aceasta masina!

Multumesc! Apreciez! :)

Modificat de Edy E
Link către comentariu

Cred ca nu a fost codat bine. Eu zic sa il trimiti inapoi sa il faca sa stea la plin tot timpul. :lol:

Link către comentariu

@Bebeee exact asta aveam in cap sa postez după ce am vazut poza ...:)

Iubesc masina asta Edy...e ok acum si cu ceasurile , nu mai vreau nimic pe ea ?

 

Link către comentariu

Pro: arata bine clusterul

Con: benzina e mai scumpa decat clusterul 

:)) 

Link către comentariu
20 hours ago, Bebeee said:

Cred ca nu a fost codat bine. Eu zic sa il trimiti inapoi sa il faca sa stea la plin tot timpul. :lol:

Will do! :))

12 hours ago, florinpbv said:

Iubesc masina asta Edy...e ok acum si cu ceasurile , nu mai vreau nimic pe ea ?

Iti trimit mesaj inainte s-o pun la vanzare? :P

11 hours ago, Rave said:

Pro: arata bine clusterul

Con: benzina e mai scumpa decat clusterul 

:)) 

Ai fi surprins... 2 ani de zile am cautat un cluster premium de GTI, sunt rare si destul de scumpicele cand apar :(

Link către comentariu

Clar...e simplu sa ma obisnuiesc cu diferenta de culoare :)

ca in rest...cu motorul..vedem, ne imprietenim noi ?

Link către comentariu

Am montat aseara suspensia si throttle pipe-ul. Prima impresie: WOW! E alta masina cu suspensia asta :) E ferma, dar rafinata. Amortizeaza mult mai bine la drumuri mai proaste, cu denivelari etc. 100% multumit. Cred ca e cea mai buna modificare pe care am facut-o pana acum :)
De coborat nu a coborat f mult, dar am inteles ca se mai lasa. Merg o saptamana cu ea asa si dupa aia o bibilesc putin ca sa fie la fel fata-spate.

Partea misto e ca la iarna daca o ridic maxim o sa am GTI Alltrack :))

Scuzati jegul :P
IMG_1054.jpg

IMG_1056.jpg

IMG_1060.jpg

Modificat de Edy E
Link către comentariu

Mai am 12 filete pe fata; going lower soon. Momentan spatele e mai jos.
Inca nu imi vine sa cred cat de comfortabila a devenit masina :)

IMG_1077.jpg

Link către comentariu

Gaataaaa.
Mai trebuie aranjata un pic bara fata (nu e aliniata perfect cu aripile SRS) si e gata pt vara :)) Mai am 5 filete fata si tot cam atat pe spate. Ramane de vazut daca o mai ridic putin sau ramane asa :D

IMG_1099.jpg

IMG_1100.jpg

Link către comentariu

Fa si tu poze pe lumina ca ne e greu sa distingem unde se termina janta si cat spatiu mai e de la cauciuc la aripa ??

Link către comentariu
  • loghy a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!