Jump to content

Audi Q5 Hybrid 2012


kadettro

Postare recomandată

Eu zic ca totusi este o eroare undeva. Ai idee daca au demontat ceva? 

 

Daca doar au uns cu vaselina undeva s-a facut o greseala sau chiar ti-au dat mare teapa. Daca mai scartaie te duci frumos la ei si le ceri banii inapoi... si o rezolvi singur intrun service. Totusi pt o masina in garantie nu esti obligat sa platesti cv extra din cauza ca materialele sau piesele nu isi fac treaba cum trebuie.

Modificat de robi_zet
Link către comentariu

Nu mai iau nici un Cayenne, in cateva luni incep sa caut un R20, Q5-ul ii va ramane sotiei, mie mi-e dor de Golf

Link către comentariu

R20 - excelenta alegere. Hai sa fim mai multi sa facem o intalnire mare numai cu R20

Link către comentariu

Si clima bizonala + navi de 8".. :)

Oricum bine ca nu e full sa se mai distreze omul cu un retrofit doua ..

Modificat de TDR
Link către comentariu

Sau ai putea sa astepti noul S3 cu 300cp

Link către comentariu

incep sa caut un R20, Q5-ul ii va ramane sotiei, mie mi-e dor de Golf

thumbs_up_bciy.jpg

Neaparat cu Recaro-uri!

Link către comentariu

Radule, mai asteapta cateva luni si, daca se incadreaza in buget, ia-ti M135i, sa stii o treaba.

Daca nu vrei, iti dau R-ul meu.:D

Link către comentariu

Ma,pe tine te-a zgandarit poza aia pe care am urcat-o pe facebook,fac pariu...

post-34488-13627695069248_thumb.jpg

Link către comentariu

Ti-am vazut azi masina pe Ion Campineanu, erai foarte preocupat de praful de pe bord  :lol: este superba si iti urez cat mai multi km fara probleme! 

Link către comentariu
  • 3 months later...

:)), acum am vazut postarea ta.

De cand am schimbat catalizatorul nu mai am nici o problema, in schimb am gasit o piulita uitata in compartimentul motor, astept revizia sa le-o bag pe gat (piulita).

Link către comentariu

in mod sigur de la catalizator, n-am urcat masina pe rampa ca nu am avut unde.

Link către comentariu
  • 5 weeks later...

28.000 km si a doua revizie. Mai trebuie sa ii schimb placutele fata ca mai au 4-5 mm.

In continuare la fel de incantat de ea, desi folosesc 70% din timp Touareg-ul.

Link către comentariu
  • 5 years later...

Sa sterg putin praful pe aici,

Am ajuns la 110.000 km fara probleme majore in afara de alungirea lantului distribuitiei, defectiune care a fost remediata la Pbn.

Schimbat farurile si stopurile cu cele de pe facelift. Am facut remapare la AMC Motorsport acum 3 ani  si acum masina a juns la un total de 300hp si aproximativ 580Nm.

20171111_160950.jpg

20171111_164328.jpg

20180505_145639.jpg

20180505_145645.jpg

20180507_145908.jpg

20180507_201246.jpg

Link către comentariu

Se poate si mai mult ca practic modifici doar motorul termic, cel electric ramane la fel.

Link către comentariu
  • 2 months later...
  • cristi511 a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!