Jump to content

Achizitii (de laudat!)


armando
 Share

Postare recomandată

astept sa se mute varu miu in augsburg....si ne intelegem dup aia ;)

thak you thank you thank you :D

deci tot la tine e sansa mea :lol:

i'm happy again. pai cred ca pana se muta el, vine vara si mai strang si eu niste bani. btw... am motor noooouuuu :P am inlocuit aproape tot la el... deci... este ceva de laudat :lol:

pacat ca n-am facut poze cand era desfacut, bucatele... :lol:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 1,1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • eugen_zim

    75

  • Razak

    71

  • 88BLR

    70

  • armando

    60

Top Posters In This Topic

Posted Images

hehe... lumea e cu ochii pe mine :lol:

mai... pana se muta omul unde trebuie mai adun si eu bani, nu? cred ca am mai precizat perioadaaa... pana la varaaaa... :lol:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

hehe... lumea e cu ochii pe mine :lol:

mai... pana se muta omul unde trebuie mai adun si eu bani, nu? cred ca am mai precizat perioadaaa... pana la varaaaa... :lol:

Te rog sa nu te superi pe mine .....da chiar nu te inteleg ! Intr-un topic umbli dupa 100 de piese moka , intr-altul umbli dupa piese noi pe bani , intr-altul te plangi ca nu ai bani , iar aici umbli dupa piese si elemente de tuning ......

Sfatul meu e sa iti pui masina pe roti pentru inceput , cu ORICE piese ai ! Masina merge (daca motorul merge ) si fara plasticaraie !

Ai 19 ani , am inteles ca stai prost cu banii , da atunci de ce te-ai bagat la un GTI ?

Daca esti rabdator si chibzuit o sa le faci pe toate .......Uite , iti dau si eu piese (vezi topickul moka) daca iti trebuie .....dar ai rabdare ...si masina o sa o pui la rand ...

In alta ordine de idei : poate vreunul din voi sa cumpere de pe ebay ? pe orice filiera (rude , prieteni in De )? Probabil la o cumparare in grup ar iesi mai ieftin transportul . deci ? Anybody ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

In alta ordine de idei : poate vreunul din voi sa cumpere de pe ebay ? pe orice filiera (rude , prieteni in De )? Probabil la o cumparare in grup ar iesi mai ieftin transportul . deci ? Anybody ?

in proportie de 90%...peste vreo cateva luni...voi putea...

ca acum stau si eu si inghit in sec la cateva castane pe ebay... :lol:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

thak you thank you thank you ;)

deci tot la tine e sansa mea ;)

i'm happy again. pai cred ca pana se muta el, vine vara si mai strang si eu niste bani. btw... am motor noooouuuu :P am inlocuit aproape tot la el... deci... este ceva de laudat :)

pacat ca n-am facut poze cand era desfacut, bucatele... ;)

Parca stateai prost cu banii ? ;)

Ne invarte ca la ploiesti pustiu......probabil tu te referai la faptul ca si-a facut motorul nou, nu la ebay.

Modificat de boboGti
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:) aveti ceva cu mine? da, incerc sa fac un gti super frumos cu bani putini! si sincer mi s-a acrit de "combinatii" cu telefoane, electronice, comenzi de haine pe eastbay, prestari servicii, si toate prostiile specifice varstei, din care se scot bani... E GREU... motorul l-am facut pe datorie, pt. ca trebuia nou. restul, incerc incet-incet... de ce trebuie sa dau explicatii? ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:) aveti ceva cu mine? da, incerc sa fac un gti super frumos cu bani putini! si sincer mi s-a acrit de "combinatii" cu telefoane, electronice, comenzi de haine pe eastbay, prestari servicii, si toate prostiile specifice varstei, din care se scot bani... E GREU... motorul l-am facut pe datorie, pt. ca trebuia nou. restul, incerc incet-incet... de ce trebuie sa dau explicatii? ;)

Nu trebuie sa dai explicatii dar macar incearca sa fi .......altfel sa nu zic alte cuvinte mai urate, cu membri forumului, una este sa te ajute cineva din placere si alta este sa faci un cersaf cu "prostioare" pe care sa le ceri moca, as incheia aici dar mai sunt multe de spus.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

gata. pace? nu-mi place in ce se ajunge... :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu trebuie sa dai explicatii dar macar incearca sa fi .......altfel sa nu zic alte cuvinte mai urate, cu membri forumului, una este sa te ajute cineva din placere si alta este sa faci un cersaf cu "prostioare" pe care sa le ceri moca, as incheia aici dar mai sunt multe de spus.

lasati ma omu in pace, fiecare cu ale lui....daca ai putea sa iti faci masinuta pe gratis, ai refuza? el vrea sa vada cine e dispus sa il ajute, ca daca l-ar da banii afar din casa probabil ca acum ar fi avut masina gata ca la carte. si eu am nevoie de multe... dar asta e...daca cineva e dispus sa il ajute sa o faca. el a cerut ajutor si voi il faceti cersetor. :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

multumesc pt. intelegere :) v-am zis, imi cer scuze daca cineva a inteles gresit. gata acum, ca suntem off topic. era pt. piese de laudat parca ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...
beton..sunt noi? cat au costat?

nu noi, 200 EUR arcuri + amortizoare. shipping 45 eur.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu noi, 200 EUR arcuri + amortizoare. shipping 45 eur.

Exact chitul asta-l am eu pe masina

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Exact chitul asta-l am eu pe masina

super tare.. :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nice! ai facut comanda direct, sau daca nu prin cine? pls...am si eu ceva chilipiruri de achizitionat ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

M-am gandit sa ma laud si eu cu ce am achizitionat zilele astea

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

M-am gandit sa ma laud si eu cu ce am achizitionat zilele astea

hopa....sa franezi sanatos! :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...
poze:

ti-am auzit alaltaieri muzica prin zona...:P stau pe salcamilor in fata la biserica si ai trecut pe langa...

suna frumos.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ma laud...cu jumate de gura...am luat bara fata + bara spate gti cu tot cu semnalizari albe cu 130 euro.

aia de fata era cam lovita...la exterior nu se vedea...dar armatura era cam indoita...

...si finalul !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Finalul e important....si e un final fericit...arata foarte bine!

Asta ca mi-ai laudat muzica :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

alta viata cu alea late :D lasa ca e bine! sunt originale si ti-au schimbat aspectul masinii cu mult % :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si acum stopurile cu care am deschis acest topic...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!