Jump to content

Golfuletzu meu Mk. 4


~LauR~

Postare recomandată

@ Muale: se mai intampla...e la alegerea lui daca vrea sa dea cu grund, eu nu am mai dat.

@ 90G_O_L: Luminile din bord le-a schimbat un baiat din BR si a costat 200 ron.

Modificat de ~LauR~
Link către comentariu

fain golfuletzu,bafta cu modificarile,jantele santa monica le mai ai?cat despre semnu "vw" se curata foarte bine cu smirghel tip burete.

Link către comentariu

Multumesc, bafta si tie. Jantele "santa monica" s-au dat in aceiasi zi cand le-am pus pe cele OZ.

Link către comentariu

salutare maestre , zi-mi si mie te rog ce procent de vizibilitate are folia de pe masina ta si stop-urile sunt OEM vopsite ? sau cu leduri si vopsite ? multumesc frumos

Link către comentariu

Salut. Folia are transparenta pe fata de 30% iar pe spate 5% ( in primu post am spus ca e de 100% opacitatea pe spate, scuze este de 95 % ) stopurile sunt pe led si vopsite.

Poze cu interioru...post-69411-0-15350500-1358352403_thumb.jpost-69411-0-02571500-1358352412_thumb.j

Modificat de ~LauR~
Link către comentariu

Pentru a nu le uza pe cele ale masinii si plus ca da si bine.

Modificat de ~LauR~
Link către comentariu
nicusor_pintilie

Is imbracate cu piele scaunele? Imi place mult exteriorul ai grija de ea Drumuri Bune

Link către comentariu

Au fost facute cum am vrut eu, 450 ron.

Modificat de ~LauR~
Link către comentariu

F,frumoasa masina ta, punei oglinda mare si pe dreapta arata naspa asa cu aia mica ,in rest super frumoasa ''negruta'',

Link către comentariu

In cati ani crezi ca uzezi scaunele? Daca se uzeaza, incepe cel de la sofer pe aripioara externa. Il repari cu 1-2 mil si iese ca nou.

Sau cumperi alt set in cativa ani...mie nu imi plac husele, nu imi place nici musamaua in loc de piele.

E ca si cum ai tine telecomanda in plastic sau folia pe rama termopan :(

From HTC via Tapatalk.

Link către comentariu

Fiecare are conceptiile lui...important e ca imi place mie si eu nu fac ceva la masina sa placa la alti, dar daca le place, foarte bine, daca nu, problema lor.

@Florin: Multumesc, oglinda nu o schimb.

Link către comentariu

Mie imi plac husele..da bine combinatia gri-negru si se muleaza bine pe scaune..frumos :icon_thumleft:

Link către comentariu

mișto mașina de la exterior dar husele alea nu prea dau bine... important e sa iti placa ție :)

s1 running cm10 jellybean

Link către comentariu

Sa vina vara mai repede:)) pune niste capace o sa vina mai misto.

Uite o poze cu fostul meu Golf cum vine cu oglinda cum trebuie pe dreapta.;)

post-95127-0-74362300-1359212845_thumb.j

Modificat de florintzk
Link către comentariu

Sa vina...am capace dar nu le pun :D imi place mai mult asa, oglinda nu cred ca o schimb...

Link către comentariu

Astazi am schimbat si eu antena radio cu una shark fin. Faza e ca mi'a ramas o mufa care nu stiu de la ce este post-69411-0-04081700-1359471191_thumb.j cea veche avea 2 mufe ( intrau amandoua in antena ) si asta noua doar una, precizez ca radioul functioneaza fara probleme cu antena noua, doar ca nu stiu ce rol are mufa din poza.

post-69411-0-01195700-1359471489_thumb.jpost-69411-0-76792300-1359471496_thumb.jpost-69411-0-62424200-1359471597_thumb.j

Imi place cum ii shade :D post-69411-0-11285700-1359471604_thumb.jpost-69411-0-78471000-1359471610_thumb.j

Modificat de ~LauR~
Link către comentariu

Nu se schimba greu, vezi pozele de mai sus.

1. la plafon in spate este o bucata de plastic ingusta care tine cat plafonu ( pe lat ) prinsa in clipsuri, tragi de la un capat si continui pana la celalalt

2. dupa vezi ca mai are un clips pe mijloc ( asta tine buretele ala de plafon ) il scoti cu o surubelnita dreapta ( usor sa nu se rupa )

3. desfaci putin laterale ( sunt prinse tot in clipsuri )

4. tragi putin de plafon cu mana, o sa vezi o piulita si cu o inelara de 22 o desfaci.

La montare procedezi invers.

Cam asta ar fi, sper ca m-am facut cat de cat inteles...

Modificat de ~LauR~
Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!