Jump to content

Achizitii (de laudat!)


armando
 Share

Postare recomandată

foc, n-am ce zice :ceuameni: dar cu cele fumurii vechi ce faci? :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 1,1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • eugen_zim

    75

  • Razak

    71

  • 88BLR

    70

  • armando

    60

Top Posters In This Topic

Posted Images

foc, n-am ce zice ;) dar cu cele fumurii vechi ce faci? ;)

nu stiu. probabil rezerva...daca nu o sa le dau moka pe forum...pe o sticla de cola :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ia-le la mare cand vii, ca dau eu 2 sticle de cola :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nici macar nu sunt hella...dar daca le vrei no problem...parca tu voiai sa iti pui ca ale mele dar sus fumuriu..modelul de la FK.. :)

Modificat de armando
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nici macar nu sunt hella...dar daca le vrei no problem...parca tu voiai sa iti pui ca ale mele dar sus fumuriu..modelul de la FK.. :)

iti dau eu 4L de COLA pe stopuri.prin colet la rece.. :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

stati ma baieti, ca nu le am pus la vanzare sau la licitatie... :angry: inca sunt in lucru cu masina...deocamdata le-am pus la garaj...cand o sa fac curat atunci o sa postez direct la rubrica Moka.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ok, dar le cedez @Bizonului :( deci "tuuuu diii aiiirrpooorrt" spre bucuresti ;)

aa si ca tot nu mai postasem de mult aici, de cand se mutase topicul si am uitat de el :P

achizitii noi, de laudat:

- VOPSEA NOUA !!! :(

- pleoapa fibra, dupa model original

- manere mk3 style

- proiectoare ceata clare FK

- semnale laterale clare

- cotiera speciala golf 2 (inca n-am montat-o pt ca acum m-am trezit ca am scaune recaro, si trebuie putin modificata... deci: lenea)

alte chestii la care inca nu am facut poze, dar voi reveni:

- iluminat led butoane bord, lumina rosie. coming soon: iluminat led bord electronic (digifiz), grila caldura, plafoniera, sub bord, sub masina etc :P

- refacut inscriptie "max moritz" capota

and even more coming soon :D (hopefully)

Modificat de cristivw
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

fa poze la cotiera....pe masina...chiar sunt curios cum arata si cat de fiabila este !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

arata super si este foarte fiabila, dar astept s-o modific putin si mi-e lene. trebuie sa scot un scaun ca sa pot face asta. eu am recaro, mai late, si intra mai greu. la modelele standard nu-s probleme de nici un fel :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

wtf inseamna fiabilitatea la o cotiera, ca pe mine ma depaseste :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

....pai...odata...cat de rezistente sunt in timp...adica..in cazul turcismelor...s-a observat vreo modificare nedorita la structura in primele saptamani?...cat de practice sunt...adica...sunt ergonomice, si anume pozitia cotului este comoda? sunt necesare modificari prin masina? cat de incomod este la tragerea franii de mana...tinand cont de aceasta cotiera ca este facuta ulterior de io stiu ce firma din china care sigur nu au avut nervi sa faca teste de fiabiliatate pe model...te poti astepta la nemultumiri.

de aia am intrebat eu cat este de fiabila @ :)

da se poate spune ca este fiabila sau nu orice piesa la urma urmei..nu trebuie sa fie un autoturism la care sa ii faci un calcul de consum raportat la restul caracteristicilor...s.a.m.d.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu asociez denumirea de fiabilitate unui aparat cu piese in miscare sau a unui obiect care se expune procesului de uzura fara interventia directa a omului (de ex: un televizor, un ceas, un ventilator). cotiera este un obiect inert. nu stiu, mi se pare ciudat sa spui ca o vaz

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

bla blaaa pozitia cotului pe ea este foarte comoda, la cei fara scaune recaro se pune usor din prima, la recaro se modifica putin (tot n-am facut-o => lenea) etc etc :D

deci e marfa! :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:offtopic: vezi ca ai poza din semnatura cam mare...o sa ai probleme cu moderatorii (din proprie experienta :D )...rezolutia maxima pe inaltime e de 15 pixeli...si lungimea undeva la 80 si ceva :unsure:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

ultima achizitie :) cuiul de blocare deblocare usa..... totul a costat 10 euro (2 perechi +transport)

Modificat de armando
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am uitat sa postez. :) mi-am luat in sfarsit stopurile fk - clar cu fumuriu

Modificat de cristivw
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

chiar crezi ca e necesar sa postezi pozele astea peste tot? si pe 4tuning le-ai bagat in vreo 3 topic-uri diferite... am inteles, esti bucuros de achizitie, dar devine plictisitor sa intru peste tot sa dau peste acelasi subiect.

Modificat de agent smith
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

4tuning e 4tuning, vwforum e altceva. unde le-am mai pus, ca sincer nu imi mai aduc aminte.... :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cristivw: ti-ai montat cotiera aia?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu inca, pt ca trebuie sa dau un scaun jos... si n-am avut timp, caci am fost in sesiune. vad eu cand m-o plesni cheful acum in vacanta :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Noile mele jante noi noute KESKIN

Modificat de eugen_zim
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Noile mele jante noi noute KESKIN

Adevarate rau de tot.pe cat sunt? :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Adevarate rau de tot.pe cat sunt? :blush:

zimulee :nono:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

hehehe....

achizitie...ptr shurubarit ....140 euroi...ceva mai profi din Germania

acum pot shurubari in voie la golf fara sa ma rog de unu sau de altu :blush:

Modificat de armando
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!