Jump to content

Achizitii (de laudat!)


armando
 Share

Postare recomandată

neavand cui sa ma laud cu noile achizitii pentru mk2 u meu....

postez pe forum :banghead:

azi au ajuns din germania (le-am luat de pe ebay)

Modificat de armando
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 1,1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • eugen_zim

    75

  • Razak

    71

  • 88BLR

    70

  • armando

    60

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sunt boboace!! Felicitari!!

Cat te-au costat?

Cand le pui?

Cand vedem rezultatul final in poze?

:banghead:

Modificat de All-X
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Super tariiiiiiiii....dupa parerea mea poate cele mai frumoase stopuri care exista pentru golf II . Bravo

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Super tariiiiiiiii....dupa parerea mea poate cele mai frumoase stopuri care exista pentru golf II . Bravo

intr-adevar.

au costat 29,9 euro + 8 euro transport pana la varu miu in germania...plus 2 euro rotunjirea lui...toata afacerea a ajuns la 40 euro

(am dat un siemens m55 forjat si inca 15 euro - din care 5 erau datoria de la masca cu 4 faruri fara sigla)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nadir@boosted.ro

super tare baiatu !

sa le stapanesti sanatos :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

armando, ai putea sa imi zici si mie userul de pe ebay care ti le-a trimis? nu prea am incredere in toata lumea de acolo, am auzit ca sunt unii care nu trimit coletele si iti iau banii. as vrea si eu astfel de stopuri pt un gti mk2 :) multumesc anticipat

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

armando, ai putea sa imi zici si mie userul de pe ebay care ti le-a trimis? nu prea am incredere in toata lumea de acolo, am auzit ca sunt unii care nu trimit coletele si iti iau banii. as vrea si eu astfel de stopuri pt un gti mk2 :Driver: multumesc anticipat

eu de obicei imi caut piesele unde is mai multe exemplare si se vand la pret fix ca in magazin (in felul asta nu risc prea mult sa iau tzapa`)

eu ma uit de obicei dupa - Sofort Kaufen si ma uit la nr de bucati....

de unde am cumparat eu sopturile ...era un magazin ce vinde si pe ebay, dar are si o pagina a lui

http://www.dectane.de

stopurile le gaseshti la linkul: http://www.dectane.de/shop/artikelueber.ph...bcbe2b31ac36a01

numai ca sunt putin mai scumpe....eu pe ebay le-am luat la 30 euro +transport

spor la cumparaturi!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

multumesc mult armando! o sa-mi iau si eu asa, desi as ramane pe modelul fumuriu de gti... chiar nu stiu ce sa fac

si intrebare: mi se pare mie sau acelasi magazin vinde stopurile mai ieftin pe ebay decat la el pe site? chiar nu m-am prins. cum ai facut plata? si cat te-a ajuns final (produs+transport)?

Modificat de cristivw
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

multumesc mult armando! o sa-mi iau si eu asa, desi as ramane pe modelul fumuriu de gti... chiar nu stiu ce sa fac

si intrebare: mi se pare mie sau acelasi magazin vinde stopurile mai ieftin pe ebay decat la el pe site? chiar nu m-am prins. cum ai facut plata? si cat te-a ajuns final (produs+transport)?

pai eu nu stiu dar sunt mai multe magazine dupa cate am sesizat eu de cand caut pe ebay, au produse mai ieftine pe ebay...

de exemplu am vazut produse noi de la magazin care se vindeau cu 37-40euro si au pus licitatie pe ebay de la 1 euro. probabil ptr reclama, nu stiu.

eu le-am gasit la 29.99 euro +8 euro transport....mi se pare ca ti-am dat si un link. :rolleyes:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu vreau sa ma laud cu niste boxe pt. usi care mi le-am luat recent..e vorba de Radical Audio RA 160.2 si suna inuman(pentru cunoscatori) :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu vreau sa ma laud cu niste boxe pt. usi care mi le-am luat recent..e vorba de Radical Audio RA 160.2 si suna inuman(pentru cunoscatori) :offtopic:

arata ne !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

voi da comanda. putin mai incolo, sa mai strang niste bani :D m-am interesat sa vad daca se poate, si se poate :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nadir@boosted.ro

@vlady_zch sa le stapanesti sanatos si sa ai grija sa iti iei mereu trusa de scule sa mai strangi din cand in cand suruburile de la caroserie :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

voi da comanda. putin mai incolo, sa mai strang niste bani :) m-am interesat sa vad daca se poate, si se poate :blink:

De interesat si eu m-am interesat, dar cu atata am ramas. Eu imi doream faruri si stopuri clare.

iti doresc mult noroc in achizitionarea lor.

Gata cu O.T.

Bafta

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

da, multumesc.. adevarul e ca sunt cam scumpe... mai astept putin sa mi-o fac bec din pdv tehnic si dupa aia trec la estetica :blink: tot la angel eyes ma gandesc in prima faza. serios, imi place ideea. :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@vlady_zch sa le stapanesti sanatos si sa ai grija sa iti iei mereu trusa de scule sa mai strangi din cand in cand suruburile de la caroserie :P

Mersim mult @nadir!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

uita ti va si voi pe ebay.de, de acolo macar sunt shannse sa le aduceti in tara...cel putin mai mari decat din anglia sau state...si mai au si nemtii chilipiruri.

am gasit la un moment dat semnale albe ptr bara fata cu 1,99 oiro...si nu am putut sa le iau ca varu miu dormea la ora aia cand se incheia licitatia ;) ...transportu mai era 4 oiro..deci erau de pomana. dar asta e!

o pereche de faruri clare e undeva pe la 40 oiro +transport ...totul ajunge la maxim 45-50 oiro. nu mi se par atat de scumpe...cred ca si farurile de dacie daca le vrei noi nu le cumperi sub 1,5 mil perechea :P

astea mi le plac mie...si astept sa le iau....e un pret bun ptr toate 4... zic eu

http://cgi.ebay.de/KLARGLAS-Scheinwerfer-F...1QQcmdZViewItem

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sa ma laud cu tzapa care tocmai am luat o ieri! :P

ma duc la un individ zis tapitzer, care lucreaza ptr firma noastra .... individu executa banchete...cu 800.000 bucata (manopera)...

zic eu ca la ce volum de munca....nu e deloc scump...fac eu niste calcule sa imi schimb burduful de la schimbator si suportul de plastic ala cu drptunghiurile alea urate din fata burdufului cu o placa de aluminiu ..

in fine, ii dau tipului pielea croita gata sa imi traga 4 cusaturi...cand sa ies pe usa...il intreb cat m-ar costa?

800.000lei raspuns :P :P , am ramas blocat..ce puteam, sa ii iau tipului materialu inapoi?...ii zic totusi ca e prea scump si ca la firma la mine executa banchetele cu acelasi pret si lucreaza pe putin o ora!,

primesc reducere: 500.000 dar si atat era un pret imens ptr patru cusaturi de 5minute...

ce sa mai...asta e ..l-am imbogatzit pe individ si m-am scapat de 500.000 pentru ceva care in mod normal n-ar fi costat mai mult de 50-100 mii lei. :(

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!