Jump to content

Vw Golf 6 HL


prunaionutz

Postare recomandată

  • Replies 1,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • prunaionutz

    618

  • The_Ego

    148

  • Rave

    78

  • mike.

    75

Top Posters In This Topic

Posted Images

@ ffocus poti te rog sa-mi recomanzi un magazin/site/vanzator de rcd510 cu intrare video?

Multumesc!

Link către comentariu

Dar de ce nu iei rns 510? E adevarat ca e mai scump cu 7-800ron insa ai navigatie plus hdd

Link către comentariu

Mai scump cu 1.600 vrei sa zici.

Acum depinde de versiune, un A, B e la diferenta de vreo 800 de lei, un H e la vreo 1.600 :)

Link către comentariu

Nu am nevoie de navigatie, am un gps pe care il folosesc oricum foarte rar, asa ca mai bine imi iau rcd.

De hdd n-am nevoie, rcd-ul suporta card si am si media-in cu usb pe masina.

Numai bine!

Link către comentariu

Mai scump cu 1200ron vrei sa zici.

Mai scump cu 1.600 vrei sa zici.

Acum depinde de versiune, un A, B e la diferenta de vreo 800 de lei, un H e la vreo 1.600 :)

La asta ma refeream :).. Mie unu mi-ar parea rau pt diferenta asta sa nu iau rns insa e alegearea ta si daca stii ca nu folosesti functiile in plus intr-adevar nu are rost

Link către comentariu

am probat azi led-urile de la numar pe un golf 6 fara led-uri si merg. maine cand ma duc sa montez rcd-ul vreau sa ma uit si la fire. are cineva idee pe unde sunt trase cablurile de la luminile de la numar?

multumesc!

Link către comentariu

a ajuns rcd-ul si l-am si montat, treaba de 10 minute. arata foarte bine si sunt super multumit de el!

pics:

img0068et.jpg

img0073xkk.jpg

img0074lo.jpg

img0076ze.jpg

Link către comentariu

Dupa cum spuneam, urmeaza un upgrade, acesta fiind un volan de R.

pics:

before

img0092ob.jpg

after

img0099wby.jpg

scuze pentru jegul din masina si calitatea aiurea a pozelor :))

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!