Jump to content

Bucuresti - Parndorf


azreil24
 Share

Postare recomandată

Dap, 8,3 EUR am platit si eu in acest weekend pentru 10 zile, si 56 RON pentru Ungaria :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cel mai bine se maninca pe Ungaria la 66,adica la km 66 pana in Budapesta o benzinarie Shell,ospatarii vb perfect Romaneste si preturile sant super ok,cel mai bun traseu de la Bucuresti este pe Drobeta Turnu Severin,in rest ce sa zic,perioada de cumparaturi la Parndorf este sfarsitul verii inceputul primaverii.Sant o gramada de vanzatori romani/romance la outlet Parndorf care-ti pot da informatii ce,cum,cand sa cumperi

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Pentru o zi de sambata, in jurul orei 12-13, ce recomandati pentru a strabate Budapesta : M0 sau direct ??

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

M 0...chiar daca mergi 30 min pe centura cu 80 km/h,e mai simplu...parerea mea.

Brgds

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:)) ...ca sa te bag in ceata, o sa-ti spun ca eu, de fiecare data cand traversez Budapesta, merg prin centru. Niciodata n-am facut mai mult de 40 min. de cand am iesit de pe M3 pana am intrat pe M1, sau invers.

Pentru cei care vin din sudul tarii, de pe M5, e logic s-o ia pe M0, insa cine vine din/merge in Transilvania/Moldova, centrul e cea mai buna optiune.

My two cents...

Modificat de Vizitator
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Dap,din sud mergeam...depinde pana la urma pe unde ai traseul...brgds

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Evident ca eu vin de pe M3.

Tocmai fiindca iau in calcul traversarea Budapestei ma interesa traficul dintr-o sambata la amiaza.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Mai merita excursia la Parndorf pentru cumparaturi?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pe 23.02.2013 sunt reduceri plus o plimbare la coaste in Viena.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Probabil coaste=castel-schonbrunn.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

da , e o vreme esceptionala , mamica , de vizitat Schonbrunn ; ma gandeam ca se refera la Maredo

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Stiu un restaurant super bun in vienna cu coaste, mai exact in Stephansplatz. Pe 22.02 sunt la coasteee :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Dau. Imi trebuie o chestie din Romania care nu se gaseste pe aici prin magazine. Daca are cineva treaba in zona Munchen/Ulm/Stuttgart (A8), il rog sa-mi dea un PM.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Iti aduc eu pana in Viena :)

Dau. Imi trebuie o chestie din Romania care nu se gaseste pe aici prin magazine. Daca are cineva treaba in zona Munchen/Ulm/Stuttgart (A8), il rog sa-mi dea un PM.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!