Jump to content

Skoda Octavia 3 vRS


TudorM

Postare recomandată

Da. Pe Valea Oltului. Am crezut ca esti tu. Avea numar de B, jantele pareau a fi ca ale tale(din ce mi-am putut da seama din mers). Oricum, tot frumoasa ramane masina

Link către comentariu
  • Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • TudorM

    75

  • bogdann81

    11

  • FRE

    9

  • bZ1

    8

Top Posters In This Topic

Posted Images

Felicitari, foarte frumoasa masina, mi se pare cel mai bun compromis intre o masina cu valente sportive si una de familie.

 

Sper sa fac si eu pasul catre una peste un an - doi, cand o fi nevoie de si mai mult spatiu, momentan am trecut la O2 hatchback din cauza caruciorului care nu incapea prea bine in fosta masina :)

Link către comentariu

Multumesc de felicitari.

 

Daca vrei sa studiezi masina, eu am fost anul trecut la intalnirea aniversara si sper sa ajung si la urmatoarea. Putem schimba impresii pe viu atunci daca vrei.

Link către comentariu

Inca nu s-a stabilit cea de anul urmator. Urmariti aici. Am inteles ca se va incerca organizarea la noul circuit de la Adancata. Ramane de vazut.

Link către comentariu
  • 4 weeks later...

In dimineata asta am ajuns la 10.000km, dupa un an si 1,5 luni:

 

post-11061-0-18233000-1418636025_thumb.j

 

Raman in continuare f multumit de masina. Suficient de puternica, f relaxanta in oras cu DSG, cu multe jucarii care fac diferenta in multe situatii si cu un design un pic diferit de standard. Chiar si dupa un an de zile inca mai ma trezesc ca vreau sa scot masina la o plimbare doar de dragul plimbarii... :)

 

PS: Clar urmatoarea masina trebuie sa aiba auto-hold la cutia automata, pentru relaxare totala!

Link către comentariu

La cat mai multi inainte, fara suprize neplacute! :emthup:

Ce-i mai trebuie acum e o excursie prin Europa, eventual care sa includa si niste km de Autobahn. :icon_cheesygrin:

Link către comentariu

Eu din mai pana azi am facut 22.000 km :), intr-adevar au fost si cateva drumuri lungi afara....

Modificat de DDoc
Link către comentariu

@cris, mersi de urari, asa sa fie!

 

@andrei, da, cam asta e regimul meu de mers anual si chiar a crescut un pic in ultimii ani. Drumurile lungi le fac cu alte moduri de transport. ;)

Link către comentariu

In dimineata asta am ajuns la 10.000km, dupa un an si 1,5 luni:

 

attachicon.gif10000km.jpg

 

Raman in continuare f multumit de masina. Suficient de puternica, f relaxanta in oras cu DSG, cu multe jucarii care fac diferenta in multe situatii si cu un design un pic diferit de standard. Chiar si dupa un an de zile inca mai ma trezesc ca vreau sa scot masina la o plimbare doar de dragul plimbarii... :)

 

PS: Clar urmatoarea masina trebuie sa aiba auto-hold la cutia automata, pentru relaxare totala!

 

La mai multi Tudor! :)

 

PS: ce-mi mai place fulgul ala colorat .. Golful nu are color :)

 

PPS: si la mine auto-hold este un must de acum

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Cred ca suntem 'vecini' la Slobozia, sunt 99% ca tu esti:)

Modificat de bZ1
Link către comentariu

B 220 puncte puncte? 220 e de la numarul de ponei? Eu am 'treaba' literalmente peste drum:) Cand plecam pe la 18:20 tu chiar venisesi de undeva dar nu mi-am permis sa te abordez. Poate ne sincronizam in vreun weekend, as vrea sa o admir putin si la interior.

Link către comentariu

Da, ala e numărul. Eu mă plimb între două locuri în mărețul municipiu, așa că nu sunt sigur unde anume m-ai reperat. Dar poți să mă abordezi fără probleme, eu sunt friendly de felul meu. :)

PS:220 e de la ponei, da. Eu am mers doar după litere la înmatriculare și când m-a întrebat de număr am zis și eu ce mi-a venit în cap. :D

Link către comentariu

VRS si TDR erau niste combinatii prea comune (si) dupa parerea mea. XKZ arata (si suna) mai bine. 

 

Foarte bine arata masina!  :icon_thumleft:

Link către comentariu

Observ niste ironii subtile...daca ai nr de cai la numar, de ce nu si VRS? Ma abtin de alte comentarii.

Link către comentariu

M-ati inteles gresit. Literele le-am vrut, cifrele au fost ce mi-a venit pe moment. :)

 

Daca ne mai nimerim acolo sau in alta parte, poti sa ma abordezi fara probleme.

Link către comentariu

e posibil sa e fi vazut pe valea oltului cu un weekned inainte de craciun? nu stiu daca erai sau nu tu, dar masina arata bine  rau, este un break care face sens! Cat mai multi km. fara probleme.

Link către comentariu

Nu eram eu, dar esti al doilea care vede un O3 RS in zona aia. Deci banuiesc ca a mea are o "sora" in zona. :)

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!