Jump to content

Bora Bora Reloaded


redline1619

Postare recomandată

Ce bine ii sta fara numar :)

Unghiul asta o avantajeaza cel mai mult

Link către comentariu

da,mi-ar placea mult sa o tin fara numar in fata dar nu stiu daca "ma lasa" politia sa stau cu numarul in geam :dry:

Link către comentariu

Fiind orasul relativ mic, o sa le sara in ochi. 2-3 zile o sa mearga varianta cu "mi s-a rupt suportul dar iau altul". La urmatorul control nu stiu daca te mai pasuiesc

Link către comentariu
JOHN EVO TUNING

:icon_cheesygrin: ''Las o ba ca merge asa'' :icon_thumleft:

Link către comentariu

nea,nu am chef sa se ia politia de mine din cauza numarului.

Link către comentariu
JOHN EVO TUNING

Nici bine nu intri in Bt ca esti tras pe dreapta. :( Ne auzim la un tarrrr mai pe racoare.

Link către comentariu

ma tot gandesc din ce in ce mai serios.vreau sa fac bora alba,ce parere aveti de culoarea asta?cum credeti ca va arata masina? parerile voastre conteaza in a ma motiva sa fac asta sau nu,in special parerea lui razvan.

cu niste jante BBS de 17 sau 18 vopsite in negru si buza in alb,de 2 saptamani tot visez la asta.

in capul meu masina va arata cam asa,cu geamuri fumurii,cu plafon si stalpi imbracati in negru lucios/mat.

va dura ceva timp pana voi strange banii dar vreau sa stiu daca chiar merita sau nu...mie imi place si asa gri cum este.

64393439.jpg

90009418.jpg

pozele astea 2 se aseamana mult cu masina mea,mai ales fata.

15931949.jpg

whitebora2.jpg

Link către comentariu
Laurentiu_LWR

Arata foarte bine..dar masina parca tocmai ce a fost vopsita inainte sa o dea razvan...imi par niste bani risipiti:-(

Sent from my LWR-itza via Tapatalk 2

Link către comentariu

Chiar de la service a luat-o Dan, dupa o vopsire integrala pe cod original.

Trebuia sa spui de atunci ca o faceam alba :)). Eu zic ca albul nu e de ea. Acum ramane sa faci cum consideri. De banii aia iei un set de jante dintr-o clasa superioara sau pui o suspensie reglabila mai desteapta.

Link către comentariu

oricum era ca o idee,ma indoiesc ca am sa o vopsesc eu vreodata sau cel putin in viitorul apropiat.in primul rand nu dispun de banii pentru vopsit in al 2 lea rand e doar o vopsea iar daca razvan a zis ca albul nu e de ea,ramane asa.imi ia un an de zile sa strang banii pentru vopsit,ma indoiesc ca stau eu sa strang atat :lol:

eram curios sa aud si alte pareri.

Link către comentariu
Laurentiu_LWR

in al 2 lea rand e doar o vopsea

:)) tocmai...ca este vopsea...nu un abtipild care il dai oricand jos daca nu iti mai place :)))

Link către comentariu

Te poti juca cu autocolant daca nu ai liniste dar o sa arate ca un frigider :). Aproximativ 700-800 lei este colantarea in intregime a unei masini.

Link către comentariu

ramane asa.gata m-am lecuit :lol:

seara ma apuca nebunia,dimineata realitatea. :lol:

Link către comentariu
JOHN EVO TUNING

Bai baiatule, te ai lovit la dibla, lasa masina la culoarea ei ca i destul de frumoasa, cei cu tine !!! :tuktuk:

Link către comentariu

:lol:

ramane asa atunci :lol:

mai tarziu am sa o curat la interior de praf,scame si restu.

o plimbare prin oras mai pe seara si cam atat pe azi

Link către comentariu
JOHN EVO TUNING

Si ne plimbam un pic si noi pe '' faleza'', normal ca avem cu ce :icon_cheesygrin: Stiai ca '' cine face si desface are toata ziua ce face'' :lol:

Link către comentariu

lasa ca am de desfacut mult la ea,sa curat ventilatorul ala de la clima sa umblu putin la faruri sa pun suportul de numar,am ceva treaba dar pe saptamana vitoare :lol:

Link către comentariu

nu,nu prea imi place :lol:

arata ca o gaura acolo :D

dar apreciez asta

Modificat de redline1619
Link către comentariu

am lipit ieri numerele cu banda dubla adeziva dar azi am observat ca numarul din fata s-a dizlipit iar cel din spate da sa se dezlipeasca,

am sa caut o banda mai buna cand am drum spre suceava sau botosani ca aici nu gasesc nimic de calitate.

Link către comentariu
  • Rave a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!