Jump to content

Audi Q5 Hybrid 2012


kadettro

Postare recomandată

Nu as vrea sa renunt la ele, sunt puse si alea cu un scop...fac galagie cand esti pe sport si in majoritatea timpului nu am nevoie de galagie :)

Modificat de kadettro
Link către comentariu

Pai daca vrei alte tips-uri poti sa le "imbraci" pe cele actuale, si pastrezi sunetul stoc, daca vrei sunet in plus poti sa schimbi o intermediara si sa pastrezi tips-urile stoc. Sau ambele variante! :D

Daca ai putea sa le imbraci pe cele stoc cu unele negre cred ca ar da bine.

Link către comentariu

20cm e super. Atunci Q5 normal cât are?

Are sens să modifici ceva acolo până la urmă? Ai poze cu vreo altă mașină pe care să existe schimbările?

Link către comentariu

frumoasa jucaria...prea multe de modificat pana la urma nici nu sunt,si eventual daca ar fi sa te apuci ar fi o investitie serioasa avand in vedere costul jantelor,bare si alte minuni

asa ca bucura-te de ea asa cum ii si atat;)

Link către comentariu

Nu am ce sa modific la ea la exterior, imi place asa cum e, nu stiu de unde ati vazut ca as vrea sa o modific...

La exterior vor aparea doar alte jante cu cauciucuri pentru iarna si atat.

La interior voi inlocui schimbatorul si poate volanul si vreau sa ii fac oglinzile rabatabile electric in rest din pacate pentru mine, nu am ce sa ii mai fac :(

Link către comentariu

Nu are rost dupa cum spuneam, kit-ul de S-line mi se pare unul dintre cele mai reusite.

In alta ordine de idei mi-au ajuns cauciucurile, numai ca unul s-a "ratacit" la Budapesta cred ca-l primesc maine.

La inceputul lui noiembrie sper sa ajunga si jantele.

Si inca o poza cu "animalele" din dotare :P

post-14434-0-77971300-1350392383_thumb.j

post-14434-0-87738900-1350392389_thumb.j

post-14434-0-80022100-1350392458_thumb.j

Modificat de kadettro
Link către comentariu

Interesant, ai anvelope mai înalte ca mine. Eu am 235/50/18. Vreun motiv anume pentru acest model sau la dimensiunea asta e problemă cu indicele de viteză?

Link către comentariu

Pai stock venea cu 235/55/19 iar ce am acum pe ea sunt 255/45/20.

Are si cumnatul meu acelasi model de X3 ca si tine cu aceeasi motorizare si rotile la el sunt mai mici in diametru ca la mine. Am luat 235/60/18 pentru ca pe 19 nu gaseam Nokian-uri, cel putin nu acolo de unde iau eu.

Oricum vad pe caucicucuri ca au indice de viteza de 240 km/h asa ca nu e nici o problema, oricum nu ai unde sa mergi asa de tare la noi, cu atat mai putin iarna :P

Modificat de kadettro
Link către comentariu

Astea sunt legale pe mașină? Sunt în omologare? Cu roțile de iarnă e mai delicată treaba pentru că sunt mai mari șansele unor controale. Din păcate dacă dimensiunile nu-s omologate, e ca și cum nu ai avea anvelope de iarnă în primul rând.

Dimensiunea aia pe 19 e și mai păcătoasă, nu prea ai ce să alegi.

Link către comentariu

Daaaaa.... de ce e Touareg-ul la fel de jos ca asta? Ai luat box-ul ala sau asa e el coborat la maxim?

Link către comentariu

Nu e la fel de jos, e mai inalt cu vreo 10 cm, si da e lasat la maxim :), oricum e barca pe langa Q

Link către comentariu

Par aproape la fel de inalte in poza asta... Si mi-am adus aminte! Eu tot n-am apucat sa vad Q-ul live :(

Cred ca-ti fac o vizita joi sau vineri, aduc o cafea pentru tine si o Varta pentru Q :))

Link către comentariu

Ce bine e touareg-ul,love it!si eu te vizitez,ca nu am vaz pana acum animalele.

Brgds

Link către comentariu
Jetta20tdiHLDSG6

musafiri mai noi nu primesti? :) ca tare frumoase sunt bestiutzele :)

Link către comentariu
  • cristi511 a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!