Jump to content

POLO 6R - GTI LOOK


FRE

Postare recomandată

Sincer sa fiu nu m-as supara la niciuna din ele, pentru utilizari diferite.  :icon_thumleft:

 

PS: 19" pe BMW?

Modificat de TudorM
Link către comentariu
  • Replies 416
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • FRE

    182

  • Dun

    39

  • qwk

    35

  • Circoloco

    17

Top Posters In This Topic

Posted Images

Multumesc Tudor ! Chiar si dupa 2 ani si 1/2 inca imi place modelul asta de Polo,tinand cont ca este o masina strict cu utilizare in oras,este foarte ok. Da,la BMW am 19".

Link către comentariu

Daca iti face cineva care stie,pare chiar simplu,ma speriasem initial,insa nu a durat mai mult de 3 ore ( intensiv ).Bara spate se da jos relativ usor,apoi se decupeaza locul pentru camera,se trag firele pana in fata si se conecteaza in RNS,iar bluetooth e mai simplut,ca e totul in bord,deoarece la noi cei care avem sertare sub scaune nu avem loc de pus sub,cum este OEM,apoi codat si gata  :icon_bounce:

PS : Multumesc Cristi ( Al Bundy )

Link către comentariu

Scuze,dar ramasesem in urma ! De fapt ma oprisem din investitii.....

Modificat de FRE
Link către comentariu

Nu stiu daca mai iau jante de iarna,din moment ce am echiparea de fabrica Riverside,le las tot pe alea cred ; unii merg cu table iarna si eu fac fite ca nu imi mai place ce am .

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Azi m-am tot plimbat cu Polo-ul,iar la intoarcer am surprins si o cifra frumoasa pe kilometraj ( pe langa consumul de Bucuresti in zi de weekend )

post-99600-0-73088400-1398614823_thumb.j

Link către comentariu

@ dun - mda,comentariile sunt de prisos,esti unic domnule !

@ bily77 - multumesc la fel !

Link către comentariu
  • 2 months later...

Acum vreo saptamana si ceva ne vazuram "intamplator" la Academie. Frumuseilor!

 

post-4613-0-57441400-1404153456_thumb.jp  post-4613-0-81939100-1404153454_thumb.jp  post-4613-0-70040100-1404153455_thumb.jp

Link către comentariu

Fredie, pe unde erai pitit...nu stiam de topicul asta.

Frumoasa masinutza, modelul asta, 6R este un design reusit. :icon_thumleft:

Link către comentariu

Frumoase buburuzele astea, cea rosie e surioara cu a mea ;)

Reusit 6Rul, cam ciudatel la bara fata modelul facelift, dar merge.

Link către comentariu

@Dun,multumesc pentru poze,in ultima chiar arata foarte bine masina mea,mai sa nu o recunosc  :lol: .

@Claudiu,eram pe aici.....ratacit

@Dan,e portocalie a lui Sorin nu e rosie ( nu de alta dar poate se supara daca ii gresim culoarea in descriere )

Frumusele buburuzele intr-adevar,eram mai multi pe vremuri si mai colorati,dar ne regasim noi odata  :icon_thumleft:

Link către comentariu

Din cate vad(pana acum) suntem 3 cu Polo si Seria 3.

Am inteles ca esti tatic, felicitari sa va traiasca, sa creasca sanatos si voios.

 

Imi cer scuze, probabil era soarele prea puternic si nu se vede bine.

Modificat de Dan_316i
Link către comentariu

Vai ... cat de dragut! Ma bucur ca v-am facut lipeala.

Hai sa va fie de bine.

Link către comentariu

Puțin sarcasm, dar trecem cu vederea :somnmare:

Modificat de Dan_316i
Link către comentariu

:icon_redface:

 

Ce-ar fi sa va si aratati jucariile unul altuia ?!

Avenit grija, insa: fara contact fizic!

Link către comentariu

Maestre Dun,nu ne-ai facut nici o lipeala,ne stim de ceva timp de pe bmwclub,asa ca nu iti mai atribui merite !

Link către comentariu
  • 5 months later...

Nu am mai scris de ceva timp,pentru ca nu am mai facut nimic la masina,insa zilele trecute am reusit sa ma ocup de masinuta : am efectuat revizia de 3 ani,am fost la PBN,unde m-au lasat sa stau langa masina ( eram putin stresat cu schimbatul lichidului de frana ),am schimbat rotile de vara cu cele de iarna ( jante noi ) ma plictisisem de cele vechi pe care le-am donat in familie unui Polo 9N3 si in ultimul rand am ajuns si la Claudiu ( metoda PDR ) sa indrept ceva indoituri de la binevoitori de pe portiera stanga fata.Cu toate ca erau destul de pronuntate/adanci,a reusit sa le repare cu ceva munca si rabdare,chiar nu aveam chef sa vopsesc portiera pentru niste indoituri.Planuri de viitor cu masina nu prea mai am,insa daca apar lucruri interesante poate mai upgradez una alta  :icon_bounce:

post-99600-0-93354400-1418624925_thumb.j

post-99600-0-40811900-1418624935_thumb.j

post-99600-0-42382200-1418624946_thumb.j

post-99600-0-35145200-1418624953_thumb.j

post-99600-0-72008200-1418624965_thumb.j

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!