Jump to content

Clasament

Conţinut popular

Se afişează conţinutul cel mai apreciat din 10.06.2026 în toate secţiunile

  1. @cristi511 daca vrea upgrade isi ia BMW
    3 points
  2. *audi 5cyl enters the chat
    2 points
  3. Ai golf vr6, eu inca doar pot sa visez la asa ceva. Tine bine de el ca intro zi va face mai mult decat un logan nou sau o tesla, ahahah
    1 point
  4. E defecta goarna alarma. Codul e ok.
    1 point
  5. Exact ce-i trebuia noului M2, si mai multa greutate 😁
    1 point
  6. Salutare! Știe cineva vreun service care face walnut blasting (sablare cu coji de nucă)? De preferat in zona Moldovei...
    1 point
  7. Mai am din cand in cand posibilitatea sa ma plimb cu masini mult mai noi. Si de fiecare data am impresia ca atunci cand ma urc inapoi in G4 o sa ma simt ca in caruta si ma enervez si o sa ii dau foc. Dar... continua sa impresioneze cum se conduce si de cum stai in masina, cum te simti, etc. "inca poate batranica"
    1 point
  8. Nu ati folosit subtanta de contrast in freon? imposibil sa nu fi vazut ceva in conditiile in care se si auzea. la mine scapa in habitaclu clar, f putin(cativa ani) pt ca il simt din cand in cand. Are miros specific. Cand mai zic la unii ca in caruta mea de 26 de ani ma simt cel mai bine se uita asa câș, cred ca fabulez. In mintea lor: "marj ma d-aci"
    1 point
  9. la noi la Oradea ...la fel am patit si eu la TIGUAN 1.5 eTSI...au zis ca dupa seria de sasiu NU am nici un update...a doua zi am mers la Debrecen in Ungaria...si aveam update lansat in urma cu aproape 1 luna! Ce sa zic...lipsa de interes...rea intentie...REFUZ SA CRED CA LA NOI LA REPREZENTANTA NU SE VAD TOATE UPDATE-URILE SI IN UNGARIA SE VAD !!! De cand am facut update-ul in Ungaria nu am mai avut probleme cu masina!
    1 point
Acest clasament este setat la Bucharest/GMT+03:00
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!